Şimdi Ara

hamiti çıkardı?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ABİ YETER ANASINI SATAYIM YETER BE TAKIMDA 2 TOP TUTAN VAR BİR HAMİT BİR MELO NEDEN SELÇUĞU ÇIKARMAZSIN ALLAHIM BU ADAMIN DOKUNULMAZLIĞI MI VAR YETER İNTİHAR EDECEĞİM ARTIK

• Ciddi misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçuk'un ayağına top bile gelmediği için Hamit'e göre daha hatasız görünüyor size. Hamit en azından topla oynayıp hata yapıyor. Keşke Selçuk da biraz topla oynayıp hata yapsaydı. Burak-Pandev-Selçuk üçlüsünün sahada adını duymadım.
  • Pandev zararlisini oyunda tutup mac kurtarici diye Yasin ve Cemali kazmalarini oyuna soktu. Inanilmaz ya...

Rakip takimin teknik direktorune sorsan, adam aynen bu degisiklikleri isterdi valla. Ne diyeyim daha? Ben boyle rezillik gormedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Pandev zararlisini oyunda tutup mac kurtarici diye Yasin ve Cemali kazmalarini oyuna soktu. Inanilmaz ya...

Rakip takimin teknik direktorune sorsan, adam aynen bu degisiklikleri isterdi valla. Ne diyeyim daha? Ben boyle rezillik gormedim.

maçı izlemedim artık ipl dışında takip etmiyorum diğer liglerin takımlarını. Ama yasinimi oyuna aldı dedin ? olcan ve brumayı 18e almayan adam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.