Şimdi Ara

HADİ EN SON KİM MESAJ ATACAK BU TOPİCE (2218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53.091
Cevap
26
Favori
516.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22162217221822192220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jeopol

hic sakarya ilcesi gibi durmuyor.

bilmeyen doguda bir yerde der

Alıntıları Göster
    Aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hic sakarya ilcesi gibi durmuyor.

bilmeyen doguda bir yerde der

Eskiden Ermenilerin ikamet ettiği köymüş burası. Serdivan da ermenice kökenli zaten Şimdi köyden ve Ermenilerden eser yok Adapazarıyla birleşmiş durumda tamamen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İzmit 10.1 derece ve Bulutlu.

5 saat önce hava 10.3 dereceydi. Şu an 10.1 derece. Hava 5 saatde 10.3 dereceden 10.1 dereceye düşebildi. Şaka gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 14 Kasım 2018; 23:25:7 >
  • Gökyüzündeki bulutlar ısıyı tutduğu için hava soğuyamıyor.

• Her yere kar yagmis, golede birseg yok sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nereye yağmış

• Dogu tarafina. Okullarin tatil oldugu yerler de varmis.

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Godzilla?

• quote:

Her yere kar yagmis, golede birseg yok sanirim.
    Ardahan'a yağan kar Göle'ye de yağıyor zaten. İlçelerden bahsedilmiyor ki. İl merkezlerinden bahsediliyor. Göle'de rakımın daha yüksek ve daha soguk olması ile daha fazla kar tutuyor yerde zaten ama il merkezleri bahsediliyor.

https://m.haberturk.com/ardahan-haberleri/64708441-ardahanda-kar-yagisini-firsat-bilen-gencler-kartopu-oynadi

Gecenin en düşük sıcaklığı Göle'de -1.1 derece, Ardahan merkez'de ise -0.5°C derece.

Gecenin en düşük sıcaklığı Ağrı merkez'de ise +0.1 derece bu arada. Eksiye bile düşemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 15 Kasım 2018; 12:27:58 >
  • İzmir soğuk esiyor heyt

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

İzmir soğuk esiyor heyt
    2 sene önce İzmir'e bile kar yağdıydı. Ne güzeldi o kış ya. Di mi?

• 2001'i 2002 yılını bağlayan kış, Kuzey Kıbrıs'a bile kar yağdıydı. Yerlerde beyazlık olmuştu. Okula gidiyordum sabah, yerlerde beyazlık vardı, çok şaşırmıştım. Okuldan çıkınca erimişti. Zaten sadece beyazlık vardı yerde o kadar. Ölçülecek bir kar kalınlığı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 15 Kasım 2018; 16:31:9 >
  • İzmit'de bulutlu havanın etkisiyle gece-gündüz sıcaklık hep aynı. Dün sıcaklık hep 10 dereceydi. Bugünde sıcaklık hep 9 derece ile 10 derece arasında gitti.

Yağmur yağmış bugün ama yeni fark ettim. Ağaçlar ıslak. Şu an hafif bir yağış var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 15 Kasım 2018; 17:21:30 >
  • Güzeldi valla, kar topu savaşı yapmıştık parkta. Sonra 3 gün her yerim agrimisti

• bedelli askerliğin 24 kasım 2018 ile 7 şubat 2020 arasında 37 celp halinde yapılacağını da belirten akar, il ve birliklerin haftaya açıklanacağını ifade etti.

gençler hadi bakalım hayırlı olsun. 2020 son celpte gidersiniz belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

bedelli askerliğin 24 kasım 2018 ile 7 şubat 2020 arasında 37 celp halinde yapılacağını da belirten akar, il ve birliklerin haftaya açıklanacağını ifade etti.

gençler hadi bakalım hayırlı olsun. 2020 son celpte gidersiniz belki
    Ben 2 ay önce başvurdum ama. Ben başvurduğumda daha 3. Celp açıklanmamıştı bile. O kadar eski.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 15 Kasım 2018; 18:46:9 >
  • En güzeli bahar ayı abi. Şöyle nisan sonu mayıs başı olacak mis gibi hava işte ne var bu soğukta anlamıyom

• twitterda yeni açılmış forum gördüm tam senlik

https://twitter.com/Havaturkaorg/status/1063099902585118722?s=20

• quote:

Orijinalden alıntı: Komutan Kangal

En güzeli bahar ayı abi. Şöyle nisan sonu mayıs başı olacak mis gibi hava işte ne var bu soğukta anlamıyom
    Soğuk candır. Hava olacak şöyle -20 derece. Mis gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gone with the grandeur -- 15 Kasım 2018; 19:22:12 >
  • 
Sayfa: önceki 22162217221822192220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.