Şimdi Ara

Halı saha ayakkabı tercihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben halı saha ayakkabı almak ıstıyorum elımde yaklasık 75 ytl falan var eskişehirde oturuyorum nike laser alcaktım bir türlü bulmadım onun ıcın baska tür alacagım sizin önerebileceğiniz türler varmı örnegin
    nike tiempo
    nike vapor 2
    adidas f10
    veya
    puma türlerinden

önerirsenız cok sevinirim

Not:Kranponu alma amacım topla hareket yapmak yani topun ayagıma oturmasını ıstıyorum

•  Halı saha ayakkabı tercihi

Resimleri Google'dan buldum.Bende bu ayakkabının aynısı var maçlarda bunu kullanıyorum,69 YTL ye aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OkyaNuS.

Resimleri Google'dan buldum.Bende bu ayakkabının aynısı var maçlarda bunu kullanıyorum,69 YTL ye aldım.

heh arkadasım bende aynı ayakkabıyı buldum kampanyada 53 ytl ye alsam mı dıye düşünüyom rahatmı ayakkabı top ayagına oturuyormu?

• quote:

Orjinalden alıntı: lion.king

quote:

heh arkadasım bende aynı ayakkabıyı buldum kampanyada 53 ytl ye alsam mı dıye düşünüyom rahatmı ayakkabı top ayagına oturuyormu?

53 YTL gayet iyi ben 1 ay önce falan almıştım.Ayakkabı rahat,top ayağıma oturuyor,şahsen o ayakkabıyla vuruşlarım güzel. Bu gibi başka türlerde var tabii onları da bi araştır.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: lion.king

quote:

53 YTL gayet iyi ben 1 ay önce falan almıştım.Ayakkabı rahat,top ayağıma oturuyor,şahsen o ayakkabıyla vuruşlarım güzel. Bu gibi başka türlerde var tabii onları da bi araştır.

cok cok cok sagol arkadasım ben topla akrobasi (nasıl yazılır bılmıyorum yanlısta yazmıs olabilirim:) yapıyorum suan esk de 2 tür kranpon buldum bi tane si nike tiempo yanı bu ayakkabı bi taneside vapor 2 2 arasında kararsızım birde herkez puma falan iyi değiyince iyicene kararsız kalmıstım

• hocam eskişehirde nerde buldun 53 ytl ye ben umbro ya 75 ytl verdim bilseydim nike alırdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat2485

hocam eskişehirde nerde buldun 53 ytl ye ben umbro ya 75 ytl verdim bilseydim nike alırdım

kanatlıda
    ötekıler hep pahalı ama sımdıde yine karamsarlıga düştüm bazısı dıyor adidas f50 al bazısı dıyor tiempo al bazısıda vapor al dıyorr iyiçene karıstı
  • ya nike al yada adidas digerlerine bulaşma ama fiyat bana ucuz geldi ben ykm sinden nevzat spora kadar baktım fiyatlardda hep90-100-110 ytl gibiydi bence 53 ytl ye düşünme
  • quote:

Türkiye de yokken ingiLtereden aLmı$tım :) kesinLikLe tavsiye ederim...3,5 sene faLan oLmu$tur emin deiLim ..haLa giyiLebiLecek durumda ..

• Bende f10 war ama tavsiye etmem hiç güzel değil.Resimde gösterdikleri nike'lar güzel onlardan alabilirsin.Puma'nın yeni kramponlarıda güzel aynı zamanda hafif puma'yada bir bak derim.
  • pumayı bende beyenıyorum ama önerdiğiniz puma halı saha varmı acaba bir bakam ben

• quote:

Orjinalden alıntı: murat2485

aynısı 53 ytl

yok dostum ben bu halı saha ısını cok takıp edıyorum ve zati bu dediğim tiempolar esk de ortalama 60-70 arası 53 o kadar ucuz bir fiyat değil ötekılere göre sadece indirim olmus ve nike magzasında satılıyor:) ve cakma tiempo olmadıgına garanti verebilirim bugun gittim gördüm elledim bile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.