Şimdi Ara

### Gunz OnLine Rehberi ### -Güncellicek Adam Aranıyor- (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
0
Favori
48.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ijji oyunlarına Drift city ile başladım Soldier front ile devam etim ve Gunz ile bitirdim Gunz gerçekten süper bi oyun dün başladım 8 lwl oldum sizce bu iyimi yoksa çokmu yavaşım
  • Size dünyada gezerken bulduğum bir crosshair arşivini sunmk istiyorum

BUYRUN
  • quote:

Orjinalden alıntı: RaPpErBoY®

Kardeş haberin olsun diye sölüorum rehberi çalmışlar

http://www.oyuncehennemi.com/gunz-online-hakkinda-hersey-t20878.html?s=786215da53560557ae3802a4cbf3da3b&

zaten ölü bi konusu var en son mesajı 1.5 hafta önce atmışlar konu gidik.. Ne diyelim, hak almak büyük bi suçtur insan olmayı öğrensinler ilk önce Buraya gelipte oo çok güzel diyip sonra çalanlar emek hırsızı işte, altına Alıntıdır dese ve ben sunu alıntı yapcam yazsa buraya sanki alma diyicez? Hem konuyu almıs olcak hemde hak çalmamış olcak.. internet ortamı ya da değil o yazılar bi dolu emek demek...

• Selime saygı <33333333
  • Birader super anlatmıssın elıne saglık....

Ama ben verdıgın download lınkınden 1 turlu ındıremedım....

Yardmıcı olmurmusun konuyu defalarca okudum..
  • Konunun başlangıcında download linki var.. oraya bas açılan sayfada ortada turuncu install butonu var görürsün zaten
  • Dai thanks tamam hallettim yalnız daha kotu 1 sorunum var =)

### Gunz OnLine Rehberi ### -Güncellicek Adam Aranıyor-

Bu hatayı cozemedım ijji nin kendi forumunda girdim ordada 1 cok kisi aynı hatatan bahsediyor...yaa 1 allahın kulu su oyunun hatasız full patchlenmis surumunu upload yapsada rapide kurtulsak =)

1 sorunun nasıl cozerım ?
  • Sanırım 1 cozum yok pfff
  • arkadas ben 48 lvlim senin carlar kopmus ben prem alamadim 1 haftalik Caupon geldi kullandim ama kredi ile de beceremedim carlari aldin mi kendin mi kastin
  • quote:

Orjinalden alıntı: osy_64

arkadas ben 48 lvlim senin carlar kopmus ben prem alamadim 1 haftalik Caupon geldi kullandim ama kredi ile de beceremedim carlari aldin mi kendin mi kastin

Benim kastığım charları arkadaşlara vermiştim bunları topladım etraftan
  • Ellerine saglık.Ben bu oyunu 1-2 sene once oynuyordum sildim unutmusum cok guzel olmus bunu koyman
  • ben bu kılıclardan bisiy anlamadım bana buraya Türkcemizin klavyesine göre 2 3 haraket yazarsanız sevinirim
    dash dush lesh lush ezin buzuk kafa karıstırıcı cinsten deil
  • ya iLLe su Start qame nin yanındaki doLması mı gerek toRenniq Files çok uzun sürüyoR...

• eline sağlık
  • Gunz ijji'ye üye oldum ancak üye olurken gizli soru çıkmıyo :S şimdi benim hesabım gizli sorusuz mu? :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: SheDa

ya iLLe su Start qame nin yanındaki doLması mı gerek toRenniq Files çok uzun sürüyoR...

o oyunun patchleri işde ve interntional gunz inidrmişsin.
    O patchleri atması çok çok uzun sürer benden söylemesi hatta atmaz.
    Torrent ölü int.gunzda.Ve o torrent bitmedende giremezsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: W0rry

Gunz ijji'ye üye oldum ancak üye olurken gizli soru çıkmıyo :S şimdi benim hesabım gizli sorusuz mu? :S

Bi cevap verseniz? : (
  • Arkadaslar bende torrenting files %20.81 de kaldı ilerlemiyor daha devam etmez mi ayrıca 137mb lık international install paketi indirdim
  • Arkadaşlar size bir kaç sorum olacak birincisi birisi bana flip attıgında %90 olasılıkla kurtalamıyorum yere düşüyorum space ye basın demişsinizde bi kere basıpmı cekcem yoksa basılımı tutcam yoksa ard arda hep bascam mı bi yardım edermisiniz bide bişe daha diyelimki ben 2500xp felan kastım ii güzel sonra bi işim cıktı cıkmalıyım o arena daha bitmeden cıkarsam exp'lerde gidermi ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.