Şimdi Ara

Hala Jose Sosa'ya ihtiyaç yok diyor musunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Varim 9 puan farkla bile sampiyon olursak hesabi kapatirim sampiyon olursak sen hesabi kapatirsin. Favorilere ekliyorum hemen.girdik iddiaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Talisca skorda var, oyunda yok. Takım oyununa katkısı yok denecek kadar az.

Talisca neleri yapar.

Talisca frikik atar mı, iyi atar.

Ara pası? Yok

Dripling? Yok

Pas trafiği? Yok

Orta? Yok

Sosa neleri yapar..

Frikik atar mı, atar.

Ara pası atar mı, atar

Dripling yapar mı, yapar

Pas trafiği iyi mi, iyi

Orta açar mı, açar.

Sosa Talisca'dan çok daha etkili "komple" bir futbolcudur.

Talisca=Selçuk İnan bu söylediklerine göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımınız çok yaşlı bence bir süre 30 yaş üstü adam almayı bırakmalısınız. Soruna gelirsek sizde top yaptığı sezondaki gibi bir oyuncuya her takımın ihtiyacı var ama Sosa şimdi gelse aynı katkıyı alabilir misin orasını iyi tartmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Peki sorum şu hangi büyük takım sadece kanattan oynuyor şuan dünyada?Real Barca hepsinin önceliği göbekten gitmek ben hiç orta açılmasın demiyorum elbette iyi ortalar çok etkilidir ama sen sadece orta açarım bir de fırsat olursa uzaktan şut çekerim diyorsan bu küçük takım futboludur.Benim futbol görüşüme göre seri kısa paslarla göbekten giden takım her zaman üstündür.

Real Barca her yerden oynar göbekten kanattan. Adamların tek kişiye ödedikleri bonservis senin takımının 2 katı. Her bölgenin en iyilerine sahipler. Uçmamak lazım kendine uygun takımları örnek göstermelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aschille

quote:

Orijinalden alıntı: high speed dirt

Talisca skorda var, oyunda yok. Takım oyununa katkısı yok denecek kadar az.

Talisca neleri yapar.

Talisca frikik atar mı, iyi atar.

Ara pası? Yok

Dripling? Yok

Pas trafiği? Yok

Orta? Yok

Sosa neleri yapar..

Frikik atar mı, atar.

Ara pası atar mı, atar

Dripling yapar mı, yapar

Pas trafiği iyi mi, iyi

Orta açar mı, açar.

Sosa Talisca'dan çok daha etkili "komple" bir futbolcudur.

Talisca=Selçuk İnan bu söylediklerine göre.

Talisca daha çok 2. forvet tipi, orta saha ama forvet gibi garip bir tarz. Zaten ne olduğunu çözemedikleri için bize verdiler. Selçuk'a göre frikik ve isabetli şutları daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Su bloklunun mesajini alintilamislar ordan gordum. Talisca da dripling ara pasi orta yokmus. gecen hafta orta sahada rakip ekarte edip gol bolgesine dripling yapan sosaydi zaten. Orta yok ara pasi yok demis. Bence bir goz doktoruna falan git. Talisca sosa dan cok daha iyi ara paslar atiyor. Sosa zamaninda bosa cikmayi iyi beceren gomez vardi. Talisca bunun sikintisini cekiyor. Bosa kacan olmyinca sut cekiyor. Duran toplarda ortalari cok daha etkili sosadan. Talisca negredo lens oynmya basladiginda cok daha etkili olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Ligde en az 10 puan fark atar sampiyonlar liginde ceyrek oynariz. Sen bunlar olunca ne yapacaksin? Gecen yil da 6 ay sosa gomez muhabbeti yaptin sonuc sampiyon olduk uefada ceyrek oynadik. Varsayimlarla konusursak bende sosa gelirse sampiyon olamayiz diyorum. Adam o derece yeteneksiz ve takimi bozacak bir oyuncu cunku.

Tiner nedir?
    Tiner;
    İngilizce thinner (inceltici) sözcüğünden gelmekte olup genellikle yağ bazlı boyaların inceltilmesinde kullanılan organik çözücüdür. Selülozik ve sentetik olmak üzere iki çeşidi vardır.

İnşaat sonrası boya kalıntılarının temizlenmesinde kullanılır. Solunarak akciğerlere çekilmek suretiyle uyuşturucu olarak kullanımı ve bu amaçla satımı suçtur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Ne güzel izliyor değil mi?Ne kadar da hırslı bir futbolcu

/>

Millet Atiba'dan sekti , Cenk kaybetti diyord da hocam şurda talisca iki gram koşsaymış pozisyon çıkmazmış. Valla haklısın dikkat edemedim maç esnasında. Ben Talisca'yı beğenen biriyim ama bu sene belli ki Şenol hoca onun istediği oyun tarzında oynatmayacak onu bi duran topu birde şutu var duran toplarda q7 geçiyor ağır abi diye şut içinde rakipler akıllandı artık önünü kapıyorlar.

• froce1903 kullanıcısına yanıt
    Hesabı kapat hocam.Umarım mutlusundur şimdi şampiyonluk senin gibi düşünen kişiler yüzünden kaçtı.
  • froce1903 denen arkadaş nereye gitti ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Varim 9 puan farkla bile sampiyon olursak hesabi kapatirim sampiyon olursak sen hesabi kapatirsin. Favorilere ekliyorum hemen.girdik iddiaya.
    Brandnew kardeşim ne yaptın ya? Bu hesapta mı gitti?
  • Talisca onun yerini doldurabilecek özellikte bir oyuncu değil hiç bir zamanda olmıycak bir forvet arkasından öteye gidemez , bence gelmeli Sosa.
  • Sosa bundan sonra orta seviye takımlarda oynar.Yeri ancak 3-4 veya 5-6 da mücadele eden takımlarda olur onun dışında belki ülkesine döner.Bizim aç oyunculara ihtiyacımız var açtan kasıt başarı isteği olan kariyer düşünen yeteneklere çabalayan oyunculara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Mayıs 2018; 21:28:25 >
  • Bıktırdı artık sosa. Bitti o adam artık unutun.
  • Sosa fizik olarak bitmiş beyler
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.