Şimdi Ara

HALO INFINITE - XBOX ANA KONU (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.347
Cevap
27
Favori
101.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi artık series x den game play yayınlayın çatlayacaz valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Hocam yazdıklarımın özetini koyabilirsiniz şimdilik bu kadarı yeterli diye düşünüyorum. Oyunların hikayeleri var onları da zamanla ekleyeceğim. Master Chief Collection tamamlansın oyunları oynayıp hafızamı tazelemem gerekiyor. Rdr 2'ye çok dalma Halo'ya sakla kendini.
    Hocam ilk sayfaya ekledim , emeğine sağlık. Bizim için hiçbir oyun Halo'nun önüne geçemez merak etme , 15 yıl önce bir daldık dalış o dalış çık çıkabilirsen

Ayrıca Arbiter ile ilgili de bir yazı yazmamız lazım, onun hikayesi de başlı başına ayrı bir olay ve Halo evrenindeki en sevilen karakterlerden biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Hocam ilk sayfaya ekledim , emeğine sağlık. Bizim için hiçbir oyun Halo'nun önüne geçemez merak etme , 15 yıl önce bir daldık dalış o dalış çık çıkabilirsen

Ayrıca Arbiter ile ilgili de bir yazı yazmamız lazım, onun hikayesi de başlı başına ayrı bir olay ve Halo evrenindeki en sevilen karakterlerden biri.

Alıntıları Göster
    Tamamdır. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 24 Nisan 2020; 12:38:3 >

• Halo Infinite için çıkacak oyuncakların görüntüsü sızdı ve bu oyuncaklardan bir tanesi banished hunter yani Halo Wars 2'deki banished'lerin Halo Infinite'de olma ihtimali çok yüksek gözüküyor.Banished'ler'in dizaynları çok hoşuma gitmişti eğer Infinite'de olursa hem single hem de multi için dizayn anlamında çok zenginlik katar.En önemlisi de liderleri Atriox'da oyunda var demektir ki Halo Wars 2'de büyük iz bırakmıştı ve çok beğenilmişti.Bilmeyenler için Atriox ile ilgili şu videoları koyayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spartan 117 -- 29 Nisan 2020; 11:12:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Halo Infinite için çıkacak oyuncakların görüntüsü sızdı ve bu oyuncaklardan bir tanesi banished hunter yani Halo Wars 2'deki banished'lerin Halo Infinite'de olma ihtimali çok yüksek gözüküyor.Banished'ler'in dizaynları çok hoşuma gitmişti eğer Infinite'de olursa hem single hem de multi için dizayn anlamında çok zenginlik katar.En önemlisi de liderleri Atriox'da oyunda var demektir ki Halo Wars 2'de büyük iz bırakmıştı ve çok beğenilmişti.Bilmeyenler için Atriox ile ilgili şu videoları koyayım.

Thanos'la kapışsa Thanos'u yer.

• Hocam çok yararlı bir konu teşekkürler emeğiniz için. Özellikle konsol, Halo İnfinite ile çıktığında bu konu çok daha değerlenecektir. Evren hakkında bilgi vermeye devam edin lütfen.

• Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki Halo 5 de multide warzone ile gelen microtransactionlar çok eleştirilmişti. Halo infinite F2P olacak diye youtube yayıncılarının söylemleri mevcut. Kesinleşen bir şey var mı bu konuda? F2p olması çok olumsuz bir durum bence veya kozmetik dışında araç veya silahlara dayalı bir microtransaction sisteminin bu oyunda da olması. Umarım korkulan olmaz diyorum. Saygılar.

• gel artık bitsin bu hasret
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tam35tr

Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki Halo 5 de multide warzone ile gelen microtransactionlar çok eleştirilmişti. Halo infinite F2P olacak diye youtube yayıncılarının söylemleri mevcut. Kesinleşen bir şey var mı bu konuda? F2p olması çok olumsuz bir durum bence veya kozmetik dışında araç veya silahlara dayalı bir microtransaction sisteminin bu oyunda da olması. Umarım korkulan olmaz diyorum. Saygılar.
    Hocam Temmuz ayındaki etkinlikte hepsi ortaya çıkacak.
  • quote:

Hocam Temmuz ayındaki etkinlikte hepsi ortaya çıkacak.

Alıntıları Göster
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Hocam sen nerelerdesin yav?
  • quote:

Hocam sen nerelerdesin yav?
    Vay değerli dostum series x başlığına cezam var yalandan yere uyarı yedim...ah ulan ah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Vay değerli dostum series x başlığına cezam var yalandan yere uyarı yedim...ah ulan ah

Alıntıları Göster
    Başlığa yazamıyor musun hocam?
  • quote:

Başlığa yazamıyor musun hocam?

Alıntıları Göster
    değerli dostum malesef hazirana kadar

ama gönlüm sizlerle yanlız bırakma orayı

geri dönüşüm muhteşem olucak

• quote:

değerli dostum malesef hazirana kadar

ama gönlüm sizlerle yanlız bırakma orayı

geri dönüşüm muhteşem olucak

Alıntıları Göster
    Merak etme hocam buradayız evdeyim ben de boş boş takılıyorum öyle. İş başı yaparsam çok yazamam orası ayrı. :)

• quote:

Merak etme hocam buradayız evdeyim ben de boş boş takılıyorum öyle. İş başı yaparsam çok yazamam orası ayrı. :)

Alıntıları Göster
    Değerli dostum hep evdeyiz inan iş başı bizde edemiyoruz insanlah bu lanet virüs kalkar hayat normale döner..bunu saldılar ha bilerek ha istemsizce artık bir virüsumuz var sağlıklı yaşamayı nasip etsin Allah hepimize...

Bu arada redditte şu bilgiyi öğrendim PC açım psylasicam sana dostum buralarda ol.. temmuzda gelmedi gitti🤒☺️☺️☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Değerli dostum hep evdeyiz inan iş başı bizde edemiyoruz insanlah bu lanet virüs kalkar hayat normale döner..bunu saldılar ha bilerek ha istemsizce artık bir virüsumuz var sağlıklı yaşamayı nasip etsin Allah hepimize...

Bu arada redditte şu bilgiyi öğrendim PC açım psylasicam sana dostum buralarda ol.. temmuzda gelmedi gitti🤒☺️☺️☺️

Alıntıları Göster
    Tamam hocam haber varsa paylaş hocam buralardayım. Ben de şu aralar sistemi yükselteceğim ram ve anakartı aldım işlemci için fiyat indirimi bekliyorum bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 27 Mayıs 2020; 15:56:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tam35tr

Arkadaşlar merhaba. Biliyorsunuz ki Halo 5 de multide warzone ile gelen microtransactionlar çok eleştirilmişti. Halo infinite F2P olacak diye youtube yayıncılarının söylemleri mevcut. Kesinleşen bir şey var mı bu konuda? F2p olması çok olumsuz bir durum bence veya kozmetik dışında araç veya silahlara dayalı bir microtransaction sisteminin bu oyunda da olması. Umarım korkulan olmaz diyorum. Saygılar.
    Dostum H5'de arena modunu hiçbir zaman etkilemedi bu dediğin olay yani herkes her zaman eşit şartlarda maça başladı ki Halo'nun olayı bu zaten. Halo 4'de loadout denediler ters tepti doğal olarak ben dahil kimse beğenmedi. Infinite'de de farklı olmayacaktır ana multiplayer modları yani herkes eşit şartlarda başlayacaktır. Warzone bu oyunda olacak mı belli değil ama olursa da warzone zaten ekstra bir mod arena dışında, competitive bir mod değil.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.