Şimdi Ara

Halı Saha maçı TARİH ARANIYOR..... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
0
Favori
3.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ziver bulsun be hadi be işte gel nolcak ya lütfen Bu arada fotoğraf makinasını ben getirebilirim...
    Eyerki o zaman elimde olursa
  • erken olsun lütfen
  • abi bizim pazartesi günü okul falan var, eğer maç 7 de başlarsa benim eve gelmem 11 i bulur, e öbür gün de okul var çok yorgunluk olur. biraz daha erkene alabilir misin?
  • olacak en erken saat 7 daha erken top oynanmaz zaten
    hatta brady 8 bile dedi yani
    yer olarak yanikapı stil ağırlık basıyo zaten başka bi yerde önermiyorssunuz demekii burdayız

bi pazar günü yaapcaz amatarih beli deil konuşacağız artık bu haftasonu hariç ama onümüzdeki hafta sonu olabilr yada ondan sonraki

gelmek isteyen gelebilir gelmek istemyen gelmeye bilir arkadaşlar zor la deil tabiki gene adam çıkar yani en kötü konu dışından adam getirtiriz

• eğer haftaya olursa ben gelmeye çalışırım, ben bu hafta zannettiğim için öyle dedim, zaten haftaya okul falan bitiyor.
  • bu hafta sonu deil
  • ben haftaya pazar gelemem finaller başlıyor, öbür haftaya alırsanız gelebilirim ancak
  • bakacaz artık önmüzdeki haftasonu yada ondan sonraki milletin durumuna göre çoğunluğa göre
  • ne maç beeee heyttt
  • evet beyler saha yenikapı stil diyeblirz artık
  • yanikapı still halısahasına yakın olan yada telefon numarası olan varmı bi bakalım ne zaman boş lar malum yaz a girdik artık pek boş olmaz sahalar
  • buranın amele forumu olduğunu biliyodum ama bukadarda diil ya. overclock yerinde maç yapalım die kararlaştırıyolar.
    sosyologların sizi araştırması gerek.dünyada başka böle bişi olduğunu sanmam
  • gel dayı seninde ayaklarını eline veririz
    sonra biraz voltaj ile ısıtırız içini
  • Beyler haziranın 11-12 haziranad we sonrasında her zaman gelirim

Fİnaller ozman bitiyor....
  • şu an için saha ya sormadan tarih söylemiyorum...
    sahanın boş olduğu zaman ları öğrenmek lazım
  • ya bey hayret ediyom bu overclock ne zor iştir kimse yapamıyor bi dünyada siz yapıyonuz.duyanda bişi yapıyolar zannetçek çok gülüyom ya.3d marks mış bilmemneymiş :) al parçayı yap işte. önemli olan para.
    bide hayret ediyom sanki nasayı sizin bilgisayarlar yönetiyo veya sanırım çok büyük serverlarınız var.
    vay bea..
    allah akıl fikir versin ne diyim

• hacı ne diyon sen ya ne nasa sı ?
    işingücün yokmu dayı var git işine gücüne bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: terror123

ya bey hayret ediyom bu overclock ne zor iştir kimse yapamıyor bi dünyada siz yapıyonuz.duyanda bişi yapıyolar zannetçek çok gülüyom ya.3d marks mış bilmemneymiş :) al parçayı yap işte. önemli olan para.
    bide hayret ediyom sanki nasayı sizin bilgisayarlar yönetiyo veya sanırım çok büyük serverlarınız var.
    vay bea..
    allah akıl fikir versin ne diyim

• ya bende gelirdim ama takımlar tam galiba nete girmedim 2 gun neler olmus

eger boş yer warsa bende gelirim
    http://service.futuremark.com/compare?2k1=8578275

bi de ben kucugum ha bu arada ezmeyin beni

anadolu yakası mı yok sa avtupa mmmmu =?

anadolu ise maltepe de fln cok guzel sahalar war gs nin alt yapı tesisleri gibi

• sinan kardeş gel en kötü ihtimal seyirci olursun bizimle tanışırsın zaten gelmicekler çıkacaktır muhakkak
    baksana karşıdan gelmem diyenler var
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.