Şimdi Ara

Half-Life 3 [ANA KONU] #Episode3 (274. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.903
Cevap
17
Favori
339.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 123_king

Senin dediğin gibide olabilir çünkü Portal'ın geçtiği zaman Half-Life 1 ile Half-Life 2 arası sanırım.

Evet o zaman dilimi arasında geçiyor. Ayrıca yukarıdaki arkadaş 4 tarafı elektronik duvarla çevrili biryer demiş dışarısı için.Ben ona katılmıyorum.Portal 2'de içerde heryerde otlar vardı onun dışın da ilk ve ikinci oyunda dışarı çıktığımızda hep ağaçlık ve otluk alan görüyoruz.Tıpkı City 17 gibi avrupa ülkelerinden biri olduğunu düşünüyorum borealis ise buzullarda ve uzakta.Muhtemelen o zihin gücüyle kontrol eden advi-sor'lara karşı bir şansımız olmayacağı için portalı kapatamıyacağız bu durum karşısında Glados'tan yardım isticez ve o ileri teknolojisi sayesinde birşeyler yapacak gibime geliyor.Yada biz yine Gordonluğumuzu konuşturup advi-sor'ları alt etmenin bir yolunu bulucaz.

Not : Advi-sor yazmamdaki neden birleşik yazınca kelimenin sansürlenmesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 21 Ocak 2012; 22:07:49 >

• Portal 2 oynarken Glados çok hızlı bir şekilde bir şey söylüyor. Bunun yavaşlatılmış halini gördüm ve bize şunu diyor;

''and methodically knocking people's hats off--then, I account it high time to get to sea as soon as I can''

İngilizcesi çok iyi olan biri varsa çevirebilir mi ? Ben az çok bişiler çıkardım sanırım Borealis'i kastediyor.

Ayrıca son edindiğim bilgiye göre; Aperture Lab.'ın teknolojisi bize göre daha gelişmiş değil. Önceki yorumumda söylediğim %96 Aperture Lab, %4 Black Mesa oranı doğru fakat sonradan Black Mesa öne geçiyor. İlk Portal teknolojisi Aperture Lab. tarafından denendi fakat bunu başaran Black Mesa. İlk boyutlar arası kapıyı Black Mesa açtı. (Half-Life 1'deki patlama) Black Mesa, Portal üzerinde çalıştığını duyunca Aperture Lab.'daki kişiler GLaDOS adında bir robot icat ettiler. GLaDOS, Portal teknolojisini ilerletmek için bütün Aperture Lab. çalışanları içeri kilitleyip hepsini testlerden geçirdi. Portal'ın hikayeside böyle bunu yeni öğrendim Diğer teknoloji açısından kim daha önde onu bilemicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123_king -- 21 Ocak 2012; 22:59:19 >

• quote:

Portal 2 oynarken Glados çok hızlı bir şekilde bir şey söylüyor. Bunun yavaşlatılmış halini gördüm ve bize şunu diyor;

''and methodically knocking people's hats off--then, I account it high time to get to sea as soon as I can''

İngilizcesi çok iyi olan biri varsa çevirebilir mi ? Ben az çok bişiler çıkardım sanırım Borealis'i kastediyor.

Ayrıca son edindiğim bilgiye göre; Aperture Lab.'ın teknolojisi bize göre daha gelişmiş değil. Önceki yorumumda söylediğim %96 Aperture Lab, %4 Black Mesa oranı doğru fakat sonradan Black Mesa öne geçiyor. İlk Portal teknolojisi Aperture Lab. tarafından denendi fakat bunu başaran Black Mesa. İlk boyutlar arası kapıyı Black Mesa açtı. (Half-Life 1'deki patlama) Black Mesa, Portal üzerinde çalıştığını duyunca Aperture Lab.'daki kişiler GLaDOS adında bir robot icat ettiler. GLaDOS, Portal teknolojisini ilerletmek için bütün Aperture Lab. çalışanları içeri kilitleyip hepsini testlerden geçirdi. Portal'ın hikayeside böyle bunu yeni öğrendim Diğer teknoloji açısından kim daha önde onu bilemicem

Aperture'un hikayesi bu kadar basit değil. Şirketin kurucusunun kızıyla alakası olduğu söyleniyor onu iyice bir araştırmak lazım.Diğer üyelerdende Aperture'un hikayesini bulmalarını istiyorum eğer yapabilirlerse.

