Şimdi Ara

HALA OYNANIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Oyunu 2007 yilinda oynamaya baslamistim. Sık sık birakip tekrar baslamistim. 5 yillik bir tecrubem var. Oyunun doluluk orani nedir? Hileler vs hala cok fazla mi? Oyun oynanir mi? Oyun 2009'li yillarda cok doluydu sonra bi ara ölmüstü. Sonra 11-12 yillarinda tekrar dirilmisti. Hatta belki de daha doluydu. Su an durum nasil? Baslanir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hile cok eskisi gibi degil baslamayi deneme bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ozaman internet genelde büyükler giriodu net herkezde yoktu pek şimdi çocukların hepsinde var haliyle hiç bi oyunda eski zevkler yok nesil zorluk olmadığı için şımarık büyüyolar ben 2015 de tüm onlineyi bıraktım....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fazla hile var. İnsanın emeğine yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: UCAMAYAN SARBİ

Merhabalar. Oyunu 2007 yilinda oynamaya baslamistim. Sık sık birakip tekrar baslamistim. 5 yillik bir tecrubem var. Oyunun doluluk orani nedir? Hileler vs hala cok fazla mi? Oyun oynanir mi? Oyun 2009'li yillarda cok doluydu sonra bi ara ölmüstü. Sonra 11-12 yillarinda tekrar dirilmisti. Hatta belki de daha doluydu. Su an durum nasil? Baslanir mi?

ben de 2008-2009 gibi oynuyordum o zaman pvp'lerde bile hile yapamazdın veya korkardın. şimdi 1.köy merkezlerde herkes hileyle kasılıyor şaka gibi bir şey olmuş..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.