Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.179
Cevap
98
Favori
217.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen gün mesutun çekmiş olduğu sisteme çok benzettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    Mesut o sistemde RAM olarak Corsair kullanmıştı güzelim GSkill TridentZ RGB varken.
  • psleda kullanıcısına yanıt
    Sizinle daha önce mesajlaşmıştık. Gerçekten bu işten anlıyorsunuz. Sadece kasa anlamında değil, tüm battlestation olarak :)
  • belverus kullanıcısına yanıt
    Evet hatırlıyorum.Sağolun :)
  • Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtmnyars -- 4 Ağustos 2017; 1:3:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Mesut o sistemde RAM olarak Corsair kullanmıştı güzelim GSkill TridentZ RGB varken.

Bu olay bendede oluyor bazen insana marka tutkusu oluyor.orneğin Corsair bir sıvı soğutmam varsa ramleride corsair almak daha doğru geliyor.corsairin link programı varya uyumlu calışır diye düşünmüş olabilir belki buyuzden almıştır.
  • Fakir Gaming

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

• KAZUYA MISHIMA kullanıcısına yanıt
    Marka tutkusu var bende (misal Thermaltake) ama bu o değil ki hocam. Yani 20 yıldır kişisel bilgisayar toplar kullanırım ama hayatımda 1 kere bile GSkill markasından alışverişim olmadı. TridentZ RGB'nin görselliği ile diğerleri yarışamaz. Kaldı ki bildiğim kadarıyla TridentZ RGB, Aura gibi birkaç program üzerinden de kontrol edilebiliyor. Hadi velev ki edilemesin. Sanki dakika başı programı açıp renk ayarı değiştiriyor insanlar. Şov amaçlı yapılırken dibine kadar vurup görselliğin adını duyuracaksın. Yamulmuyorsam dikey ekran kartı kullanımı bile yoktu orada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtmnyars

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

phoenix bilgisayardan mı aldın kendinmi topladın montajı zormu sıvı sogutma hiç kullanmadım

• Updateman kullanıcısına yanıt
    Kasa corsair air 540 montajıda kolay

• Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    nzxt <3
  • Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın,

yapım asamasında sıvı sogutma degısecek ekran kartı takılacak :D
  • Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    Yeterde artar be hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buda benim kasanın içi ben fanları böyle taktım bana ne zararı olur yahu kafama takıldı herkez terse takmış.

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 7 Ağustos 2017; 0:5:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

Buda benim kasanın içi ben fanları böyle taktım bana ne zararı olur yahu kafama takıldı herkez terse takmış.

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Herkes ters takmamış hocam, siz ters takmışsınız :)
    Öndekiler de dışarı üflüyor, arkadaki de dışarı üflüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkbozkus -- 7 Ağustos 2017; 0:24:13 >

• helll_599 kullanıcısına yanıt
    Herkes düzgün takmış, sen ters takmışın ne mi zararı olur, adı üstünde sadece zararı olur, öyle kullancağına hiç takma daha iyi kasanın tüm air flowu bozulmuş.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    düzelteyim ozmn
  • berkbozkus kullanıcısına yanıt
    tamam teşekkürler düzelteyim.
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.