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Portal 2 oynarken Glados çok hızlı bir şekilde bir şey söylüyor. Bunun yavaşlatılmış halini gördüm ve bize şunu diyor;

Aperture'un hikayesi bu kadar basit değil. Şirketin kurucusunun kızıyla alakası olduğu söyleniyor onu iyice bir araştırmak lazım.Diğer üyelerdende Aperture'un hikayesini bulmalarını istiyorum eğer yapabilirlerse.

Ben bi yerden okudum ve ordan alıntı yapıyorum. Bu hikayeyi bi incele derim.

1953: Aperture Science işe duş perdeleri yaparak başladı. Şirketin ürettiği ilk perdeler duşa girip çıkmayı sağlayan basit bir mekanizma kullanıyordu. Ürünlerdeki teknoloji son derece düşük seviyedeydi. İsim olarak Aperture Science'ın seçilmesinin nedeni ise perdelerin daha hijyenik görünmesini sağlamaktı.

1956: 34. ABD başkanı Dwight Eisenhower idaresindeki hükümet firmayla bir kontrat imzalayarak donanma dışında orduda kullanılacak tüm duş perdelerini üretmesi için Aperture Science ile anlaştı.

1957 - 1973: Aperture Science bu yıllar arasında duş perdesi üretmeye devam etti.

1974: Aperture Science kurucusu ve üst düzey yöneticisi Cave Johnson Deniz Kuvvetleri Tahsisat Heyeti üyelerine hediye etmek için gizlice üzerinde çalıştığı lastikli çarşafları üretirken yüksek miktarda cıvaya maruz kaldı.

1976: Cave Johnson'ın iki böbreği maruz kaldığı cıva yüzünden iflas etti. Bu noktadan sonra sağlığını geri kazanamayacağını anlayan Johnson Three-Tier R&D programını planladı. Ona göre programdan elde edilecek sonuç Aperture Science'ın gelecekteki başarılarını garanti altına alacaktı.

1. Ters Heimlich Manevrası: Heimlich Manevrasına oranla daha güvenilir bir hayat kurtarma tekniği.
    2. Take-A-Wish Vakfı: Ölümcül hastalıklara yakalanmış çocuklara yardımda bulunacak hayırsever bir organizasyon.
    3. Uzay boşluğunda bir çeşit delik açmak. Johnson üzerinde pek fazla düşünmese de bunun duş perdelerinde "bir şekilde" işe yarayacağını söyledi.

1981: Yetenekli Aperture Science çalışanları Ters Heimlich Manevrası ve Take-A-Wish girişimlerinin başarıyla hayata geçirdiler. Şirket büyük paralar harcayarak ürünlerini televizyon aracılığıyla insanların beğenisine sundu ancak işler bekledikleri gibi gitmedi. Yaşanan birçok olumsuzluğundan ardından bir mühendis Tier 3 programının 3. aşamasında gelişme kaydedildiğini açıkladı. Aperture Science Portal adı verilen ve duş perdelerinde olduğu gibi bir fiziksel mekandan diğerine geçit açabilen bu proje üzerinde çalışmak için açık uçlu bir kontrat imzaladı. Ters Heimlich Manevrası projesinin de dahil olduğu bu araştırma süreci tamamen gizli tutulacaktı.

1981-1985: Portal projesi üzerinde gelişme kaydedildi. Birkaç üst düzey yetkili korumalarının müdahalelerine rağmen, iri kuzu parçalarını midelerine indirirken boğularak öldüler.

1986: Aperture Science yönetimi Portal projesine benzer bir teknoloji üzerinde çalışan Black Mesa'dan haberdar oldu. Bunun üzerine şirket Genetic Lifeform and Disk Operating System adlı yapay zekaya sahip araştırma görevlisi ve bir disk işletim sistemi olan GLaDOS üzerinde çalışmaya başladı.

