Şimdi Ara

Hakan şükür gitmeli.... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: RccP

quote:

Orjinalden alıntı: Sp@sTik ShoW

Şaban ŞÜKÜR futbolcu değiL !

+1

kralın attığı gollerin 4 te 1ini atan ingiliz ya da fransız olsa formasını giyip gezersiniz. kendi insanımızın değerini kıymetini bilelim biraz. bu kadar rezil yazılar yazmayın.
  • Hakan şükür bi maç oynamasın merak ediyorum.
    Necati ve hasan kabze napcak.

Ya ikisi hakandan daha iyi olduğu ortaya çıkarsa.
    Bu zamana kadar neden ikisini oynatmadın demezler mi.
    Bence denemekte fayda var.

Ben hakan diyince attığı kdar kaçırdığı golleride hatırlıyorum.
    Uefa kupasını aldığımız sene her maçta saç baş yoluyorduk.
    Ben hiç unutamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: command

Hakan şükür bi maç oynamasın merak ediyorum.
    Necati ve hasan kabze napcak.

Ya ikisi hakandan daha iyi olduğu ortaya çıkarsa.
    Bu zamana kadar neden ikisini oynatmadın demezler mi.
    Bence denemekte fayda var.

Ben hakan diyince attığı kdar kaçırdığı golleride hatırlıyorum.
    Uefa kupasını aldığımız sene her maçta saç baş yoluyorduk.
    Ben hiç unutamıyorum.

bardağın dolu tarafına bak. kaçırdıklarını değil attıklarını say. tabii kaçıracak. makine değil o da insan. bu kadar gol atan adam bir o kadar da gol kaçırıyorsa demek ki resmen golü hissediyor adam. atar atamaz o ayrı konu. attıklarına sayalım.

• O adamda yetenek yok bir kere . Var diyen adam ya futboldan anlamıyordur ya da Şaban'ın akrabasıdır . Abi bir insan bu kadar mı teknikten , kıvraklıktan , çabukluktan yoksun olur ? Anca öküz gibi koşarak gol atar o . Ceza sahasında bir kere gelişine teknik bir vuruşla gol at be kardeşim . Bir kere 2 , 3 defans geçip de teknik bir vuruşla gol at delirt tribünleri . Ama neredeeee ? Zaten anca Tr'de gol atar o . Gördük İtalya'da , İngiltere'de .

Şaban ŞÜKÜR'de zerre kadar top tekniği ve ''FUTBOL YETENEĞİ'' yoktur ! Bu konu da böyle kapansın !
  • zerre kadar yeteneği olmayan adam nasıl bu kadar çok gol atmıştır? o gelişine gol atmak dediğini 2-3 maç önce riberynin ortasında sol ayağının içiyle vurarak atmıştır (b.b ankaraspor maçı). her futbolcunun farklı özellikleri vardır. hakan belki topla birlikte süratli değil ama hava toplarında etkili, rakibe pres yapan, iyi toplar indiren bir adam. bu kadar emeği, alınterini "zerre kadar yeteneği yoktur" diyerek yoksaymak haddine değildir diye düşünüyorum..
  • HAKANA FUTBOLCU DEMEYEN GERİ ZEKALIDIR VE MUHATAB OLMAMAK LAZIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dirhem

HAKANA FUTBOLCU DEMEYEN GERİ ZEKALIDIR VE MUHATAB OLMAMAK LAZIM

hakan tarikatçinin tekidir takımı böler.. belki iyi futbolcudur ama cogu futbulcu ve teknik adam hakanı istemez.. isteyen galatasaraylılar belli.. müritleri arif hakan ünsal felan..bunlardan bi boq olmaz..
  • Bu hakan konusuda cok uzadi
  • Türkiye laiktir ! Sonuza kadar da laik kalacak !

Tarikatçı Şaban'a
  • Hakan iyi golcüdür.
    Mühim olan her zaman gol atmak değil pozisyona da girmek.
    yeri geldiğinde asist yapmak.
    arkadaşlarına boş alan bırakmak.
    yeri geldiğinde rakip takımdan 2-3 adamı oyundan düşürmek.

hakan yaptıklarıyla zaten büyük.
    ama yapamadaklarını da yapsaydı şimdi bir efsaneydi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sp@sTik ShoW

O adamda yetenek yok bir kere . Var diyen adam ya futboldan anlamıyordur ya da Şaban'ın akrabasıdır . Abi bir insan bu kadar mı teknikten , kıvraklıktan , çabukluktan yoksun olur ? Anca öküz gibi koşarak gol atar o . Ceza sahasında bir kere gelişine teknik bir vuruşla gol at be kardeşim . Bir kere 2 , 3 defans geçip de teknik bir vuruşla gol at delirt tribünleri . Ama neredeeee ? Zaten anca Tr'de gol atar o . Gördük İtalya'da , İngiltere'de .

Şaban ŞÜKÜR'de zerre kadar top tekniği ve ''FUTBOL YETENEĞİ'' yoktur ! Bu konu da böyle kapansın !

HAKAN ŞÜKÜR stilinde futbolcu bulabilme hayaliyle yaşayan BİNLERCE teknik direktör yaşamakta şu anda DÜNYADA.
    Sezarın hakkı sezara...

• Dünya Kupasındaki Senegal maçında Şaban manyak oynamıştı yaa hatırladım da . Hayatında topa vurmamış adamlar atardı len o golleri . Daha ne konuşuyorsunuz sis Şaban Şaban Şaban ...

Tarikatçı ŞABAN'a kocaman bir
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.