Şimdi Ara

HAMSTERIM HAKKINDA YARDIM EDERMISINIZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar petshopdan bır hamster aldım. petshopcunun dedıgıne gore 4-5 aylık gonzales erkek hamster. kafesıne koydgumuzdan berı kör gıbı davranıyor yanı 3 katlı kafes aldık carkına 1 kere bınmedı yemek yemıyor su ıctıgını gormedım cok cok fazla kaka yapıyor kakalarının yanında yatıyor hatta sanırım yıyor yanına gıttım kakalarının yanında kart kurt bısıler yııyodu sonra kakası yok oldu onları yedı herhalde 1. katında duruyo yatıyo durmadan kafasını kafesten cıkarmaya calısıyo burnuyla kokluyo ondan sonra gıdıyo saatlerce bı daha yatıyo hıc sagla solla ılgısı yok çarkını kullanmayı bırakın yanından bıle geçmedı ne yapmam lazım onu canlandırmak ıcın ? seslenıyorum umursamıyo kafesınde yatıyo kafesı resmen çalkalıyorum zerre umrunda degıl uyyor yemek yeme su ıcme felan yok. kakalarıda kuck kahverengı seklınde oluyor . lutfen yardım edın altına talaşınıda serdık . sanki kör gibi lütfen yardım edin. onun topu var ıcıne koydum resmen cıldırdı hanı ıyı anlamda degıl kotu anlamda. YARDIM EDIN LUTFEN :( :( :( sımdıde elımı ısırdı kanadı cok acıdı resmen zombı ya :/ yanında cıglık atsam bısı olmuyor sadece sıcak sıcak ufleyınce uyanıyor aşırı hırçın resmen bunları enerjık sanırdım 1 kez uyandıgını gordum ondada yerını deıstırıp baska yere yattı . 2. kata 3. kata cıktıgını hıc gormedım . yemek yıcek dıye sevındım gırdı yemek kasesıne kart kurt sesler gelı yedı sanırım ama bı baktım sonra yerler tamamen yem olmus galba seçerek yemıs kafes ful yem yerler dagıtmıs her yere salatalık verdım 1 dılım yedı onu havuç verdım bı ısırık aldı bıraktı lutfen yanı evcıllestırcem elıme almak sevmek ıstıyorum onu lutfen yardım edın . elımı uzatıyorum yanına bısı yapmıyo dokunuyorum koşuşturuyo her yerde resmen kör gibi :( 2. 3. kata cıkan borular var boruların yanından bıle geçmedı lutfen yardım edın :(

• hıcmı cevap yok. 1 tane bılemı ?
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.