Şimdi Ara

Hangi banka kime ait?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
66.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tek_Türk

quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

rezerve bilgi lazım olur

Başbakan'ın konuşmasından sonra Borsada en çok değer kaybeden kuruluşları yazmışlar. İçlerinde Halkbnak vardı. Araştırayım derken bu konuya geldim. Burada devlet bankası diyor ama bilgi güncel değil.

hayır kardeş beni niye alıntıladın heyecanlandırdın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tek_Türk

quote:

rezerve bilgi lazım olur

Başbakan'ın konuşmasından sonra Borsada en çok değer kaybeden kuruluşları yazmışlar. İçlerinde Halkbnak vardı. Araştırayım derken bu konuya geldim. Burada devlet bankası diyor ama bilgi güncel değil.

hayır kardeş beni niye alıntıladın heyecanlandırdın

konu açıldığında açan kişiye gereksiz konu diye yüklenmişler. Bir sene sonra bana gerekli olduj ve googledan arayınca bu sayfa çıktı. Gereksiz bilgi olmadığını vurgulamak amacıyla, en uygun mesajı alıntıladım.

Heyecan iyidir.

• google yazıldıgında ilk sırada çıkıyor gereksiz bir konu olmamıs yanlızca asya bank ı göremedim asya bank kimin ?
  •  Hangi banka kime ait??

o çok savunulan halk bankasının halka açık olan %48'lik kısmının %40'ı citibank yani amerikalıların, %30 Deutsche yani almanların, %4'ü ingilizlerin geriye kalanının büyük bir kısmınıda uluslarası yatırımlarındır .)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakya1923 -- 27 Ocak 2014; 13:40:57 >
  • onu bilmemde halkbankı herkes biliyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.