Şimdi Ara

Güvercinlik koyunun yakılarak peşkeş çekilmesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
5.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
141 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mokoko_TR

başkan insşlh savcılar görevini yapar diyecek bişey yok muhalefet neden susuyor hemde ota boka sürekli muhalefet ederlerken ? bide söyle bişey var günlerce rabia naz için etmedikleri iftira tefrika suçlamadıkları insan kalmadı ama sonunda tbbm araştırma raporunda rahia naz " yüksek den düşmüş" dendi

Alıntıları Göster

Bu yangin yeni cikmadi otelde yeni yapilmadi. Muhalefetin ses cikarmadigini saniyorsan sen hayal aleminde yasamaya devam et.

Al sana yenisini de vereyim kas cukurbag yarim adasi daha yeni yandi ve pesine hemen imar calismalari da basladi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sabotaj ekibini tebrik ederim, resmen otelin imarına göre bir iş çıkarmışlar. O alanda yanan her bir karıncanın hesabını verecekleri gün gelecek inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güvercinlik koyunun yakılarak peşkeş çekilmesi

• Ama kılışdar ssk yı batırdı

• Bu konulara iktidar yalpakçısı bir forum üyesi var.

Profilinde türkmaskeri olan yüksek tutuş yapan bi asker fotoğrafı var. Genelde dikkatimi çekiyo.

Onun gibileri kulağından tutup monitöre 1.5 2cm kalana kadar sokup bak gördünmü bunada varmı açıklaman? Diye sormak istiyorum. Cidden. Öfke patlamam tavan yapıyor. 🔪🐥

• O otelin ortaklarını merak ediyorum😊

• Baskalari konusuruz diye laf vardi. Belki bunu demek istediler.

• adamlar direkt arazinin integralini alıp tam otel yapılacak kadar yeri yakmışlar

• Orada ve buna benzer daha bir çok yerde, kimin(buna hayvanlar da bitkiler de tüm canlılar dahil olmak üzere) ne hakkı varsa, haram zıkkım olsun. Önce bu dünyada sonra da öbür dünyada belaları, çekecekleri ızdıraplar artarak çoğalsın inşeAllah!

Böyle şeyleri görünce çıldırıyorum!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her önünden geçişimde küfür ediyorum

• GwynBleidd48 kullanıcısına yanıt

Kaç yer böyle oldu Bodrum'da anasını ağlattılar betona gömdüler. 90ların sonunda gittiğimde doğasına hayran kalmıştım. 10 yıl sonra gördüğümde şok oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pilotaFerrari

Ateşte hep otel yapılabilecek yerleri seçiyor nedense :)

Hocam sen kötü niyetlisin. Ne yani tam otelin yapılmak istendiği yerde ve ölçüde yangın çıktığı için mi bu komplo teorin :)

Alevlerde öyle güzel ölçmüşler ki tam otele uygun olmuş şans diyelim biz buna

• google'a girerek gerekli yorumları yardıralım

• Durum ortada günümüz şartlarında gayet normal bir durum. Keşke otelde hangi milletvekl falan orta k onlarıda söylesydiniz

• Yazık vallaha billaha yazık. Umarım bir gün hesabını sororlar. o günlerin gelmesini o kadar çok istiyorum ki

• Simdi bu ahlak mı namus mu ? Yerlilik mi? Millilik mi?
    Vatanseverlik mı? Allah kimseye AKP vatanseverligi vermesin.

Bu da Yaradana duam dır hakaret falan değildir. Allahtan benim isteğimdir ; Allah yapanın ve göz yumanın bin türlü belasını versin.

Sadece burası ile ilgili değil. 2B yasasını yıllar önce meclisten geçirenin de sessiz kalıp vatanseverlik nağraları atanlarin da. Sizin vatan sevginiz bu iste. Yıllardır ormanlar AKP tarafından yakılır siz de milliyetçi diye ortalıkta gezinirsiniz.

Başka Türkiye yok. Allah korkunuz bu ise iyi ki din diye birşey var. Bir de Allah korkunuz olmasa.... Dusunmesi bile korkunç.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu siyasi partiler kanunu oldukça gelende hesap sormaz gidende. Ülkede koltuk sevdalısı liderler en baştan belli ediyor pozisyonlarını. Ciddi anlamda silkelenmeli ve bütün siyasi partileri kendine getirmemiz lazım.

• Sizin ben insanlık dersi vermeyen ANANIZI BABANIZI

Ya tamam yangın çıkar hadi anlarsın. AMA BİR YANGIN NEDEN SADECE OTEL ARAZİSİ BÜYÜKLÜĞÜNDE OLUR

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    Maalesef hocam ben burada yaşıyorum ama inanın tatile gelenlerden, ortalığı mafedenlerden illallah ettik

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.