Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de pgsden bilet alırken 16.01 tl'lik pgs puana ihtiyaç duyuyorum. Hesabımda 15 tl var 1 tl yüzünden alamıyorum bilet :( yok mu bi yardımcı olacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_36

quote:

Orijinalden alıntı: hop-e3

pegasus plus üyeliğinde 30-40 lira olan var mı?

Ne icin lazımdı hocam

240 kiralık bilet alacagim. 40 lira bonus düşersek parafly hakkini kullanabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_mulo

Bu mesaj silindi.
    Anlaşmalı Havayollarında Parafly ile Yapılacak Uçak Bileti Alımlarında %3 ParafPara, Üstelik 4 Taksitle!
    •Kampanya15 Kasım – 15 Aralık 2013 tarihleri arasında anlaşmalı havayollarında Parafly ile yapılacak işlemlerde geçerlidir.
    •Kampanya koşullarını sağlayan 100 TL ve üzeri 2 taksitli işlemlere otomatik olarak +2 taksit eklenecektir.
    •%3 ParafPara kazanımı için yapılacak işlem tutarında herhangi alt sınır bulunmamaktadır.
    •ParafPara kampanyası müşteri bazlı olup, bir müşterinin kampanya kapsamında kazanabileceği maksimum ParafPara tutarı 30 TL’dir.
    •Kampanya Atlasjet, Bora Jet, Onur Air ve flypgs.com'da geçerlidir.
    •ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: panick666

Keşke tek çekim secseydiniz zaten 5 e boluyor

hızla al'dan ben iki karttan tek çekim yaptım ama 5 e bölmüş sinir oldum babamın karta % 2 benım karta % 1 vermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdil790 -- 18 Kasım 2013; 17:38:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdil790

quote:

Orijinalden alıntı: panick666

Keşke tek çekim secseydiniz zaten 5 e boluyor

hızla al'dan ben iki karttan tek çekim yaptım ama 5 e bölmüş sinir oldum babamın karta % 2 benım karta % 1 vermiş

Ben de e-reyondan 4000 tl alisveris yaptim tek cekim, normalde %1 vermesi lazim, baska postan cekmisler, 40 tl yerine 7 tl aldik. E-ticaret siteleri bazen cansikici oluyorlar.

• quote:

quote:

quote:

Ne icin lazımdı hocam

240 kiralık bilet alacagim. 40 lira bonus düşersek parafly hakkini kullanabilirim.

başkasının puanlarını siz kullanamazsınız pegasusun sistemi buna izin vermiyor.

ancak bir ara bazı arkadaşlar havaalanındaki görevlilerden bir kısmı peşin bir kısmı kredi kartı çektiriyordu galiba .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tc_kadir_trabzon

quote:

quote:

quote:

Ne icin lazımdı hocam

başkasının puanlarını siz kullanamazsınız pegasusun sistemi buna izin vermiyor.

ancak bir ara bazı arkadaşlar havaalanındaki görevlilerden bir kısmı peşin bir kısmı kredi kartı çektiriyordu galiba .

bu şekilde de olur. yalnız bu sefer benim kartım yok. kartı olan arkadaşı havaalanına davet etmek zor olacak.

• ben kendi üyeliğim ile arkadaşıma bilet aldım. hatta çağrı merkezini de aradım sıkıntı olmaz dediler. sadece üyelik no'su yazmıyorsunuz. gerisinde sıkıntı yok bildiğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afotsis -- 19 Kasım 2013; 8:50:22 >
  • tekrar konuştum pgs mh ile ile. kesinlikle bir başkası adına bilet alabilirsiniz ancak puan kazanamazsınız dediler. sadece ismi ve üyelik nosunu değiştirmek gerekiyormuş. yani herhangi bir sıkıntı yok arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikılllı

tekrar konuştum pgs mh ile ile. kesinlikle bir başkası adına bilet alabilirsiniz ancak puan kazanamazsınız dediler. sadece ismi ve üyelik nosunu değiştirmek gerekiyormuş. yani herhangi bir sıkıntı yok arkadaşlar.

helal ali kıllı bey:)
  • Pegasus dan bilet alacak olan ve küsürata takılan pm

• yardımcı olabildiysem ne mutlu Türküm diyene :p
  • Küsüratlsr uçurulur pm atın

• quote:

Orijinalden alıntı: alikılllı

yardımcı olabildiysem ne mutlu Türküm diyene :p

mizahi yönü kuvvetli insanları severim :)
  • ben maaş müşterisi olduğumdanmıdır nedir bana vermediler

parafı iptal ettirdim parafly verin dedim vermediler

bende umursamadım açıkçası

adios var yetiyor
  • küsuratlar uçurulur
    işlem ücreti 20 lira
  • Tecrubelerimi paylasayim:

- THY satis ofisinden kismi odeme yapilabiliyor.
    - Iptal edilen bilet, cagri merkezi aksini dese de kullanim hakkinizdan yemiyor.
    - AHL'de Starbucks alisverisinde indirim yansiyor. Starbucks karta yukleme yapilabiliyor ;) (cok guzel haber degil mi bu)
    - Ucretsiz 2 kere moto kurye hizmeti var; acil durumlarda is goruyor.
    - Cumartesi HYL harcamalarinda sadece HYL gecerli oluyor, 50 TL ustu icin %25 indirim gecerli olmuyor.

Parafly kart guzel olmaya basladi kisaca :)
  • Pegasus puan a ihtiyacı olan pm atabilir

• Küsürat uçurmada yardımcı olacak kimse var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • HYL ile ilgili paylaşımları aşağıdaki linkte toplayalım arkadaşlar...

http://forum.donanimhaber.com/m_83370142/f_//tm.htm#83370142

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakangeziyor -- 21 Kasım 2013; 17:09:39 >
  • 
Sayfa: önceki 147148149150151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.