Şimdi Ara

Hamster ısırır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
8.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hamsterlar ısırıyomu ısırınca çok acıtıyomu kalın eldivenle elimize alsak olurmu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dişleri keskindir ısırınca etinize kadar ısırır. tarla faresinin evcilleşmiş hali gibi birşey diyelim pek elde gezecek gibi bir hayvan değil..

tavşanda o keslikte dişi var yabani ise ısırabilir hatta üstünüze atlar dişler hep cok fena. yavru iken alırsanız her 2 hayvanıda birşey olmaz
  • Kesinlikle ısırır. Ama ben kemirme taşı alıyorum onu ısırıyor ve dişleri törpüleniyor. Bu sebeple ısırdığında acıtmıyor. Ayrıca çoğu hamster ele alındığında korkar titremeye başlar ve ısırma eğilimi göstermez. Genelde hamsterlar kafeslerine giren elleri ısırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

Kesinlikle ısırır. Ama ben kemirme taşı alıyorum onu ısırıyor ve dişleri törpüleniyor. Bu sebeple ısırdığında acıtmıyor. Ayrıca çoğu hamster ele alındığında korkar titremeye başlar ve ısırma eğilimi göstermez. Genelde hamsterlar kafeslerine giren elleri ısırır.

Hocam bu kemirme taşı ne kadar birde bu taşı belli bir süre sonra değiştirmemiz gereklimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fazla çeşidi var şekilli olanları var o yüzden fiyatlar değişiyor. Ben en ucuzunu almıştım en fazla 10 TL falandır. Sabun kalıbı şeklinde bir şey. Değiştirmen gerekmez ve çabuk bitiremez. Bir adet taş bir yıldan fazla süre işini görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapt-ı Na Mümkün

Çok fazla çeşidi var şekilli olanları var o yüzden fiyatlar değişiyor. Ben en ucuzunu almıştım en fazla 10 TL falandır. Sabun kalıbı şeklinde bir şey. Değiştirmen gerekmez ve çabuk bitiremez. Bir adet taş bir yıldan fazla süre işini görecektir.

Peki hamster olarak hangi türü önerirsiniz ben genelde elimde gezdiririm hatta cebime bile koyarım :D
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.