Şimdi Ara

Haber 7 sitesinde BITCOIN hakkında malum tayfanın KOMİK yorumları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://ekonomi.haber7.com/yorum/oku/2449831

quote:

bitcoın deccal arkadaslar butun dunyaya yayılmaya basladı dunyayı esır almak ıcın doların yerıne cıkartıldı yıllarca dolar ve avroyla dunyayı yonettıler somurduler sımdı kazanc gıbı gosterılıyor yarın herkes muhtac hale gelecek ve butun ulkelerı esır alacaklar ne derlerse yapmak zorunda kalacaklar bılerek dunyaya oyle yayıyorlar doları abd ılk cıkarttıgında ıflasın esıgıne geldı ama dayandı bılıyordu sonraları somurge aracı olarak kullıcaklardır ve oylede oldu sımdı kagıt basarak ayakta kalıyor

quote:

Bit mit dol avr nedir bu yaw hangi ülkede yaşıyorsan o ülkenin parasını kullanacaksın ha illaki biraz yatırım yapmak istiyorum diyorsan altın al koy kenara...

quote:

hayal ürünü bir paranın arkasına giden hayalperestler böyle hayal kırıklığına uğrarlar. Yahu paranın ne memleketi belli nede ne olduğu belli. kolay kazanç. sonuç FİYASKO.

adamların gerçekten zihniyeti felaket ya

gülmek isteyen girsin yorumları okusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 17 Ekim 2017; 20:39:42 >

• Hav hav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kenan

bitcoin veya sanal para nedir? adı üstünde "sanal" yani hayal ürünüdür. hayale yatırım yapmak, rasyonel kişinin işi olamaz. ama ahh şu hırs, para hırsı...

Ulannnnnnnnn sjjajsjsjsjsjs

• "Bitcoin deccaldir" en çok güldüğüm bu oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhonya -- 17 Ekim 2017; 21:3:46 >
  • bitcoin le 1 gecede zengin olmak nasıl olabilir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

bitcoin le 1 gecede zengin olmak nasıl olabilir ?

2023 te lozan bitecek petrol çıkaracağız , yunana satılan 18 ada için zaten bizim değilmiş ki vs vs vs şeklindeki söylemlere inanan biri için nasıl anlatılırsa anlatılsın sonuç değişmez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 17 Ekim 2017; 21:38:8 >
  • bitcoin veya sanal para nedir? adı üstünde "sanal" yani hayal ürünüdür. hayale yatırım yapmak, rasyonel kişinin işi olamaz. ama ahh şu hırs, para hırsı...

• quote:

Canın sen çok safsın yeaa

Google reklamları onlar inanma öyle her şeye

• quote:

Orijinalden alıntı: detainmile

quote:

bencede bunlar kumar veya dolandırmaya yönelik ilanlar, Google inanmıycazda kime inancağız, önemli haber ve gazate siteleride yayınlıyor bu reklamları, suç aslında bunlar, gören yokmu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: detainmile

quote:

bencede bunlar kumar veya dolandırmaya yönelik ilanlar, Google inanmıycazda kime inancağız, önemli haber ve gazate siteleride yayınlıyor bu reklamları, suç aslında bunlar, gören yokmu.

Onlar yayınlamıyor google reklamları onlar siteler para kazanmak için Google reklamları yayınlıyor ama reklamları belirleme ve yayınlama yetkisi Google'dadır.

• detainmile D kullanıcısına yanıt
    biliyorumda, yüzünde taşıdığı yazıdan taşıyan sorumlu, hero tişörtünü giyen sorumlu, birinin reklamını aldım ben sorumlu değilim diyemiyolar, onun gibi, Google adsense reklamlarını 10 yıl önce sitemde denedim, Google 3 ay sonra kapattı, gerekse siteme girmem, ben siteme her gün girip bakmazsam tasarımını kontrol etmessem bu olurmu, 3 aylık reklam gelirinide sildi hiç vermediydi, ama ben napmıştım, incil Hristiyanlık sitelerini engellemiştim adsensede sitemde çıkartırmıyordum, beğenmediğin siteleri engelleme yerine yazıyosun o siteler senin sitende gösterilmiyor okadar basit, bari bunu yapsınlar.
    3 kuruş reklam geliri için, kumar dolandırıcılara göz yumup aile faciaları oluyor nice çocukları anasız babasız bıraktırıyorlar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.