Şimdi Ara

Half-Life Serverları (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
1
Favori
145.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Console bölümü var connect yazıp boşluk bırakarak server ip yazabilirsiniz.
  • hadi beyler su oyunu biraz canladıralım :)
  • vay vay vay 9 sene öncesinin başlığı! var mı ya server kaldı mı ki hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieger

vay vay vay 9 sene öncesinin başlığı! var mı ya server kaldı mı ki hiç?

akşamları csoyuncunun serverları dolu oluyor geçen oynadım admin falanda vardı map değişiyodu arada

Half-Life Serverları
  • lido kullanıcısına yanıt
    şaka yapıyorsun!! İnanılmaz! akşam yükleyim hemen ya, bu ara nedense quakede inanılmaz kötü ping alıyorum, yakında server varsa biraz burda oynayalım.
  • sieger kullanıcısına yanıt
    hl nin kemik bi oyuncu kitlesi var aslında donanımhaber de de bi arkadaş açmıştı server bi iki hileci trolledi sonra kapandı sanırım bi iki yıl önce.. yaza kadar oyun oynamaya ara verdim ama arada stres atmak için hl yükledim steam de 250 mb bişey zaten günümüzün 30-40 gb oyunları bana bu 250 mb lık oyunun verdiği zevki veremiyor

steam den giren hlciler ekleyebilir arada oynarız

http://steamcommunity.com/id/ordinaryus
  • lido kullanıcısına yanıt
    ekledim direk. Ben de tam HL ci sayılmam en son 6-7 sene önce oynadım herhalde, ama quakeciyimdir ben :) alışırım kısa sürede umarım da zevkli oyunlar çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sieger -- 25 Şubat 2015; 16:16:31 >
  • steam de half life serverlari ne durumlar aktif oynayan sayısı falan ?
  • 37.123.102.137:27015 gayet güzel hal-life serveri üstelik admin alımı var herkesi bekleriz.
  • beyler bi ara dh serverı vardı, alkolog nickli üye admindi sanıyorum. bi ara ben de admindim sanırım sonra unutuldu gitti halen oynayan var mı
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    o serverı son zamanlarında hileciler çok fazla trolledi sonra kapandı ama hala aktif bir iki tr serverı var
  • Arkadaşlar nasıl bir yol izlememiz gerekiyor online oynayabilmek için, yardımcı olabilir misiniz, oyun yüklü şu an bende ancak konsol inmiyor örneğin
  • operaciumut kullanıcısına yanıt
    137.74.13.218:27015

bootbox3 crossfıre ve super bı sunucu pıng olayı 0 ıhtıyacı olanlar kullanabılır...
  • 137.74.13.218:27015

crosfıre bootbox3 7-24 acık ıp adresı ve pıng sorunu 0 nerdeyse denemenızı tavsıye ederım 3 aydır aynı sunucudayım valla...
  • operaciumut kullanıcısına yanıt
    137.74.13.218:27015

gayet ıyı...
  • half life bootbox 3 server ip 95.216.230.54:27035

• connect 95.216.230.54:27035

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.