Şimdi Ara

Güzel kalitede Fotoğraf makinesi Tavsiyeniz? ( 200 - 250 TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Önümüzdeki aylarda avrupa turuna çıkacağım. 200 - 250 tl civarında hangi fotoğraf makinesini tavsiye edersiniz? Güzel fotoğraf çeken bir makine arıyorum. Aradığım özellik pek kaba olmaması. Düğmesine basınca anında çekmesi. Yardım ederseniz sevinirim.

• dokunmatik olması ekranında zamanla aşınmalar oluşturmasın? şuan alayım stok sınırlı iken?
  • Hocam valla cezbedici geldi gerçekten ve sipariş verdim. Wifi olayı gerçekten muthiş birşey. kaliteli fotoğrafın yanında wi-fi varken gidip aynı paraya baska alet almak pek mantıklı gelmedi. teşekkür ediyorum çok. yanında 2gb micro cd de aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rolll

Hocam valla cezbedici geldi gerçekten ve sipariş verdim. Wifi olayı gerçekten muthiş birşey. kaliteli fotoğrafın yanında wi-fi varken gidip aynı paraya baska alet almak pek mantıklı gelmedi. teşekkür ediyorum çok. yanında 2gb micro cd de aldım.

hayırlı olsun kardeşim şimdiden bende sipariş verdim dün 1 tane
  • teşekkür ederim. siyah olanı ucuzlatmışlar beyaz olanın fiyatını yükseltmişler şimdi. ama beyaz daha klass geldi bana : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rolll

teşekkür ederim. siyah olanı ucuzlatmışlar beyaz olanın fiyatını yükseltmişler şimdi. ama beyaz daha klass geldi bana : )

evet iyi duruyor ben anneme aldım o da siyah istiyordu ama şansına siyah pahalıydı beyaz aldık
  • Arkadaşlar üründen memnunmusunuz? Evet derseniz hemen alacağım. Dokunmatik olması ileride sorun yaratma olasılığını arttırırmı? Resimde iso3200 diyor, kalite yeterlimi? Video 720p ile 30fsp ise zaten diyecek bir şey yok. Fiyatı %50 indirimde 250TL :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By40bir

Arkadaşlar üründen memnunmusunuz? Evet derseniz hemen alacağım. Dokunmatik olması ileride sorun yaratma olasılığını arttırırmı? Resimde iso3200 diyor, kalite yeterlimi? Video 720p ile 30fsp ise zaten diyecek bir şey yok. Fiyatı %50 indirimde 250TL :)

sınıfına göe (200-300) bence iyidir daha elimize geççmedi makineler ama pişman olmazsın derim pişman olursanda geri verirsin
  • kullananlar memnunmu bu cihazdan?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.