Şimdi Ara

Hacklenen FoonDeep Yeniden BOMBA GİBİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selam öncelikle geçen gün hack yemiştim biliyorsunuz kusura bakmayın hackleyen kişiyle ugrasırken mail adreslerim ve tüm bilgilerim gitti bununla beraber donanımhaber üyeliğimde gitti fakat gereken yerlere baş vuru yapılık V-For_Vandetta adlı ACC'm tekrar geri gelecektir benim için endişelenenler ve gerçekten üzülen arkadaşlar oldu BİLAL ABİ fearfrome classrouge ve koxper ( valla niki unututm kendini bilior )kardeşim başta olmak üzre ve yardımlarından dolayı Sthree ye de teşekkürü bir borç bilirim tüm arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum demekki seviliyormuşuz bu arada allahın sevgili kuluyum ki 2 gb paradan tekte attıgım md +8 in ardından aldıgım raptor da tekte +8 oldu YÜCE ALLAH KİMİN NE KADAR ADİL OLDUGUNU BİLİYOR VE BENİM TEKRARDAN DUALARIMI KABUL ETTİ HACKLEYENİN YANINA KALDI BELKİ İTEMLER AMA ŞUNU UNUTMASIN Kİ YÜCE ALLAH ONUN ENSESİNDEDİR VE EMEKLERİMİN HAKKINI ÇALDIGI İTEMLERİMİN HESABINI ALLAH KATINDA ÖDEYECEKTİR çok uzatmıyorum hepinizi çok seviyorum

• konuya cevap yazılabilir onaylanmıştır
  • İnan çok sevindim tebrik ediyorum seni upgradelerin süper devamını dilerim ..
    Hackleyen kişiye yar olmucaktır o itemler bu dünyada adalet var her ne kadar yok desekte
  • Tebrik ederim,çok sevindim
  • quote:

Orjinalden alıntı: JrFoonDeep

arkadaşlar selam öncelikle geçen gün hack yemiştim biliyorsunuz kusura bakmayın hackleyen kişiyle ugrasırken mail adreslerim ve tüm bilgilerim gitti bununla beraber donanımhaber üyeliğimde gitti fakat gereken yerlere baş vuru yapılık V-For_Vandetta adlı ACC'm tekrar geri gelecektir benim için endişelenenler ve gerçekten üzülen arkadaşlar oldu BİLAL ABİ fearfrome classrouge ve koxper ( valla niki unututm kendini bilior )kardeşim başta olmak üzre ve yardımlarından dolayı Sthree ye de teşekkürü bir borç bilirim tüm arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum demekki seviliyormuşuz bu arada allahın sevgili kuluyum ki 2 gb paradan tekte attıgım md +8 in ardından aldıgım raptor da tekte +8 oldu YÜCE ALLAH KİMİN NE KADAR ADİL OLDUGUNU BİLİYOR VE BENİM TEKRARDAN DUALARIMI KABUL ETTİ HACKLEYENİN YANINA KALDI BELKİ İTEMLER AMA ŞUNU UNUTMASIN Kİ YÜCE ALLAH ONUN ENSESİNDEDİR VE EMEKLERİMİN HAKKINI ÇALDIGI İTEMLERİMİN HESABINI ALLAH KATINDA ÖDEYECEKTİR çok uzatmıyorum hepinizi çok seviyorum

Kardeşim öncelikle forumda herkez çarının hacklenmesine çok üzüldü. Kimse merak etmesin o emek hırsızı eninde sonunda cezasını çekecektir.Bu arada sana saygı duyuyorum ve Helal olsun başka birşey demiyorum
    .Allah'ın sevgili kuluymuşsun
    Ne demişLer Allah bir taraftan alırken bir taraftan da verir.

• ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞLAR HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN DOSTLARIMIZ YANIMIZDA OLDUGU SÜRECE HEP BERABERİZ NE OLURSA OLSUN YILDIRAMAZ BİZİ
  • Öncelikle tekrardan gecmis olsun..
    konuyu görünce onayi verdim burdan devam edebilirsiniz..
    Sadece bir şey eklicem konu hakkinda..:Allahin sevgili kullarina bazen bazi seyler neden olur çunki o iş onun için zararlidir ..Hani derlerya vardir bundada bir hayir..
    neyse tekrardan dönmüşün umarim ayni şeyler başina tekrardan gelmez..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Larry

Öncelikle tekrardan gecmis olsun..
    konuyu görünce onayi verdim burdan devam edebilirsiniz..
    Sadece bir şey eklicem konu hakkinda..:Allahin sevgili kullarina bazen bazi seyler neden olur çunki o iş onun için zararlidir ..Hani derlerya vardir bundada bir hayir..
    neyse tekrardan dönmüşün umarim ayni şeyler başina tekrardan gelmez..

Saol başkan teşekkür ederim bu arada arkadaşlardan senle irtibata geçmesi konusunda görüştüm V-For_Vandetta accaunt um için sana başvuracaklar çünkü msn adresim dağil herşeyim gitti isterseniz özelden mail atayım veya tekrar şifremi almak için gerekli yerleri doldurayım varsa eğer öyle birşey tabikide veya kimle görüşebiliriz bu iş için ?

• konuyla ilgili olarak..

--------------------------------------------------------------------------------

forumdestek@donanimhaber.com email atip durumu bildirmeniz gerekmekte..
  • tmm dır teşekkür ederim konuyla ilgili olamayan msj ları silerseniz sevinirim ben gerekli yerlere ulasıcam inş da olumlu yanıt alıcam teşekkür ediyorum
  • tekrar geri donmussum
    item yapmissin

tekrar hacklera kaptirmak icin mi merak ediyorum

yerinde olsam bu oyuna daha fazla emek harcamam ama sen bilirsin

bu arada bence ilk basta bilgisayar bilgini arttir oyuna tekrar baslamadan once

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeFurkan -- 21 Mayıs 2009; 0:04:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeFurkan

tekrar geri donmussum
    item yapmissin

tekrar hacklera kaptirmak icin mi merak ediyorum

yerinde olsam bu oyuna daha fazla emek harcamam ama sen bilirsin

TL için 1-2 yere haber sardım oynamıyacam kanka çünkü gördük giden itemleri artık bizim bişiler kazanma zamanımız geldi sadece buraya konu açma sebebim insanlar gerçekten benim için üzüldüler onu gördüm ayrıca o hacker artık herkimse beni hackleyen herifte bu msj ları gördü alsın şimdide görsün diye açtım belkide onun sayesinde daha yüksek maliyetli item sahibi oldum
  • Süper ya gerçekden üzülmüştüm çok iyi olmus bu..

FoonDeepisBack :P
  • Buyuk Geçmiş olsun .......

Oyuna tekrar geri donmussun sen en iyisini bilirsin eren kardeşim gözlerinden öpüyorum her zaman yanındayım bunu bil..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Brother~ -- 21 Mayıs 2009; 23:04:04 >
  • Geçmiş olsun dostum hackle ilgili konularını takip ediyordum gerçekten çok süper gidiyordun
    upgradelerinde süper inşallah hackleyenide bulup hesabını sorarsınız iyi forumlar.
  • Hayırlı uğurlu olsun kardeşim
  • Amin Arkadaşlar ALlah Hepinizden Razı Olsun
  • Geçmiş olsun kardeşim yukarda Allah var bulurlar belalarını elbet birilerinden.
  • hayirli olsun senin adina cok sevindim.. bu itemleri ben kendim bassaydim bu kadar sevinmezdim taktik icin saol bi ara denerim :P
  • Eren olduğunu nereden bilelim ?
    Lütfen yanlış anlama belkide charı soyan kişisin ve 1-2 kişiyi daha dolandırmak amacındasın belli olmaz

Ama eğer Eren isen hayırlı olsun kardeşime

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 21 Mayıs 2009; 14:15:41 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.