Şimdi Ara

Haber tercümelerim ve bazı teliflerim (ana başlık ve linkler)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 21
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 18 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • saidakkas (21 mesaj) Towarscke (4 mesaj) Epirus (3 mesaj) Drifter_Soldier (1 mesaj) Z-DGİ (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> Haber tercümelerim ve bazı teliflerim (ana başlık ve linkler)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    854 Mesaj
    Düzel bir başlık olmuş artık senin yazıları aramk zorunda kalmayağız desene. Hadi şimdiden kolay gelsin yeni çeviriler
    |
    |
    Hnr#2503
  • Yarbay
    3672 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tüm forumlar >> [Donanım / Hardware] >> Dahili Bileşenler >> Cpu >> Eski Intel mühendisi, AMD’nin yeni CEO’su Dirk Meyer’la röportaj
    http://forum.donanimhaber.com/m_26326366/mpage_1/key_//tm.htm#26326366
    8 Eylül 2008; 23:04:21

eklendi.
    |
    |
    Tüm forumlar >> [Donanım / Hardware] >> Dahili Bileşenler >> Cpu >> Dünyanın en küçük transistorü (1nm) – Tekrar teşekkürler grafin
    http://forum.donanimhaber.com/m_22729603/mpage_1/key_//tm.htm#22729603

Güncellendi, geçmişten bir haberle.
    |
    |
    Tüm forumlar >> [Donanım / Hardware] >> Dahili Bileşenler >> Cpu >>AMD üretim devrinin Intel’in işlemci patentlerini ihlal etmediğini söylüyor
    http://forum.donanimhaber.com/m_27082496/mpage_1/key_//tm.htm#27082872
    10 Ekim 2008

eklendi
    |
    |

Kidemi de "Hukuk Analisti" olsun...
    |
    |

Sistem: AMD Phenom II x4 940 3,0ghz defult; Sapphire AM2RX780; Kingston HyperX 2x2kit 5CL 1066mhz; Sapphire HD5770 1gbx2 Crossfire ; 80gb Samsung Sata2 NCQ+ 1TB Samsung Sata2; Cooler Master HAF 912 Plus; Tagan 600w Dualforce 2......
  • Yarbay
    3672 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    teveccühün için teşekkürler ama haber editörleri bir yana,
    böyle kıdemi de şu an kabul edemem çünkü bu konuda lisans gibi bir eğitim almadım, bu alanla da ilişkili bir işte çalışmıyorum
    kıdem beklentim yok herhangi bir şekilde,

haber editörlerinin standart formatı vardır, o yolda giderler,
    yalnız anasayfada forum kullanıcılarından haberler, editor's pick gibi bölümcük olsa güzel olur, vr-zone'daki gibi,
    |
    |

Orjinalden alıntı: saidakkas

teveccühün için teşekkürler ama haber editörleri bir yana,
    böyle kıdemi de şu an kabul edemem çünkü bu konuda lisans gibi bir eğitim almadım, bu alanla da ilişkili bir işte çalışmıyorum
    kıdem beklentim yok herhangi bir şekilde,

haber editörlerinin standart formatı vardır, o yolda giderler,
    yalnız anasayfada forum kullanıcılarından haberler, editor's pick gibi bölümcük olsa güzel olur, vr-zone'daki gibi,

buna bakarsak bende Ticaret Yonetimi Mezunuyum... Is Hukuku dersini iki donem aldim ve ikisini de A notu ile gectim...

islemciler hakkinda bu kadar seyi nasil yaziyorum dersen;
    AMD ve Intel'in teknik dokumanlarini cok takip ederim.. yeni islemci mi cikti.. hemen bakarim neymis neyin nesiymis..arastiririm.. bazen hatali sonuclara bende variyorum.. ama enazindan insanlara bir yol gosteriyorum..

Quantum Mekanikleri konusunda cok ciddi kitaplar okudum lise hayatimda.. bu benim hobimdi..
    Orta okul sonda Aydin Sayili'nin "Misir ve Mezopotamyalilarda Matematik, Astronomi ve Tip" baslikli kitabini yuttum ve hersey boyle basladi...

Kisaca hayatin bize neler sunacagini bilemeyiz.. sen verdigin haberlere devam et.. isin ucunu birakma.. insanlara dogru yolu gosterdigine inandigin seyleri yap... insanlar dinlemesede bir gun hakli oldugunun farkina varacaklar..

yazilarin bana ilham ve bilgi veriyor.. cok fazla bilgiye isik tutuyorsun.. boyle de devam edercegin konusunda sana guveniyorum...

soylediklerimi sakin yanlis anlama sana bisey ogretmeye calismiyorum.. Ben bazen yanlislikla "ima" edermis gibi yazabiliyorum. ama sana karsi hislerim kesinlikle iyidir..

basarilarinin devamini dilerim..

Saygilarimla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Towarscke -- 10 Ekim 2008; 13:11:48 >
    |
    |

Sistem: AMD Phenom II x4 940 3,0ghz defult; Sapphire AM2RX780; Kingston HyperX 2x2kit 5CL 1066mhz; Sapphire HD5770 1gbx2 Crossfire ; 80gb Samsung Sata2 NCQ+ 1TB Samsung Sata2; Cooler Master HAF 912 Plus; Tagan 600w Dualforce 2......

• Yarbay
    3672 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tüm forumlar >> [Donanım / Hardware] >> Dahili Bileşenler >> Cpu >> Moore yasasının pabucu dama atıldı, yeni trend TSV
    http://forum.donanimhaber.com/m_27116457/mpage_1/key_//tm.htm#27116457
    11 Ekim 2008; 21:38:08

eklendi, uzun ama faydalı yazı, yazı sonundaki notumu okursanız sebebini anlarsınız.
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    3672 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tevafuk up gelmek üzereydi Hem de haberle.

Tüm forumlar >> [Donanım / Hardware] >> Dahili Bileşenler >> Cpu >> İlk üç boyutlu işlemci yeni mimaride 1.4 Ghz'de çalışıyor
    http://forum.donanimhaber.com/m_27149980/mpage_1/key_//tm.htm#27149980
    13 Ekim 2008; 14:41:54
    |
    |
    |
    |

• Yarbay
    3672 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tüm forumlar >> [Donanım / Hardware] >> Dahili Bileşenler >> Cpu >> Detaylı bir Nehalem analizi
    http://forum.donanimhaber.com/m_27313450/mpage_1/key_//tm.htm#27313450
    21 Ekim 2008; 20:33:22
    |
    |
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Gülüş Tasarımı
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.