Şimdi Ara

# Hacettepe 2013 girişliler # (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
4
Favori
8.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayar mühendisi beyler , son anda tercih yapmaya karar verdim .Şimdi iyi ki yapmışım diyorum
  • sıralamam 11.533 olmasına rağmen okul puanı mağduru oldum.
    17.605 e geriledim. Ama yine de istediğime girebildim.
    Elektrik Elektronik akarrr
  • 14 binle normal rize tıp , 17 bin ile okul birinciliği kontenjanından tıpa giren yakın arkadaşlarım var. O sebeble mühendislik forever tıp ayağa düşmüştür
  • elektrik elektronik.
    ohoo kontenjan'ın yarısı dh'den zaten toplaşalım
  • Beyler herkes EE yada bilgisayarda mı koca forumda Otomotiv de olan yok mu
  • Beyler hacettepenin yurt kapasitesi ne kadar? Normal yurt harici cok pahalı geldi. 160 lira olan normal yurt iyi ama 100 kisi diye duydum dogrumudur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yurt olayını napacağız? devlet yurdu mu okulun içinde olan? atatepe ve öğrenci evleri var fakat diğeri devlet mi özel mi?
  • batuhan13 kullanıcısına yanıt
    ya ben ösym de baya bi baktım kaçıncı girdiğmizi kimin sonuncu ve kaç puanla kimin birinci girdiğini nasıl öğrenebiliriz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turshusuyu -- 29 Temmuz 2013; 4:46:56 >
  • En sönük konu bizim konu beyler. Olmuyor böyle

• Bilmeyenlere;

Okulun web sitesinden yurt başvuru tarihlerini takip edin. Kampüs içerisindeki yurtlar okulun kendi yurdudur ve devlet yurtlarından, standartları ve de ücreti daha yüksektir. Eğer değişmediyse, odalar en fazla 4 kişiliktir. Yurt, yemek vermez. Yemekhanede (sabit mönü) cebinizden ödeyerek yersiniz; ama hesaplıdır.

Merak ettiğiniz bir şey varsa sorun; 2011'de bitirdim ben
  • bilgisayar mühendisliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Bilmeyenlere;

Okulun web sitesinden yurt başvuru tarihlerini takip edin. Kampüs içerisindeki yurtlar okulun kendi yurdudur ve devlet yurtlarından, standartları ve de ücreti daha yüksektir. Eğer değişmediyse, odalar en fazla 4 kişiliktir. Yurt, yemek vermez. Yemekhanede (sabit mönü) cebinizden ödeyerek yersiniz; ama hesaplıdır.

Hocam yurt kayıtları için ne yapmamız gerekiyor. Biraz bilgilendirimisinz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykush99

quote:

Bilmeyenlere;

Dediğim gibi; başvuru tarihlerini kaçırma. Ben vaktinde, tanıdıkların da vasıtasıyla girebilmiştim; yoksa yurtlara talep çok fazla. Çıkması piyango gibi bir şey diyebilirim, sabahları otobüslerde sıkış-tepiş, ayakta, bir de giriş kapısında kimlik kontrolü ceremesini düşünürseniz...

Yurdun kontanjan dolmaması halinde, ek-kayıt dönemi ya da yedek listesi oluşturulabilir, bunları sitede değil de yurt yönetiminden şahsen öğrenebilirsiniz.

Herkese hitaben;
    Okulun geçme notu 65'tir. Ne yapın edin, ilk senenizi inekleyerek geçirin. Eğer ilk seneden "nasıl olsa kapağı attık" derseniz, o okul 4 yılda bitmez. Başta ne kadar çalışırsanız, devamındaki yıllarda o kadar rahat edersiniz.

Unutmayın, bu okulu kazanamak için ne kadar çalıştıysanız, bitirmek için daha da çok çalışacaksınız.

Hadi mutlu seneler çömezler

EDIT: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shruikan -- 31 Temmuz 2013; 7:41:44 >

• quote:

quote:

quote:

Bilmeyenlere;

Dediğim gibi; başvuru tarihlerini kaçırma. Ben vaktinde, tanıdıkların da vasıtasıyla girebilmiştim; yoksa yurtlara talep çok fazla. Çıkması piyango gibi bir şey diyebilirim, sabahları otobüslerde sıkış-tepiş, ayakta, bir de giriş kapısında kimlik kontrolü ceremesini düşünürseniz...

Yurdun kontanjan dolmaması halinde, ek-kayıt dönemi ya da yedek listesi oluşturulabilir, bunları sitede değil de yurt yönetiminden şahsen öğrenebilirsiniz.

Herkese hitaben;
    Okulun geçme notu 65'tir. Ne yapın edin, ilk senenizi inekleyerek geçirin. Eğer ilk seneden "nasıl olsa kapağı attık" derseniz, o okul 4 yılda bitmez. Başta ne kadar çalışırsanız, devamındaki yıllarda o kadar rahat edersiniz.

Unutmayın, bu okulu kazanamak için ne kadar çalıştıysanız, bitirmek için daha da çok çalışacaksınız.

Hadi mutlu seneler çömezler

EDIT: imla

Hocam korkutuyosunuz bizim gibileri Yurt başvuru zamanları başladı ama nereden başvuru yapılacagı belli değil gibi

• hacettepe kimya kazandım
  • quote:

Hocam korkutuyosunuz bizim gibileri Yurt başvuru zamanları başladı ama nereden başvuru yapılacagı belli değil gibi

KYK yurt başvuruları ile karıştırmayın; Hacettepe yurt başvuruları site üzerinden yapılıyor.
  • quote:

quote:

KYK yurt başvuruları ile karıştırmayın; Hacettepe yurt başvuruları site üzerinden yapılıyor.

site uzerinden anladimda online basvuru dedigimde site acilmiyor

• hacettepe hemşirelik
  • ARkadaşlar hazırlığı atlama konusunda bilgi sahibi olan var mı? Nasıl başvurulcak muafiyet sınavına ve tarihleri ortalama ne zamana denk geliyor?
    Not olarak bölüm u.a ilişkiler. Herkese hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre220 -- 1 Ağustos 2013; 4:17:22 >
  • yurt başvuruları başladı beyler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.