Şimdi Ara

Hack ve Kaybolan Hayeller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bir çoğunuzun çarı hacklenmiş.Sizin duygularınızı anlayabiliyorum.Örneğin; sabahtan akşama kadar ne hayellerle kastığınız o kadar para werip premium aldığınız çarlar,bir bakıosunuz ertesi gün bomboş.İlk baş üzülüosunuz ondan sonra sizi soyan adama küfür ediosunuz.Bunları yaşamak için koxp we benzeri gibi şeyler kullanmayın LÜTFEN.5-6K fazladan np kasıcam die o kadar emek werdiğiniz çarınızı ziyan etmeyin.

burdan sizi hackleyenlere sesleniyorum hayat oyundan ibaret değil beyler milletin eğlencesini bozmaya hakkınız yok siz gidin hırsızlığınızı başka yerde yapın mesela babanızın pantolonunu soyun(gerçi sizin babanız belli olsa böle işler yapmassınız ama).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaRLaXbEarne -- 30 Nisan 2007; 16:33:25 >

• kimse beyenmedi mi?:S
  • hacklenen hiç üzülmesin koxpla item yaparken iyi itemler çalınınca vay anam bilmemkim charımı hackledi eden bulur ben niye hacklenmiyorum.hacklenenlere üzülmem kendi düşen ağlamaz
  • o parantaz icinde ne demek istedigini anladım
    ayıp ayıp ....
  • ben beyendin hemde çok 4 yıldır oynuyorum bi kere bile ne sitede banlandım ne hacklendim

desenki kosp kullandım oh derim kullandım item yaptım banladım oda yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.