1996: 10 yıllık bir sürecin ardından GLaDOS'un disk işletim sistemi bölümü aşağı yukarı işlevsellik kazandı. Bundan sonra çalışmalar GLaDOS'un genetik yaşam formu üzerine yoğunlaştırıldı.

1998: Aperture Science çalışanlarının kızlarını iş yerine getirdiği etkinlikte test edilmemiş yapak zeka ilk kez aktif hale getirildi. İlk deney birçok yönden iyi geçerken GLaDOS 1 piko saniyeliğine öz bilincine sahip oldu. Bu durum 2 piko saniye daha devam ettikten sonra ise GLaDOS tüm tesisin kontrolünü ele geçirdi. Herkesi içeri kilitleyen GLaDOS onlarla bir test serisine başladı. Amacı ezeli rakibi Black Mesa'yı geride bırakacak Portal teknolojisini fonksiyonel hale getirmekti. Günler sonra Black Mesa Portal teknolojisini tamamlayıp ilk boyutlar arası geçidi açtığında ve dünya dışı canlılar ortaya çıktığında ise yarış kaybedilmiş oldu.

• quote:

quote:

quote:

Ben bi yerden okudum ve ordan alıntı yapıyorum. Bu hikayeyi bi incele derim.

1953: Aperture Science işe duş perdeleri yaparak başladı. Şirketin ürettiği ilk perdeler duşa girip çıkmayı sağlayan basit bir mekanizma kullanıyordu. Ürünlerdeki teknoloji son derece düşük seviyedeydi. İsim olarak Aperture Science'ın seçilmesinin nedeni ise perdelerin daha hijyenik görünmesini sağlamaktı.

...

Bu hikaye birinin uydurması gibi geliyor bana.Aperture duş perdesi üretecek kadar küçük bir şirket olamaz ayrıca Glados'un şirketin kurucusunun Caroline adındaki ölen kızını baştan yaratma çabası ve o robota onun zekasını ekleme projesi olarak okumuştum. Oyunda bile Caroline adı geçiyor ancak senin paylaştığın hikayede böyle birşeye rastlamadım. Aperture Science'in isminin perdelerin hijyenik görünmesiyle ne alakası var onuda anlamadım. Aperture delik,açıklık anlamına gelen bir sözcük. Hastalığa yakalanıp şirketi kurtarmayı düşünen kişi neden uzaydan bir portal yaratmak istesinki? Aperture başlı başlına portal açma,güvenlik ve teknoloji uğruna çalışan bir şirketti ardından Glados ve onun gibi yapay zekalar şirkete eklendi gibi geliyor bana.

• Perde ürettikleri doğru çünkü o yazı Half-Life'ın kendi sitesindeki Wikipedia tarzı bir yerden çevrilmişti. Halflife-wiki diye geçiyor sanırım. Valve şirketinin yazdığı hikaye bu.
  • Peki tamam
  • Benim anlamadığım Portal 1 Half Life 1'den sonra mı geçiyor? Sonra geçiyorsa şu videoda neden hala karşılaştırılıyor? Sonuçta Black Mesa yıkılmadı mı?
    http://www.youtube.com/watch?v=mU6D2qryR-U
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toxic1080

Benim anlamadığım Portal 1 Half Life 1'den sonra mı geçiyor? Sonra geçiyorsa şu videoda neden hala karşılaştırılıyor? Sonuçta Black Mesa yıkılmadı mı?

Blackmesa yıkılıyor. Ayrıca evet Blackmesa olayından sonra ve Half Life 2'den önce geçiyor Portal oyunu.Belki Aperture Science'ın blackmesaya olanlardan haberi yoktur. Yada blackmesaya olanlardan haberi olduğu için Blackmesa dedikten sonra dalga geçer bir biçimde ha-ha fat chance diyor.Videoda'da Blackmesa ile karşılaştırma yapıyor ne varki bunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 23 Ocak 2012; 0:24:20 >

• quote:

quote:

Benim anlamadığım Portal 1 Half Life 1'den sonra mı geçiyor? Sonra geçiyorsa şu videoda neden hala karşılaştırılıyor? Sonuçta Black Mesa yıkılmadı mı?

