Şimdi Ara

Hangi fotoğraf makinelerini önerirsiniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Öncelikle fotoğraf makineleri hakkında pek bir bilgimin olmadığını söylemek isterim.Amacım profesyonel çekimler değil sadece anı ölümsüzleştirmek.Ama tabi görüntünün de güzel olmasını ve verdiğim paranın hakkını almak isterim.İşte burda sizin yardımınıza ihtiyacım var.400 tl lik bir bütçe ile sıfır bir makine almak istiyorum.Birkaç ürüne baktım ve cidden kararsız kaldım...Şekil olarakta hoş bir makine istiyorum.Tabi diyebilirsiniz ki şekil ne derece önemli ama makineye baktığımda elimde düzgün dursun istiyorum:)) Bu nacizane isteğimi de göz önüne alır bana yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

FUJIFILM FINEPIX Z200FD 10.0MP 2.7" bu ürün 388 tl

Birde şu ürün için kullanan arkadaşların yorumunu alabilir miyim.

400 tl ye öneriler....

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkobe

Merhaba arkadaşlar

Öncelikle fotoğraf makineleri hakkında pek bir bilgimin olmadığını söylemek isterim.Amacım profesyonel çekimler değil sadece anı ölümsüzleştirmek.Ama tabi görüntünün de güzel olmasını ve verdiğim paranın hakkını almak isterim.İşte burda sizin yardımınıza ihtiyacım var.400 tl lik bir bütçe ile sıfır bir makine almak istiyorum.Birkaç ürüne baktım ve cidden kararsız kaldım...Şekil olarakta hoş bir makine istiyorum.Tabi diyebilirsiniz ki şekil ne derece önemli ama makineye baktığımda elimde düzgün dursun istiyorum:)) Bu nacizane isteğimi de göz önüne alır bana yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

400 tl ye öneriler....

fujini konpakta f serileri iyidir f47,50,60,70,100,200 gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: netün

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkobe

Merhaba arkadaşlar

400 tl ye öneriler....

fujini konpakta f serileri iyidir f47,50,60,70,100,200 gibi

F serisi satan bir mağaza bulamadım sıfır...Bulduklarımda cidden benim bütçemi aşıyor...Fuji olmak zorunda değil sadece o ürün dikkatimi çekti.Teşekkür ederim yardımın için...Ama o ürünler stokta yok gibi yada ben bulamadım :S

• Tamam görünümü es geçtim iyi bir makine olsun yeter...
  • Canon PowerShot SX100 IS

Hiç bir zaman pişman olmazsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: desing

Canon PowerShot SX100 IS

Hiç bir zaman pişman olmazsın...

desing hocam önerin için teşekkür ederim fakat bu güzel makine benim bütçemden yüzde 50 daha pahalı...
    yani 400 tl yi de zar zor cıkartabileceğimi ve hatta taksitle anca alabileceğimi söylemek isterim.
    Diyeceksiniz ki "madem paran yok be adam ne diye alıyorsun" :))) memur maaşıyla da anca bu kadar :( Ama 400 tl nin de başlangıç için ideal olduğunu düşünüyorum.

Birkaç öneri sunabilecek arkadaş daha var mı acaba...
  • Sanırım ben karar veremeyeceğim...Bari siz önermiyorsunuz ben bir tane yazayım arkadaşlar.
    CANON POWERSHOT A590 IS 8.0MP 2.5" LCD bu ürün nasıl peki kullanan arkadaşlardan bir yorum alabilir miyim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.