Şimdi Ara

Half Life Orange Box Çıktı - Nasıl bir Oyun? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yok dostum konunun ana fikriniçok iyi anladım zaten girişte sağımızdaki ve karşımızdaki lazerler yüksek biraz senin resimdeki siahın tam karşısındakilerde yerde yani alçak kalıyo sanırım ilk önce silahın namlusunun tam karşısındaki yeremi atlayayın önce çünk o platformun yanındak lazerler yere paralel alçak kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SİNANKAAN -- 23 Ocak 2008; 13:43:49 >
  • yakında alıyorum bu oyunu. pc'de biraz oynamışlığım var gerçi ama ps3'te grafikler daha güzel gibi geldi bana.
  • abi resmi biraz küçük upload etmişim kusura bakma
    neyse silahın baktığı platformun üzerine çıkarsan karşında başka bir platform görüceksin, zaten resimde de belli oluyo biraz gölgede kalsada. neyse en son atladığın platformun karşısında da(yüzünü atlar atlamaz sağa dönersen) lazer tuzakları var fakat gerilip atlarsan değmeden karşı tarafına ulaşabilirsin. bu noktadan sonra sağında kalıyor odanın kalan kısmı, yerdeki mayınlara dikkat ederek diğer yüksekte duran platformlardan zıplayarak odanın karşı tarafına ulaşmalısın, tam hatırlayamadım ama demir borular olması lazımdı onların üstünden karşıdaki platforma ordanda zaten düğmeye ulaşabiliyodun. dediğim gibi aslında mantık sadece yerden yüksekte gördüğün yerlerden geçerek karşı tarafa ulaşmak.

bu arada xbox versiyonunu oynuyosan LB koşma tuşu, hızını alıp daha ileri sıçramana yardımcı olabilir

• 100 üstünden 84 almış bir PS3 hiti. İşte böyle bir oyun. Çok iyi...
  • okey kardeşim sağolasın akşam çözerim bu arada xbox ta oynuyorum lb tuşunu senden duydum sağolasın
    quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

abi resmi biraz küçük upload etmişim kusura bakma
    neyse silahın baktığı platformun üzerine çıkarsan karşında başka bir platform görüceksin, zaten resimde de belli oluyo biraz gölgede kalsada. neyse en son atladığın platformun karşısında da(yüzünü atlar atlamaz sağa dönersen) lazer tuzakları var fakat gerilip atlarsan değmeden karşı tarafına ulaşabilirsin. bu noktadan sonra sağında kalıyor odanın kalan kısmı, yerdeki mayınlara dikkat ederek diğer yüksekte duran platformlardan zıplayarak odanın karşı tarafına ulaşmalısın, tam hatırlayamadım ama demir borular olması lazımdı onların üstünden karşıdaki platforma ordanda zaten düğmeye ulaşabiliyodun. dediğim gibi aslında mantık sadece yerden yüksekte gördüğün yerlerden geçerek karşı tarafa ulaşmak.

bu arada xbox versiyonunu oynuyosan LB koşma tuşu, hızını alıp daha ileri sıçramana yardımcı olabilir

• Oyun bir Şaheser
    Herkeze Tavsiye ederim
  • evo 4

akşam hallettim dostum amma kolaymış he insan bazen çok zordur diye düşünüyor oyunda bazı yerleri ama çok basit olabiliyor sağolll
  • quote:

Orjinalden alıntı: SİNANKAAN

evo 4

akşam hallettim dostum amma kolaymış he insan bazen çok zordur diye düşünüyor oyunda bazı yerleri ama çok basit olabiliyor sağolll

rica ederim abi sevindim bir an önce ep: 1 ve 2 ye başla bence arayı soğutmadan, özellikle 2. episode harika.
  • sağolasın
    oyun amma uzun bitmedi bir türlü ki yahu ordan sonra şu 4 bacaklı dev yaratıkların ordan geçtim 3 ünü öldürdüm zaten öldürmeden de kaçabiliyoruz ne kadar kaldı bitmeye sonra episode 1 ve 2 ye geçeceğim ama hakikaten oynanası bir oyun çok zevkli su grafiklerinden bahsediyoruz ya bu oyunda çok güzel o kanallardaki sular yav
  • Geçemediginiz ve Takıldıgınız Yerleri PM atıp sorabilirsiniz
  • Portal süper ya tam bir zeka oyunu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.