Şimdi Ara

HALA G2 ALINIR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi telefon çıkalı 2 sene oldu ve ben bu cumartesi 32 GB alicam bu telefon beni kaç sene götürür ve hala alinir mi ? Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• coopp C kullanıcısına yanıt
    5.0 güncellemesinden sonra devamı gelir mi belli değil ama cihazın donanımı 2yıl götürür
  • BEN ALDIM BU GÜN DEMEKKİ ALINIYORMUŞ ŞAKA BİR YANA ÇOK GÜZEL TELEFONMUŞ TAVSİYE EDERİM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volki26

BEN ALDIM BU GÜN DEMEKKİ ALINIYORMUŞ ŞAKA BİR YANA ÇOK GÜZEL TELEFONMUŞ TAVSİYE EDERİM..

Sarji falan iyi gidiyor mu? Fotoğraf kalitesi on kamera hakkında bilgi verir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

5.0 güncellemesinden sonra devamı gelir mi belli değil ama cihazın donanımı 2yıl götürür

Yukleyecegim tüm uygulamalar bunlar olur : Facebook, Twitter, swarm,vine,Instagram,retrica(selfie çekerken iyi oluyor Oyunlarda : Clash of clans, boom beach , Asphalt 8 , Fifa 15 genelde bu sekilde yani olağanüstü oyunlar falan oynamicam 5.0 dan sonra gelmese bile bence götürür.

Yazdığın oyunları ben 4 çekirdekli 1.2 ghzli snapdragon 400 lü telefonda oynuyorum 2.3 ghzli s800lü telefonla her türlü oynarsın dünden beri android 5.0 kullanıyorum ram kullanımı falan çok düşük g2ye bu güncellemeden sonrası gelmese bile çok rahat 2yıl gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Yazdığın oyunları ben 4 çekirdekli 1.2 ghzli snapdragon 400 lü telefonda oynuyorum 2.3 ghzli s800lü telefonla her türlü oynarsın dünden beri android 5.0 kullanıyorum ram kullanımı falan çok düşük g2ye bu güncellemeden sonrası gelmese bile çok rahat 2yıl gider

Zaten gelmese bile bu oyunlari çalıştırır . Alıyorum inşallah söylendiği kadar iyi bir telefondur.

Kullanıpta memnun kalmayanın pek olmadığı bir cihaz g2 hala o yüzden çok öneriliyor.
  • ben 2 aydır kullanıyorum acaba alsammı diyenlere şiddetle öneririm.ha benim param bol diyorsanız g3 alın gerçi aradaki fark uçuk değil ama yinede ben g2 den memnunum.3g açıkken şarj 24 saati biraz geçiyor ama wifide 25-30 saatleri rahatlıkla görüyorsunuz.internete fazla takılmam derseniz şarj süresi sizi şok edebilir.zira ben 52 saati şahsen gördüm.onuda şarjı bitsinde şarja takıyım diye oyun oynayarak kasten bitirdim değilse bıraksam 8-10 saat daha giderdi.video çekimi zaten efsane zira full hd video çekebilen az sayıda cihazlardan.sırf bu yüzden 32 gblık modelleri tutuluyor çünkü full hd video çekiminde hafıza yetmiyor.lg bu sorunu ilginç bir çözümle aşmış.otg kabloyla bağladığınız usb belleğe telefon kayıt yapabiliyor.uzaktan kumanda(ki televizyonuma tam fonksiyon kumanda ediyor.d-smartada kumanda ediyormuş ama ben henüz bulamadım),kablosuz veri depolama,hızlı hafıza(quick memo diye geçiyor ve unutkanlar için çok hoş bir uygulama) ve hazır yüklü bir çok uygulama ile telefon doyurucu özelliklere sahip.kamerası çok kaliteli ve fotoğraf çekimleri fotoğraf makinesi aratmayacak nitelikte.ekran boyutları ve cihaz boyutları muadil cihazlardan rahatlıkla ayırıyor lg'yi zira aynı boyutlardaki galaxy s4 5" ekrana sahipken g2 5.2" ekrana sahip.ekran kalitesi elinize aldığınızda farkettirecek kadar yüksek.leke tutmayan ekran zamanla leke tutar hale gelsede silmek için çaba sarfetmiyorsunuz.(samsungta gına getirmişti ekran silme olayı)kısacası ben çok memnunum.almak isteyenlerede şiddetle tavsiye ederim.hem g2'yi hem g3'ü

Daha dün geldi telefon içinde %80 sarj vardi 12 den saat 24 kadar dayandi oyun oynayip arada nette gezmeme ragmen
    Gün full'ledim bakam ne kadar gidecek

• Bence de çok iyi cihaz hep haylimi süslerdi ama maddi durum sebebiyle alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur C.

Bence de çok iyi cihaz hep haylimi süslerdi ama maddi durum sebebiyle alamıyorum.

ALDIM BİLE ÇOK MEMNUNUM
  • Hayırlı uğurlu olsun.Darısı olmayanların başına.

• quote:

Orijinalden alıntı: coopp

quote:

Bence de çok iyi cihaz hep haylimi süslerdi ama maddi durum sebebiyle alamıyorum.

ALDIM BİLE ÇOK MEMNUNUM

hayırlı olsun...kaça ve nerden aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: msngn

quote:

quote:

ALDIM BİLE ÇOK MEMNUNUM

hayırlı olsun...kaça ve nerden aldınız

32 GB , 1250 TL aveanin bi avm de küçük bi standi vardi ordan

• O fiyata alabileceğin en kral cihazdır LG G2.

• LG G2 aradan iki sene geçmesine rağmen hala efsane

• g2 miniyi önerir misiniz?
  • quote:

Arkadaşlar bildiğiniz gibi telefon çıkalı 2 sene oldu ve ben bu cumartesi 32 GB alicam bu telefon beni kaç sene götürür ve hala alinir mi ? Teşekkürler.

Kimse de dememiş ki G2 çıkalı 2 sene oldu mu. 2013 Eylül sonunda piyasaya çıktı telefon.

G2 almak yerine az farkla G3 veya Z2 almak daha mantıklı.

• alınır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.