Şimdi Ara

HADİ EN SON KİM MESAJ ATACAK BU TOPİCE (2609. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53.091
Cevap
26
Favori
516.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26072608260926102611
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.gün başlayacak. Yorgunum.

• Kolay iş yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Kolay iş yok

Memurluk kolay iş.

• En güzeli milletvekili veya yönetim kurulu üyesi olmak.

• mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Bildigin is kolaydir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Bildigin is kolaydir.

Memurluk kolaydır. Devlete sırtını yasladın mı gel keyfim gel.

• ....DevoN.... . kullanıcısına yanıt
    Uciz abur cubur gidalar satan sirketler yuzunden insanligin saglik masraflari yukseldi. Bunun faturasi fastfood ve abur cubur satan ureten sirketlere kesilmeli. Ulkeler fastfood zincirlerine sagliksiz yiyecek satma vergisi verip Mc Donaldsta satilan en ucuz Burgerin 1€ yerine 5€ olmasi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 6 Haziran 2021; 0:34:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Uciz abur cubur gidalar satan sirketler yuzunden insanligin saglik masraflari yukseldi. Bunun faturasi fastfood ve abur cubur satan ureten sirketlere kesilmeli. Ulkeler fastfood zincirlerine sagliksiz yiyecek satma vergisi verip Mc Donaldsta satilan en ucuz Burgerin 1€ yerine 5€ olmasi gerekir.

Alan memnun veren memnun. Müşterisi bol.

• 1.)2014 yılında 4 kere bonzai içtim.

2.) İlaçların kullanımını sürekli suistimal ediyorum. Kutularca ilaç içiyorum tek seferde. Aç karnına tek seferde 4 kutu Majezik de içtim, 2 kutu Atarax da attım . Antidepresanlar ile pek çok zaman overdose yaptım.

3.)İçki desen sızana kadar içerim 70'lik vodkalar. Sigara günde 2 paket içtiğim zamanlar da olmuştur.

4.) Kutu kutu oraletler içiyorum bir günde. O da sağlıklı bir eylem değil aslında. Çok şeker giriyor vücuda.

5.) Bir günde 3 buçuk litre enerji içeceği içtiğim de olur (7 tane 50'lik)

Sonuç:

Domuz gibi sağlıklı çıkıyorum sağlık testlerinde. Evet...domuz gibi sağlıklıyım. Şeker biraz normalin üzerinde çıkıyor ama başka hiçbir şey yok.

Hamburger yiyerek sağlığını bozmayı başaranları tebrik etmek lazım.

@_turbo_

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 6 Haziran 2021; 1:55:37 >
  • 4 kutu Majezik içtikden sonra uykum geldi ve çok uyudum. Başka bir olay olmadı. Sıradan bir ağrı kesici 4 kutu tek seferde aç karnına içince uyutduydu beni ama bir Atarax kadar etkili değil tabi ki. Ayrıca Majezik kafa yapmıyor kaç kutu içersen iç.

2 kutu Atarax içtin mi Atarax kafa yapıyor. Bayıldım da 2 kere 2 kutu Atarax içmekden. Ama geçici bayılma ayılmalar bunlar. Sağlığımı hala bozamadım.

Atarax kafa yaptığı için uyuşturucu olarak süistimal edilebilcek bir ilaç. Ama reçetesiz satılıyor. Kontrole tabi bir ilaç değil. Atarax normalde hafif bir ilaçdır ama 2 kutu üst üste atınca ağır hale geliyor etkileri. 2 kutu Atarax içmenin 4 kutu Majezik yutmakdan daha zararlı olduğunu söyleyebilirim. Atarax mideyi falan zorluyor. Majezik hiçbir şey yapmıyor 4 kutu da içsen. Sadece uyku getirdiydi.

• 2 kutu atarax içtikden sonra konuşmam öyle bozuluyor ki. Dilim dönmüyor, konuşmam çok bozuluyor. Baya etiket ediyor insanı dışarıda. Konuşmamı duyan bu bir şeyler içmiş der. Öyle bozuluyor konuşmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 6 Haziran 2021; 1:39:46 >
  • Sen sağlığını bozmak istiyorsun. Murphy'e göre bu mümkün değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Sen sağlığını bozmak istiyorsun. Murphy'e göre bu mümkün değil.

Murphy'nin kanunları mı varmış?

• quote:

Orijinalden alıntı: ....DevoN....

Murphy'nin kanunları mı varmış?

Alıntıları Göster
    Olmaz mı

• Cumartesi Köfteci Yusuf ölümdü.

• Çok mutsuzum. Hayat çok boş. Yaşamak için yaşıyorum. Psikatristlerin de hiçbir faydası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 7 Haziran 2021; 11:11:2 >
  • 
Sayfa: önceki 26072608260926102611
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.