Şimdi Ara

güvercinler neden korkar ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
90.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu güvercinler çok yüzsüz hayvan bunlar bizim balkonu bırak mutfağın balkon kapısı aralık ordan girip tabaktaki artıkları yiyor arada koridora kadar giriyor yüzsüz hayvan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedidirokedi

quote:

Orijinalden alıntı: erdemakbıyık

quote:

Orijinalden alıntı: Pötürcan

quote:

Orijinalden alıntı: DoguK@N

Bizim arkadaş boş CD asmıştı balkon tavanına, ona niye astın dediğimde güvercinleri korkutuyor demişti, denemekten zarar gelmez bence
    hacı cd dolu olsa korkutmuyor mu

güzel yakalamış

2005 in konusu google da filan aramış heralde güvercin korkutmak diye

• cs asabilirsin. ya da bildiğimiz naylon poşet. herhangi bişi olabilir. rüzgardan filan hareket edince kuşların ödü kopuyor . bagla oraya bi yere
  • sapanla bi kaç tane vur bida gelmezler

not:silencer tak ürkütme hayvanları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pötürcan

quote:

Orijinalden alıntı: DoguK@N

Bizim arkadaş boş CD asmıştı balkon tavanına, ona niye astın dediğimde güvercinleri korkutuyor demişti, denemekten zarar gelmez bence
    hacı cd dolu olsa korkutmuyor mu

• konu hort beyler
  • bizim kedi 3. kattan düşmüştü kedi işide olmaz hayvana yazık
  • balkona eşyaları asıyorum sonra kuşlar geliyor üstüne sıçıyor arkadaşlar ne yapabilirim lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: gülsüm<3

balkona eşyaları asıyorum sonra kuşlar geliyor üstüne sıçıyor arkadaşlar ne yapabilirim lütfen yardım edin

gülsüm isme bak :D direk tahrik mode
  • http://img703.imageshack.us/img703/7258/rwuu.jpg

Yukarıda verdigim linkte resmini verdiğim ve kendi yaptığım kovucu ile kurtuldum güvercinlerin pisliklerinden. Balkonun tam ortasına asın. İki tane cd yi parlak yüzeyleri dışa bakacak şekilde birbirine yapıştırın. Poşet şart. Sabit olmasın hafif hafif sallansın. Güvercinler artık konmuyorlar. Bunu astıktan sonra yavaş yavaş gelmemeye başladılar.
  • Hayvana zarar verecek şeyler yapma (sapanla vurma, fare zehir gibi), bunları diyenler sussuzluktan geberse su vermem.
  • Balkona cik ve pipini cikarip salla eger sansliysan bir kaci gelip gagaliycaktir sende isini o ara gorursun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onakho mabunakho kullanıcısına yanıt

hocam kartal temin ettik. Kafes vs işini de çözdük. Güvercinleri kovalasın diye saldım benim kara kartalı ama bir daha geri dönmedi ya hayvan. Sanırım ipi gevşek bağlamışım kurtuldu gitti. İpi ne kadar sıkmamız gerekiyordu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.