Şimdi Ara

hack bilgini test et.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
1.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: muya123
    olmaz tabiki ayıp olur adam nede olsa iyi niyetli bir webci meslektaşımız.

+1
  • Diğer arkadaşlar nası yaptı bilmiyorum ama ben swf yi decompile ettim içindeki action scrip şu
    // Action script...

on (release)
    {
    if (txtUsername == "try2hack" && txtPassword == "irtehh4x0r!")
    {
    getURL("level3-.xhtml", "_self");
    } // end if
    }

Username = try2hack

Password = irtehh4x0r!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi networm -- 4 Şubat 2005, 22:31:51 >
  • Bu arada 4 ü nası geçtin kardeş

void ButOk_ActionPerformed(ActionEvent actionevent)
    {
    boolean flag = false;
    for(int i = 1; i <= totno / 2; i++)
    if(txtlogin.getText().trim().toUpperCase().intern() == inuser[2 * (i - 1) + 2].trim().toUpperCase().intern() && txtpass.getText().trim().toUpperCase().intern() == inuser[2 * (i - 1) + 3].trim().toUpperCase().intern())
    {
    lblstatus.setText("Login Success, Loading..");
    flag = true;
    String s = inuser[1].trim().intern();
    String s1 = getParameter("targetframe");
    if(s1 == null)
    s1 = "_self";

burda büyük küçük harf kontrolü gibi bişi yapıyo galiba array in 2 * (i - 1) + 2 . ci elemanına bakıp i 1 olduuna göre 2. elemana bakıp bişi yapıyo ama tam annamadım...

• quote:

Orjinalden alıntı: networm

Bu arada 4 ü nası geçtin kardeş

void ButOk_ActionPerformed(ActionEvent actionevent)
    {
    boolean flag = false;
    if(txtlogin.getText().trim().toUpperCase().intern() == inuser[2 * (i - 1) + 2].trim().toUpperCase().intern() && txtpass.getText().trim().toUpperCase().intern() == inuser[2 * (i - 1) + 3].trim().toUpperCase().intern())
    {
    lblstatus.setText("Login Success, Loading..");
    flag = true;
    String s = inuser[1].trim().intern();
    String s1 = getParameter("targetframe");
    if(s1 == null)
    s1 = "_self";

burda büyük küçük harf kontrolü gibi bişi yapıyo galiba array in 2 * (i - 1) + 2 . ci elemanına bakıp i 1 olduuna göre 2. elemana bakıp bişi yapıyo ama tam annamadım...

ya valla bende burda takıldım şu işe bi el atın ...

• arkadaslar yaw level 2 de su flash lı olanda username passwrd u giriyorum ardından please enter the password for level 3 diyo ve hicbisi uymuyo napmam lazım yaaaaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: hicadam

arkadaslar yaw level 2 de su flash lı olanda username passwrd u giriyorum ardından please enter the password for level 3 diyo ve hicbisi uymuyo napmam lazım yaaaaw

2 de level2.swf yi bul diskine çek onu notepadle aç şifreyi göreceksin.. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aTi -- 4 Şubat 2005, 21:31:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHaLaNX[TUR]

3. bölümdeyim şifre=PASSWORD değilmi?(PASSWORD değil onun değeri )

şifre PASSWORD un değeri olan AbCdE değil mi ya neden hala yanlış diyor acaba?
  • abi o sacma isaretlerden mi bahsediyorsun yoksa digerleri işe yaramıyo?
  • AbCdE olması lazım.

WRONGSITE="level4-sfvfxc.xhtml" yapsak işe yaramazmı ? ben yapıp denedim kaydettim ama şu hatayı verdi.

" If you don't get a javascript prompt to enter the password, it means your browser doesn't support JavaScript.<br><br>Anyway, if you're good enough, you will get past this level just like any other!"
  • Kardeş şifreniz doğru zaten orda sorduğu şifre level 3 şifresi level 3 de direk o şifreyi bulacaksınız

direk esc ye basıp sayfayı durdurun içinde javascript dosyası var onda yazıyo şifre
    uğreşmak istemeyenlere şifre aşağıda...

PASSWORD = "try2hackrawks";
    CORRECTSITE = "level4-kdnvxs.xhtml";
    WRONGSITE = "http://www.disney.com";
  • Belki hacker olur da bişeyler yaparsınız.Devam edin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muya123

Ya arkadaşlar biz niye bu hollandalının şifrelerini bulup duruyoruzki şimdi aklıma geldi bu hollandalıya bi ders vermek lazım ona bi level200 yapalımda aklı başına gelsin ne bu yaaa adamın sitesinin ftp şifresini bulmak koyduğu bazı levellerden daha kolay sitesinde biraz türk bayrağı dalgalandırmak isterdim ama olmaz tabiki ayıp olur adam nede olsa iyi niyetli bir webci meslektaşımız.

• for(int i = 1; i <= totno / 2; i++)

c++a çok benzioyomuş bu java kodları ama beceremedim.
  • biri açıklasın bunu ya.
    string[22] ve totno=0 da önemli deilmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: potasium

c++a çok benzioyomuş bu java kodları ama beceremedim.

Öncelikle böyle bir konuyu başlattığı için ultrati kardeşime teşekkür ederim. Bu konu hakkında bende yardım bekliyorum....

• 5 teki exe yi indirdim de açamadım yardım edin adamın verdiği vbrun linki çalışmıyo
  • Hocam şu 4 deki kodu nası geçtiniz önce bi onu öğrensek...
  • yav arkadaşlar 4 cü levele takılmışşınız aslında neden acaip class apletin derinliklerinde arıyorsunuzki
    bir sürü kod yazıyoor ama çözümünün 1ci levelden farkı yok aslında class da yazan kodlara bakarsanız göreceksinizki adam meymenetsiz bisürü şeyden aslında sizin diskinize yani temp internet klasörüne level4.txt diye bi dosya yazdırıyo ve o dosyada levelin şifreleri var aslında 1.levelde yaptığından daha kolay
    class dosyasında şifre bulamazsınız o dosyanın ne yaptığını çözerseniz levelide çözersiniz.
  • 5 deki vbasic dalgası şimdi hatırlamıyorum ama galiba run time 300 dosyasını istiyo ama sadece istiyo olmasada olur yapacagın şey winrar da açıp direk win rar içinden çalıştırmak rar da hepsi var zipli dosya ama rar dan açılırsa wb300 dosyası olmadanda çalışır aslında şimdi unuttum ama 300 lü bişi adı aklıma gelmiyo
  • stinkx arkadaşım çok güzel mantık yürütüyorsun ama server ve client denen birşey var sen o linki değiştirdiğinde sadece kendi(client) pc nin temp internet dosyasında değişiyorsun serverdeki aynı kalıyor değişmiyor
    aslında bazı şeyler senin mantıklada hacklenir ama uğraşmaya değmez yorulma derim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.