Şimdi Ara

Haftasonuna kadar buzdolabı almam lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kullanım amacı bekar olan benim ihtiyaçlarımı karşılamak ve ilerde olurda evlenirsek geçici veya daimi bizi idare edebilecek bir model düşünüyorum. 400 lt civarı modellere bakıyorum şu an. Aklımdaki rakam 1000 tl civarı. Yukarılara çıkarsam ödemede sıkıntı çekicem. Dostlarımla tartışırken 3 yol düşündük. Ya 150-200-250 verip 2 yıl idare edicek ikinci el alıcam, ya 500-600 verip kalitesizde olsa garantisine güvenip yerli üretim alıcam ya da verdiğim parayı hak edecek ama fiyat sıkıntısı nedeni ile paramın yettiği orta boy bir buzdolabı alıcam.

Benim forumdan genel gözlemim beni Samsung RT53MAEW modeline itti fakat ne yazıkki hiçbiryerde yok. Anadolu grubunu aradım, yarın stok durumu hakkında bilgi vericekler. Bu arada çevreden araştırmamla Whirpool ARC 4138 i birhafta içinde evime teslim alabileceğimi öğrendim; fakat fiyat 1500 lira ve ben bu fiyata RT58 Samsungu tercih ediyorum. Diğer taraftanda o kadar para vermek istemiyorum

Sizden ricam Muğla Merkez gibi dışardan büyük ve güzel zannedilip içerden ise küçük bir yerleşkede, stokta olabilecek modeller önermeniz. İnternettende alış veriş yapabilirim. Yeterki hızlı bir şekilde siparişini veriyim. İncelediğiniz, önerdiğiniz, iyidir dediğiniz her modelin stok durumunu öğrenip alıyım. Tabi tavsiyeler sıfır almam yönünde olursa

• Kısıtlı bi zamana denk geldik, pek kimsede okuyamadı heralde konuyu. Biraz zorlanacak olsamda Samsung RT58EDEW aldım. Servis kurulumda yardımcı olur ama sizinde ilk çalıştırma hakkında yorumlarınızı almak isterim.
  • Fiyatı hakkında bilgi verirseniz yararlı olur...Hayırlı olsun.....
  • Muğla merkezden 1400 lira maximum karta 5 + 3 taksite aldım. Aydın Forum AVM'ndeki Macrocom Samsung bayisi 1340 liraya verebileceğini ve ücretsiz PTT kargo ile gönderebileceğini söyledi. Birde deneyim paylaşayım arkadaşlar. Anadolu grubunu sevmeme rağmen müşteri hizmetleri zayıf geldi bana. Gerek online stok durumunu görememeleri gerekse de bayilerden eve teslimat şekillerini bilmemeleri üzücü. Ayrıca küçük yerlerde bu tarz büyük firmaların mallarını alırken iki kere dikkat etmek lazım; zira benim gibi '' Ben boya falanda satıyorum, gelen arabalar ile sana gönderirim. Sende ordan eve çıkartırsın.'' gibi sözler ile karşılaşabilirsiniz.

İyi dilerlerin için teşekkür ederim Altrea. 1000 ctr başlığındaki çamaşır sodası kullanım sıklığı hakkında da bilgi bekliyorum

• ugur-bek hayırlı olsun buzdolabın
    Çamaşır sodasını ceviz büyüklüğünde olan şekli ile alıyorum taş soda deniliyor. her yıkamada kazana bir ceviz büyüklüğünü aşmayacak kadar..
    Her ay yaklaşık 250 gr kazan boş iken koyuyorum.5 dk çalıştıktan sonra makineyi bir gece bekletiyorum..
    Sabh suyu boşaltıyorum..Yıllardır böyle kullandım.Bugün 19,5 senesi dolan ve hala çalışan makinemizi emekliye ayırdık...Darısı diğerlerine....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.