Şimdi Ara

haftasonu lol oynanmaz neden mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://imageshack.us/photo/my-images/827/adszcyz.png

http://img526.imageshack.us/img526/8411/adszqh.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SinCitySakini -- 18 Mayıs 2013; 15:09:21 >

• Daha küçüğü yok muydu?
  • Büyüteç 400 rp.
  • West candir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zorla oynatmıyorlar diye biliyorum ?
  • adam cimri resmi buyutememis.

• Resmin LoL olduğunu anlayabiliyoruz biraz daha küçült.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

Daha küçüğü yok muydu?

bu işlerde çok yeniyim onu bile zor yaptım :D
  • Resim Op.
  • Resim 1440x900 piksel gayet büyük.

Ayrıca w-l op hala daha konu açıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan61

West candir

Bu sabah 7. dakikada gelen ve 1-8 oynayan asistide tek haneliydi, support ve jungler'ın saçmasapan engageleri yüzünde yenilmemizi saymazsan evet.

7 dakika boyunca Ashe ile Blitz ve Cait'e karşı tektim. Ona rağmen farmım her zaman daha yüksekti 420 farm ile bitirdim oyunu. 0-0-0 oynadım uzun süre boyunca. Ardından farmda ezilmemem ve ölmemem dolayısıyla avantaj alamayan caite karşı birkaç fight kazandım. 30. dakika civarında 6-0-10 oynuyordum. Ama jungle Fiddle'ın saçmasapan engageleri ve flamelemesi blitzin düz salak olması gibi sebeplerden ötürü yenildik.

West candır evet, belki. Ama Cumartesi ve Pazarları değil.
  • 2 rabadon op.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Resim 1440x900 piksel gayet büyük.

Gördüğüm en gereksiz insansın, failsin de. İkisini aynı anda görmek çok zor. Şimdi aklını kullan ve ilk linke tıkla.
  • şu resim neden westde olduğumu defalarca açıklıyor
  • 2 rabadons ? wtf
  •  haftasonu lol oynanmaz neden mi?

2 rabadon neden çıkıyorsun onu anlamış değilim onun yerine zhonya al hem def verir hemde rabadonun verdiği ap ı verir hadi 5 lvl falan olursun anlarım bu kadar oyun attıktan sonra bunları düşünemiyor musun ? ayrıca fizz e ks atmış diye ağlıyo su dünyada ne garip insanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Resim 1440x900 piksel gayet büyük.

Gördüğüm en gereksiz insansın, failsin de. İkisini aynı anda görmek çok zor. Şimdi aklını kullan ve ilk linke tıkla.

ipadde mis gibi açılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2 rabadon?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pearl Jam

quote:

Orijinalden alıntı: Arslan61

West candir

Bu sabah 7. dakikada gelen ve 1-8 oynayan asistide tek haneliydi, support ve jungler'ın saçmasapan engageleri yüzünde yenilmemizi saymazsan evet.

7 dakika boyunca Ashe ile Blitz ve Cait'e karşı tektim. Ona rağmen farmım her zaman daha yüksekti 420 farm ile bitirdim oyunu. 0-0-0 oynadım uzun süre boyunca. Ardından farmda ezilmemem ve ölmemem dolayısıyla avantaj alamayan caite karşı birkaç fight kazandım. 30. dakika civarında 6-0-10 oynuyordum. Ama jungle Fiddle'ın saçmasapan engageleri ve flamelemesi blitzin düz salak olması gibi sebeplerden ötürü yenildik.

West candır evet, belki. Ama Cumartesi ve Pazarları değil.

Silver 2 deyim biriyle tanistim macar 21 yasinda haftasonu da duo girdik ben karsilasmiyorum bunlarla sansliyim galiba

• Eksik işaretlemişsin ben birkaç şey daha buldum. Eksiklerim varsa söylerseniz onları da ekleyebilirim.

haftasonu lol oynanmaz neden mi?

Ayrıca 2 takımda da jungler ya da support yok, bu da ayrı bir konu. Benim oyunlarımda böyle bir şey olsa küfürler havada uçuşur.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.