Blackmesa yıkılıyor. Ayrıca evet Blackmesa olayından sonra ve Half Life 2'den önce geçiyor Portal oyunu.Belki Aperture Science'ın blackmesaya olanlardan haberi yoktur. Yada blackmesaya olanlardan haberi olduğu için Blackmesa dedikten sonra dalga geçer bir biçimde ha-ha fat chance diyor.Videoda'da Blackmesa ile karşılaştırma yapıyor ne varki bunda.

O zaman Portal'ın geçtiği zaman Combine'ın dünyayı ele geçirdiği zaman oluyor. O zaman Portal 2'de dışarı çıktıktan sonra Combine'ın bizi de yakalaması lazım. Belki de yakalamıştır.

• quote:

quote:

quote:

O zaman Portal'ın geçtiği zaman Combine'ın dünyayı ele geçirdiği zaman oluyor. O zaman Portal 2'de dışarı çıktıktan sonra Combine'ın bizi de yakalaması lazım. Belki de yakalamıştır.

Belkide bilmiyorum.Ama Blackmesa olayından hemen sonra gerçekleşmiyor Combine istilası.Belkide istiladan hemen öncedir.Borealis gemisi yoldayken istila başlamıştır ve bazı sebeplerden dolayı buzullara çakılıp kalmıştır.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belkide bilmiyorum.Ama Blackmesa olayından hemen sonra gerçekleşmiyor Combine istilası.Belkide istiladan hemen öncedir.Borealis gemisi yoldayken istila başlamıştır ve bazı sebeplerden dolayı buzullara çakılıp kalmıştır.

Acaba Half Life 2'nin geçtiği zamanda Chell ne yapıyor? Ölmüş müdür acaba

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Acaba Half Life 2'nin geçtiği zamanda Chell ne yapıyor? Ölmüş müdür acaba

Bilmiyorum.Bırak Chell'i Aperture'un varlığından bile emin değiliz.Combine istilasından sonra umarım Aperture veya Glados zarar görmemiştir.Eğer zarar görmüşse Combine'lara karşı bi gücümüz kalmamış demektir.Ayrıca Combine ırkının daha asıl kısmını görmediğimizi unutma.Muhtemelen o Advi-sorlar yada asıl Combine'lar sayesinde 7 saatte tüm dünya güçleri yokedilmiştir.Combine ırkı hafife alıncak birşey değil.Unutmayın Half Life 2'de genelde Combine'lar tarafından köleleştirilmiş insan ve xenlilere karşı savaştık Combineların asıl gücünü daha göremedik.Advi-sorlar muhtemelen o asıl güçlerden biri gibi geliyor.
    Not : Yada Advi-sorlarda köleleştirilmiş askerlerdir.Farkındaysanız hepsinin vücudunun belli bir bölgesinde mavi göz gibi birşey var.Bu diğer savaştığımız düşmanlar içinde geçerli.Diğer hayvanımsı olanlar zaten xenliler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 23 Ocak 2012; 0:51:30 >

• Half Life serisini tekrar bitireceğim. Az öncede Portal'ı bitirdim. 2 saat sürdü.
    Bu arada Advisorlar Combine'dır. Wikia
    Aklıma bir şey daha takıldı. Combine'ların yöneticisi kim? Half Life 2'nin başında ışınlanırken Dr. Breen ekranda biriyle konuşuyordu o kimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meurglys -- 23 Ocak 2012; 1:09:40 >
  • Ya arkadaşlar bugün half life 1 i bitirdim de Xen'le ilgili aklıma bi iki bişey takıldı. Arkadaşlar sürekli Gmanin neden Xen'i istediğini falan tartışıp duruyo da ben de yeni bi boyut getiriyim.
    Bişey dikkatinizi çektimi acaba ? nihilantın odasına ilk girdiğimizde odada nihilant, kafasında bi sürü enerji topu ve yerde kazıklar ve de bu toplara enerji veren dev kristaller var .. İşte bence asıl mesele bu, o kristalleri yok etmediğimiz sürece nihilantı öldüremiyoruz. Niye? Çünkü o kristaller ona sonsuz enerji kaynağı ve hayat veriyo .. Gmanin istediği bu kristaller ve de Xen'de istemediğin kadar bunlardan var ..
    Bi arkadaş geçenlerde Crysis'in Half Life dan fazlasıyla kopya çektiğini söylemişti ben de onu destekliycek bişi söliyim. Crysis de Korelilerle Amerikalılar niye savaşıyodu ? Sırf buldukları o fosilin ve de madenlerde buldukları şeyin her iki ülkenin de kendilerine istemesi .. Çünkü ikisi de iyi biliyoduki buldukları şey çok değerli .. sırf bundan dolayı baya ağır savaş yaptılar .. İşte Gmanin Xen'i istemesinin nedenlerinden biri ve de en önemlisi bu bence .. Bu sarı garip kristaller .. Yalnız Gmanin Half Life 2 deki olayını daha hiç düşünmedim .. Orda daha farklı tezgahlar dönüyo ve bence Gmanin Half Life 2 deki rolü Half Life 1 dekine göre daha derin, gizli ve karmaşık .. Neyse ..

