Şimdi Ara

Hamachi : Generals CC Zero Hour (1.04) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
398
Cevap
1
Favori
83.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • waaayy iddalıyızzz haaa... gel sen gellll....
  • nemesis hoşgeldin kardeş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tolga0624

zero houe değil cahil zero hour

Allahım sen ne mucizeler yaratıyon ya...
  • yalnız generalsde bir sorun çıkcak

ortak bir versiyon belirleyelim herkes onda oynasın en son 1.04v var bu patchi yüklesi n herkes onda oynayalım
  • ne gibi nemesis

ii de nerdeun bulcaz şimdi o patchi... link ver bari de yükleyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightvision -- 2 Eylül 2005, 0:21:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightvision

nemesis hoşgeldin kardeş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nemesis returned

yalnız generalsde bir sorun çıkcak

ortak bir versiyon belirleyelim herkes onda oynasın en son 1.04v var bu patchi yüklesi n herkes onda oynayalım

normal generel oynamıyoruz zero hours oynuyoruz arkadaşım
  • bende varımama forumda kımse kalmamış??
  • baboliuan gel dostum servera... kapışırız
  • arkadaşlar bnde geldim.kimse yokmu kapışacak
  • ben ilk defa bu hamachi den oynıcam biri kursun da baglanak
  • arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz... ben online'ım oynamak isteyen olursa burdayım :) şiir gibi oldu..
  • evt efsane geri döndü ben geldim
  • yaw ne oldu generalciler nerdesiniz
  • geldim geldim hadi kapısalım ama nasıl olcak benb hiç online generals oynamadım biraz uğrasmıstım zamanında ama online cd istiyodu siz o olayı asmısınız galiba anlatırmısınız nası oynandığını
  • Bi saat belirleyip oynayalım hepbirlikte güzel olur Hepinizi devirim şöle bi ama internet üzerinden kaç kişiyi kaldırır bilmiyorum sorun yaşıo musunuz siz
  • quote:

Orjinalden alıntı: SayBrTac

Bi saat belirleyip oynayalım hepbirlikte güzel olur Hepinizi devirim şöle bi ama internet üzerinden kaç kişiyi kaldırır bilmiyorum sorun yaşıo musunuz siz

walla biz 2ye 2 yapıyoz çoğunlukla fazla bişi yok rahat oynuyoz ama isterimki 8 kişi 4 e 4 yapak kaldırırmı bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: SayBrTac

Bi saat belirleyip oynayalım hepbirlikte güzel olur Hepinizi devirim şöle bi ama internet üzerinden kaç kişiyi kaldırır bilmiyorum sorun yaşıo musunuz siz

vallu gardaş gündüz felen açığı z bankalar gibin her saat tte gel aha sana serverin adı aynen yaz yalnız
    Generals::CC password:1234
  • niye herkes offline yaaa bi generals oynayacaz adam yok
  • noluyor burdaaa... maşallah server baya bi kalabalık oldu yaw ... meğer ne çok varmış generalci... ama yetmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz daha çok daha çok generalci lazımmmmmmmmm....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.