Şimdi Ara

Hafif ve şık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sürekli taşıyacağım, 15.6" ekran, i7 işlemcili hafif bir bilgisayar arıyorum. Her türlü önerinize açığım. Bütçe 2500-3000 arası. Kod yazmak için kullanacağım temel olarak.

• ultrabook tarzı bilgisayar tavsiyesi mi istiyorsun ? Yani ekran kartı önemli mi ?
  • Ultrabookların işlemcisi notebooklar kadar güçlü olmadığı için ultrabook düşünmüyorum. Ekran kartı pek önemli değil oyun oynamıyorum herhangi bir tanesi işimi görür.
  • Ancak ekran çözünürlüğü 1920*1080 olan ve saydığım özelliklere uyan bir notebook bulursam çok daha iyi olur
  • asus n550vj

Bu model revaçta dün gece pcdepo da ciddi bir indirimle 8 gb freedoslu versiyonu 2300 tl gibi bir rakama satılıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D906F1AB0 -- 2 Ekim 2013; 19:49:35 >
  • n550jv 16gb ram, freedos ve bluraysiz düşünüyorum ancak uygun fiyata satan bir yer bulamıyorum. O yüzden şu anda baktığım şey daha ucuz bir bilgisayar alıp SSD terfisi yapmak ama hangi bilgisayarı seçmeliyim bilmiyorum
  • mertysn M kullanıcısına yanıt
    yani diyosunki "aynı fiyata 8gb ram win8 ve bluraysiz olanı yokmu?" 16gb fazla geldiyse 8ini çıkarıp çöpe atabilirsin sorun olmaz
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    16gb ram, freedos, dvd/rw optik sürücü. Elimde lisanslı windows 7-8-8.1 bir var. Bluray istemiyorum. Ram istiyorum
  • mertysn M kullanıcısına yanıt
    Vatan'a yeni gelen, GE60'a ne dersin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.