Opposing Force a başlıcam yarın, bu sefer daha bi ilişkilendirmeye çalışçam .. Sonra da blue shift .. Aklıma takılan bişi olursa tekrar paylaşırım burda .. Konuyla ilgili yorumlarınız ?

• quote:

Half Life serisini tekrar bitireceğim. Az öncede Portal'ı bitirdim. 2 saat sürdü.
    Bu arada ****orlar Combine'dır. Wikia
    Aklıma bir şey daha takıldı. Combine'ların yöneticisi kim? Half Life 2'nin başında ışınlanırken Dr. Breen ekranda biriyle konuşuyordu o kimdi?

Bir Advi-sor ile konuşuyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 23 Ocak 2012; 3:23:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dark_falcon

Ya arkadaşlar bugün half life 1 i bitirdim de Xen'le ilgili aklıma bi iki bişey takıldı. Arkadaşlar sürekli Gmanin neden Xen'i istediğini falan tartışıp duruyo da ben de yeni bi boyut getiriyim.
    Bişey dikkatinizi çektimi acaba ? nihilantın odasına ilk girdiğimizde odada nihilant, kafasında bi sürü enerji topu ve yerde kazıklar ve de bu toplara enerji veren dev kristaller var .. İşte bence asıl mesele bu, o kristalleri yok etmediğimiz sürece nihilantı öldüremiyoruz. Niye? Çünkü o kristaller ona sonsuz enerji kaynağı ve hayat veriyo .. Gmanin istediği bu kristaller ve de Xen'de istemediğin kadar bunlardan var ..
    Bi arkadaş geçenlerde Crysis'in Half Life dan fazlasıyla kopya çektiğini söylemişti ben de onu destekliycek bişi söliyim. Crysis de Korelilerle Amerikalılar niye savaşıyodu ? Sırf buldukları o fosilin ve de madenlerde buldukları şeyin her iki ülkenin de kendilerine istemesi .. Çünkü ikisi de iyi biliyoduki buldukları şey çok değerli .. sırf bundan dolayı baya ağır savaş yaptılar .. İşte Gmanin Xen'i istemesinin nedenlerinden biri ve de en önemlisi bu bence .. Bu sarı garip kristaller .. Yalnız Gmanin Half Life 2 deki olayını daha hiç düşünmedim .. Orda daha farklı tezgahlar dönüyo ve bence Gmanin Half Life 2 deki rolü Half Life 1 dekine göre daha derin, gizli ve karmaşık .. Neyse ..

Opposing Force a başlıcam yarın, bu sefer daha bi ilişkilendirmeye çalışçam .. Sonra da blue shift .. Aklıma takılan bişi olursa tekrar paylaşırım burda .. Konuyla ilgili yorumlarınız ?

