Şimdi Ara

hadr disk küçüldü acronis true image

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • win xp kullanıyorum hard disk 160 gb ve iki parça. dün acronis true image kurdum program c: den 35 gb alanı kendine ayırdı, disk alanını küçülttü programı kaldırınca da 35 gb lık alanı eski haline getirmeyi denedi ama program kalkmasına rağmen C: deki 35 gb lıkalan yok. C: diski 70 gb olmasına rağmen 35gb görünüyor. partition manager kullanmayı denedim ama "disk adı hatalı" diye program çalışmıyor.
    kısacası 35 gb alanım kayıp. format atmadan kurtarmanın bir yolunu bilen var mı ????
    şimdiden teşekkürler...

• bilgisayar yönetimden disk yönetime bak orada ham alan varmı (siyah) ancak yeni birim yaparsın oradan yada aynı programı tekrar kur acronis yada paragan patition magic var baya iyi bu konuda
  • programı tekrar kurmayı denedim ama daha önce oluşturduğu true image zonu yani 35 gb alanı kendi alanı olarak görmüyor. partition manager i indiriyorum inş çalışır partition magic hata veriyor bilg da. en olmadı formatlıycam artık :)
  • cd üzerinden çalışan mini xp işletim sistemleri var birde öyle dene istersen ama acronisin zone bölgesi için sürümün pek önemli olmadığıdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.