Şimdi Ara

HACKED BY FRANCIS J. UNDERWOOD (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
9.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saitx

Oynayacaklara şimdiden iyi eğlenceler :) Avrupada başarılı türk grupları görmek çok güzel olur.

eyw hocam.
  • Şimdi bu kapalı betamı ki key istiyoruz arkadaşlar.
  • Bir beta yapılcak multi language ( dil ) client test edilecek çok kısa bir beta olacak yaklaşık 2 hafta kadar tüm bilgiler size innovadan gelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi singuz -- 29 Kasım 2011; 13:35:11 >
  • clienti de ordan yayınlarlar heralde.. bu gece den itibaren keyleri dağıtmaya başlayabilirler^^
  • Yalnız anlamadığım şey şu ki biz eu üzerinmdew bir account yaratmadık henüz.Sadece e-mailleri bildirdik o kadar.
    Böyle biraz garip geldi bana.
  • Şimdi NCSoft Launcer'dan indirdiğimiz Lineage II'nin üstüne upg. edebilecekmiyiz? yoska yeni baştan mı indirmemiz gerekecek öyleyse boşuna indirmeyeyim.şimdi l2'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakeren

Şimdi NCSoft Launcer'dan indirdiğimiz Lineage II'nin üstüne upg. edebilecekmiyiz? yoska yeni baştan mı indirmemiz gerekecek öyleyse boşuna indirmeyeyim.şimdi l2'yi.

İçeriğinde avrupa yerel dilleri(türkçe de) olacağı için client farklı olucak diye anladım ben.
  • o zaman bu indirdiğimiz ile sadece Amerika serverında oynaya bileceğiz eu için ayrı client yayınlanacak onu indireceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakeren

o zaman bu indirdiğimiz ile sadece Amerika serverında oynaya bileceğiz eu için ayrı client yayınlanacak onu indireceğiz?

bunu şimdilik kimse bilmiyor eu sitesini takipte olun derim..
  • Türkiye saatine göre yarın kaçta açılacak yeni serverlar ? yeni eklenti hiç bişi belli değil mi ?
  • EU serverı 15 inde galiba ?
  • Naıa serverında olan takılan ırtıbata gecsın benımle...
  • 30.11.2011 oldu tık yok bilgi verir insan sitede :) durumdan haberi olan varmı arkadaşlar ?
  • Saat farki olabilir mi acaba Onlar daha 30 una girmemistir belki.
  • koreden update yapılıyorsa onlar bizden 6 saat ileride :)
  • 30 olayı usa serverı için geçerli dimi ?
  • sanırım hepsi için geçerli.Yani öyle umuyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MORFEUS

Naıa serverında olan takılan ırtıbata gecsın benımle...

nick?
  • Valla buyuk abılemrız baslamısta ben acc almayı beceremedım :D
  • goddes çıkmadıki başlasınlar :) ama oynayanlar var goddes bende anlamadım nasıl oluyor orjinal sitesinde oyun yok bunlar nerden bulmuş :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.