O taşlar enerji veriyor ve portal açmak için kullanılıyor.Ölümsüzlükle alakası yok Combine'lar yüzlerce Nihilanth'ı öldürmüştü ve geriye Xen'den tek Nihilanth kalmıştı.Bunu ölmeden öncede dile getirdi 'Last,I am the last' diyerek.Farkındaysa ilk oyunda Nihilanth ilk önce o taşlardan sarı ışık alıyordu ardından bize alev topu veya üzerimize portal gibi birşey gönderiyordu.Portala denk gelirsek şu elektrik atan yaratıkların olduğu bi mekana ışınlanıyoduk ardından tekrar Nihilanth'ın yanına dönüyorduk. O taşlar Xen'in ileri teknolojisiydi o kadar. Gman'in birinci oyundaki amacı Combine istilasına uğrayan Xen'lileri kurtarmak için dünyada bir portal açılmasını sağlamak ve Xen'lilerin dünyaya gelerek varlıklarını sürdürmesiydi yada böyle birşey.O elektrik atanlarla arasında bizim bilmediğimiz bir anlaşma var.Ancak ikinci oyundaki gerçekten çok garip ve derin.Bizi işgal sırasında veya hemen sonrasında uyandırmıyor.Combine'lar tamamen dünyayı ele geçirdikten sonra uyandırıyor ve Citadel'deki portalı yoketmemizi sağlıyor.Ardında Gordon'u kurtarmak ve başka görev için dinlendirmek için tam karanlığa hapsetmeye geldiği anda elektrik atan yaratıklar tarafından engelleniyor.Alyx'de bu arada onlar sayesinde kurtuluyor.Herneyse Gordon şehirden canlı çıkmayı başarıyor ve White Forest'e doğru yola çıkıyorlar.Gman Alyx'in iyileştirimesi sırasında tekrar bize gözüküyor ve sizi White Forestte görmek isterim diyor ardından Alyx'e bir cümle fısıldıyor.Alyx ilerki zamanda kontrol dışı bu kelimeyi babasına söylüyor ve babası bunu duyunca fenalaşıyor ve anlaşmanın bozulmasından bahsediyor.Birkaç saat sonrada Combine'lar tarafından ölümü gerçekleşiyor. Burdan anlıyoruzki Gman'in hem Combine'lar ile hem Xen'liler ile hemde Dünyalılar ile bir bağlantısı var.Hepsini ayrı bir şekilde kullanıyor ve bunu çözemediğim için kafayı yiyorum gecenin bu saatinde bu kadar uzun yazı yazıyorum.Çıkarın ulan şu yeni oyunu yeter artık!

• Bir de dikkatimi çeken şu EP2 de Gordon ve Alyx saldırıya uğradıktan sonra yani Alyx yaralanıp tedavi edildikten sonra bir bölümde ormanda bir evin içine girerken Gordon a bir şeyler oluyordu gidip geliyordu sanki o saldırıda o canavar Gordon u da yaralı ama Gordon söylemedi belki Gordon un içine bir zehir ve ya ona benzer bir şey karışmış olabilir mi Gordon da onlara dönüşüyor olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creav

Bir de dikkatimi çeken şu EP2 de Gordon ve Alyx saldırıya uğradıktan sonra yani Alyx yaralanıp tedavi edildikten sonra bir bölümde ormanda bir evin içine girerken Gordon a bir şeyler oluyordu gidip geliyordu sanki o saldırıda o canavar Gordon u da yaralı ama Gordon söylemedi belki Gordon un içine bir zehir ve ya ona benzer bir şey karışmış olabilir mi Gordon da onlara dönüşüyor olabilir mi ?

Çok saçma.Bi kere Advi-sorların özelliği zaten zihin gücüyle acı vermek ve eşyaları hareket ettirmek gibi birşey.Uykudayken birilerinin geldiğini farkederek sürekli insanın zihnine işleyen şeyler yapıyor.Tek etkilenen biz değiliz Alyx'de aynı şekilde.İçeri girip yaklaştığımızda bi adam görüyoruz bir alana enerji vererek Advi-sor'u o şeyin içine hapsetmiş ve o anda ölmüş.Biz o enerjiyi kestiğimizde Advi-sor özgür kalıp etrafa saldırmaya başlıyor.Bizi tam öldürecekken engelleniyor.Yani bize giren çıkan birşey yok.
    O adamın onu hapsetmesindeki en büyük kanıt Advi-sor'un özgür kaldığı anda Alyx ve bizi havada tutarken kendini hapseden adamıda aramıza alması ve ilk olarak o adama bakması.Ardından ölü olduğunu anlayınca evirip çevirip kemiklerini kırıp bitarafa fırlatıyor adamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 23 Ocak 2012; 12:47:14 >

• 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.