Şimdi Ara

güzel haberler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • siteden atık süresiz banlar başladı buda artık bot kullananların yavaşlayacağını gösterir ve bize daha fazla rahatlama ortamı yaratır 2 olaraksa bunu forumdan okudum silkroadda toplamda 5 server daha açılacakmış ancak süresi belli değilmiş umarım doğrudur

• walla ban işine kimse takmaz çünkü 1 ay ban yerse adam zaten 1 ayda 70 lvl yaptı venice de botcuysa takmaz yani banlanır 1 ay sonra gene başka bi charla 70 olarak ortada gözükür
  • GÖZÜKSELER NE OLACAK ADAM BOT İLE OYNAMIS KENDİSİ OYNAMAMIS OYUNDAN ZEVK ALMAMIS
    1 AY SONRA YİNE LVL 70 OLSA NOLUCAK NE ANLIYACAK BU İSTEN
    BEN KENDİ İŞİME BAKARIM ARA SIRA OYNARIM OYUNDAN ZEVK ALMAK İÇİN
    BOTCULAR OLSA DA OLMASA DA BİZİ IRGALAMAZ
    OYUN BİLE OLSA BİR ŞEYE SAYGI DUYACAKSIN BOT BOT NEREYE KADAR SEN OYNAMADIKTAN SONRA
  • yinede güzel bir haber, 1kere banlanır başlarlar, 2.ye banlanır yine başlasalar bile, 3.ye artık bıkıp bırakılar heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: muaddip_

GÖZÜKSELER NE OLACAK ADAM BOT İLE OYNAMIS KENDİSİ OYNAMAMIS OYUNDAN ZEVK ALMAMIS
    1 AY SONRA YİNE LVL 70 OLSA NOLUCAK NE ANLIYACAK BU İSTEN
    BEN KENDİ İŞİME BAKARIM ARA SIRA OYNARIM OYUNDAN ZEVK ALMAK İÇİN
    BOTCULAR OLSA DA OLMASA DA BİZİ IRGALAMAZ
    OYUN BİLE OLSA BİR ŞEYE SAYGI DUYACAKSIN BOT BOT NEREYE KADAR SEN OYNAMADIKTAN SONRA

+! Oyunu kasmak icin oynuyoruz zaten genelimiz. Bot ile odun gibi 70 olduktan sonra ne anliyorlar o isten anlamam emek yok bisi yok oyun oynuyorum diye geciniyorlar

• ben bu mantığı anlamıyorum....
    oyun oynuyosun karakterinle bütünleşiyosun ilerlemesini beraber yaşıyosun..........
    bu zevki kendimden mahrum edip neden bot kullanayım....
    zevk anlayışlarımız bayağa farklı..
  • evet hocam her ne kadar yanlış da kassak yanlış skill bassak da o char ı biz yerine bot kasması mantıkdışı o şekil kasan kişiliksiz kişiler sadece zaman kaybetmek için oynuyolar tmm biz de zaman kaybedioz ama zevkini çıkara çıkara
  • arkadaşalar güzel haberlere devam edelim banlar halen daha devam ediyor buda oyuna bence ayrı zevk vermeye devam edecektir silkroadı güzelleştirecektir
  • ve bir haber daha silkroadda yeni serveri blah blah tan okudum bir oyuncu yazmış 1 ay sonra açılıyormuş (inş)
  • sllayın botu kasmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrinceOfPersia -- 14 Mayıs 2006; 19:13:22 >
  • zaten artık ayda 1 açarlar her halde item mall dan kazanıyorlar parayı
  • ewt iii oLdu
  • bence birdaha ban verilen ipden oyuna balanmama gibi br çözüm gerekir ama oda tam değil sadece bir süreliğine çünkü artık daha hassas olmaları lazım item mall den botçular birşey almıyor ve bu durumda kendileri 5 kuruş kazanamadan oyunda lv70lik adamlar oluyor biraz ilgi göstermeleri lazım
    birde venicede gm ler kim bir ara silkroad da yazıyordu ama bulamadım tekrar mayoungların orası full botçu hatta lv52 adam bile orda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.