Şimdi Ara

HADİ EN SON KİM MESAJ ATACAK BU TOPİCE (1058. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
53.091
Cevap
26
Favori
516.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vettel

quote:

Orijinalden alıntı: famousekolll

Foruma girmeyi unuttum ya la biri şu mesajı alıntılasın.

Alıntı

Sağolasın sen yenisin galiba

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Alıntı

Sağolasın sen yenisin galiba

Eh yeni sayılırım ara sıra takılıyoruz işte :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

• Arkadaşlar benim laptobumla ilgili bir sorunum var. Hard diskinde bad sector var. Teknik Yardım da konu açmıştım, bana dediler ki o hard disk adam olmaz yeni bir hard disk al dediler. Bende eski hard diskteki orjinal windowsun yedeğini 6 adet dvd ye yazdırmıştım Asusu nkendi recovery burner programıyla. O yönden içim rahat. Fakat şimdi de şöyle bir soru kafama takıldı. O soruyu da teknik yardım da sordum bi türlü cevap vermediler birde size sorayım dedim. Şimdi yeni hard diski alıp taktığımda o hard diski nasıl biçimlendireceğim? Eski hard diskte zaten laptobun kendi recovery bölümü vardı oradan format atabiliyordum. Ama şimdi bu yenisini takınca bu 6 adet dvd yi sıra sıra takarak mı format atacağım? Nasıl olacak bu iş?

• quote:

Arkadaşlar benim laptobumla ilgili bir sorunum var. Hard diskinde bad sector var. Teknik Yardım da konu açmıştım, bana dediler ki o hard disk adam olmaz yeni bir hard disk al dediler. Bende eski hard diskteki orjinal windowsun yedeğini 6 adet dvd ye yazdırmıştım Asusu nkendi recovery burner programıyla. O yönden içim rahat. Fakat şimdi de şöyle bir soru kafama takıldı. O soruyu da teknik yardım da sordum bi türlü cevap vermediler birde size sorayım dedim. Şimdi yeni hard diski alıp taktığımda o hard diski nasıl biçimlendireceğim? Eski hard diskte zaten laptobun kendi recovery bölümü vardı oradan format atabiliyordum. Ama şimdi bu yenisini takınca bu 6 adet dvd yi sıra sıra takarak mı format atacağım? Nasıl olacak bu iş?

Laptopu yan yatırmayı denedin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer25

quote:

Arkadaşlar benim laptobumla ilgili bir sorunum var. Hard diskinde bad sector var. Teknik Yardım da konu açmıştım, bana dediler ki o hard disk adam olmaz yeni bir hard disk al dediler. Bende eski hard diskteki orjinal windowsun yedeğini 6 adet dvd ye yazdırmıştım Asusu nkendi recovery burner programıyla. O yönden içim rahat. Fakat şimdi de şöyle bir soru kafama takıldı. O soruyu da teknik yardım da sordum bi türlü cevap vermediler birde size sorayım dedim. Şimdi yeni hard diski alıp taktığımda o hard diski nasıl biçimlendireceğim? Eski hard diskte zaten laptobun kendi recovery bölümü vardı oradan format atabiliyordum. Ama şimdi bu yenisini takınca bu 6 adet dvd yi sıra sıra takarak mı format atacağım? Nasıl olacak bu iş?

Laptopu yan yatırmayı denedin mi

:D Teknik yardım da adamlar bi konu açıyor anında cevap geliyor. Ben yazıyorum cevap gelmiyor abi. Ne şanssızım ben. Sende alıntı yapınca aha cevap geldi diye sevindim ne yazmışsın sende :D

• 8tracks dan klasik müzik dinlemek harika

• klasik daha iyi oyun oynarken iyi gidiyor

• Vettel kullanıcısına yanıt
    bence en iyi yöntem yeni harddisk al laptopa tak. sonrada windows veya başka bir sistem kur.Daha da sonra uygun bir recovery programı kurup elindeki dosyaları recovery olarak harddiske kaydet. En sonunda recovery işlemi yaparak kendi windowsuna dön

• Davulcu kendini aştı Skrillex fln baya iyi adam süper çalıyo forever bizim davulcu
  • şimdilik en son ben attım:)

• bildiğimiz bir konuysa yardım ederiz.

• 
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.