DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
güvercinlik eğitim ve spor tesis komutanlığı güvercinlik ankara
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
20.887
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> güvercinlik eğitim ve spor tesis komutanlığı güvercinlik ankara
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      981 Mesaj
      10 Aralık 2009 04:11:45
      arkadaşlar buraya düşenler bilgi paylaşımı yaparsa sevinirim statü olarak kısa dönem er / jandarma gözüküyor

• Teğmen
      235 Mesaj
      10 Aralık 2009 07:01:58
      jandarmasın gest olarak gecer burası güvercinlik kışlası cok rahat edeceksin inan ki havuzu falan hersey olan paşaların geldiği bi yer çok sanslısın bende aynı kısla içinde 327. ksd olarak mebs komutanlıgında yaptım.acemiliğin diğer komutanlıga gelen kısa dönemlerle oalcak 8 tane falan komutanlık var,ankara otogarına gelince servislere bin ulusta in oradan istanbul yolu minibüüslerine binersen yeri cok kolay sana yardımcı olurlar,Allah kolaylık versin,ayırlı teskereler :)))

1.2 Tsi Comfortline Dsg Yeni Polo
    • Yüzbaşı
      312 Mesaj
      10 Aralık 2009 07:49:48
      GÜVERCİNLİK JANDARMA LOJİSTİK K.LIĞI GÜVERCİNLİK ANKARA benim yerde peki burdan dagıtım varmı varmı bilgisiniz

*MURAT*1983 SAMSUN DOĞDUM SAMSUNDA YAŞIYORUM...*SINAVA SAMSUN SIHHIYE OKULUNDA GİRİCEM.. HANGİ GÜN BİLMİYORUM :) *SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM....

• Yüzbaşı
      312 Mesaj
      10 Aralık 2009 07:58:09

quote:

Orijinalden alıntı: isocan84

jandarmasın gest olarak gecer burası güvercinlik kışlası cok rahat edeceksin inan ki havuzu falan hersey olan paşaların geldiği bi yer çok sanslısın bende aynı kısla içinde 327. ksd olarak mebs komutanlıgında yaptım.acemiliğin diğer komutanlıga gelen kısa dönemlerle oalcak 8 tane falan komutanlık var,ankara otogarına gelince servislere bin ulusta in oradan istanbul yolu minibüüslerine binersen yeri cok kolay sana yardımcı olurlar,Allah kolaylık versin,ayırlı teskereler :)))

burdan dagıtım falan varmı ben lojistik komutanlıgındayım

*MURAT*1983 SAMSUN DOĞDUM SAMSUNDA YAŞIYORUM...*SINAVA SAMSUN SIHHIYE OKULUNDA GİRİCEM.. HANGİ GÜN BİLMİYORUM :) *SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM....

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      10 Aralık 2009 19:49:10
      cumartesi uçak ile gideceğim
      yanımızda almamız için kocaman liste yaptırdılar gerek varmı
      jandarmanın görevi nedir acemiliği nasıldır dağıtımı vardır

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      11 Aralık 2009 15:17:56
      arkadaşlar yok mu bırası hakkında bilgisi olan

• Onbaşı
      37 Mesaj
      11 Aralık 2009 15:23:26
      Geçen sene bir arkadaşım oraya düştü çok rahat askerlik yapmış. En önemlisi kamuflaj giymemiş adam anlayın artık :)

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      11 Aralık 2009 15:27:10
      yanımızda götürmemiz gerekenler falan nedir dağıtım var mı o konuda bilgi alabilirmiyiz kardeş
      en önemlisi yer nerde ben istanbuldan gidiyorum

• Onbaşı
      37 Mesaj
      11 Aralık 2009 15:35:14
      valla standart malzemeleri götür istersen bizim arkadaşla beraber gitmiştik Ankara'ya o hiçbirşey getirmemişti yanında hatta sabah sabah ankara sıhhiye de alışveriş yapmıştık. Kızılaydan da 530 etimesgut otobüsüne biniyorsun galiba oraya ulaşmak için.

• Yüzbaşı
      981 Mesaj
      11 Aralık 2009 15:38:13
      kardeş allah razı olsun yarın yolcuyum eğer arkadaşından alabileceğin başka bilgiler varsa burada paylaşırsan mükemmel olur
      internet üzerinde en az bilgi verilen yer burası herhalde kapalı kutu gibi

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      06 Şubat 2012 13:03:34
      Arkadaşlar Gest komutanlığına düşdüm burası hakkında bilgi ve resim gösterebilecek olan varmı?Gest komutanlığında bulunan imkanlardan bahsedebilirmisiniz?Komutanları nasıldır?Neci olarak görev alırız(Ben jandarma asayişden)

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      06 Şubat 2012 20:21:04
      up

• Çavuş
      43 Mesaj
      08 Nisan 2013 08:55:21
      Gest'de askerlik iyidir. askerlikle alakası olmayan bi askerlik yaparsın.

burası sosyal tesisdir. içinde spor tesisi havuzu lokantası misafirhanesi vs birimleri vardır. garson olabilirsin resepsiyonist olabilirsin. nöbet yoktur. komutanları iyidir öyle çok arıza insanlar yoktur. devrecilik yoktur. çok rahat askerlik yapılabilcek biyerdir

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.