Şimdi Ara

Gunz Online Hakkında herseyi burdan ogrene bilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
3.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revoler -- 3 Temmuz 2006; 15:55:45 >

• Arkadaşlar sorularınızı ve sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz burdan yardım edelim herkes faydalansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: revoler

Arkadaşlar sorularınızı ve sorunlarınızı buraya yazabilirsiniz burdan yardım edelim herkes faydalansın
    ya ben ko yu bırakdım böle bi online oyun arıyodum sence geçimmi ? oyun güsel mi bi de web sitesini verirsen sevinirim
  • arkadaşım bence ko yu bırak cunku artık ko gm leri para için kendileirni satıcak edit dolu vee ole bi oyun oynanmaz bende braktım koda 61 lvl archer vardı bıraktım bence gunzza başla
  • quote:

arkadaşım bence ko yu bırak cunku artık ko gm leri para için kendileirni satıcak edit dolu vee ole bi oyun oynanmaz bende braktım koda 61 lvl archer vardı bıraktım bence gunzza başla
    bana şifreleri sölersen sevinirim herkese ateş ediyom şarjörü boşatıyom adamın üstüne ölmüyo bana hileleri söylersen iyi olu kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktug1315

bana şifreleri sölersen sevinirim herkese ateş ediyom şarjörü boşatıyom adamın üstüne ölmüyo bana hileleri söylersen iyi olu kardeş

Alıntıları Göster
    goktug sen malın tekisin kardeş arkadaşlar adam bana diyorkı bu oyunda konsole nerden acılıyoy ve şifreleri nee diyoo bende dedimki ona god yaz ole sunu aldırış gostermeyin plss maldırr

• Arkadaşlar lütfen su hıleleri bırakalım artık ebn adama diyorum kı hile yok ban diyorkı 15 dk icinde bul hile lütfen yaa mantıklı seyler sorın banada acıyın biraz bole insanlar yuzundem asabım bozuluyor (NOT:HİLEYE HAYIR TURK ADINI LEKELEMEYİN TURKLER HEP HİLE KULLANIYO DEDİRTMEYİN SUCSUZLAR ARADA KAYNAMASIN TURK DİYEE)
  • quote:

Arkadaşlar lütfen su hıleleri bırakalım artık ebn adama diyorum kı hile yok ban diyorkı 15 dk icinde bul hile lütfen yaa mantıklı seyler sorın banada acıyın biraz bole insanlar yuzundem asabım bozuluyor (NOT:HİLEYE HAYIR TURK ADINI LEKELEMEYİN TURKLER HEP HİLE KULLANIYO DEDİRTMEYİN SUCSUZLAR ARADA KAYNAMASIN TURK DİYEE)
    benim de bir sorum olacak şu clan a isim nasil yazılacak
  • nasıl bi isim istiyorsunkı sorununu tam olarak anlamadım ama
  • quote:

nasıl bi isim istiyorsunkı sorununu tam olarak anlamadım ama
    anlıyamıyacak ne war ki şu clan warya oraya isim yazacam ama nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul_Master

anlıyamıyacak ne war ki şu clan warya oraya isim yazacam ama nasıl olacak?

Alıntıları Göster
    arkadaşım ole bişey diyorsunkı clana isim yazıcam ok anladıgım kadarıylaa oyuna girdigin zmm serverları gordugun yerin sag alt koşesinde clan yazıyor clana tıkla orda creat goruceksin ondan bi kere tıkla orda clan name yazıyor oraya yazıcan işte hee sekilli bişey istiyorsan orasını anlatırım sana ama ilk once 4 adamı hazırla bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revoler -- 19 Haziran 2006; 18:39:04 >
  • quote:

arkadaşım ole bişey diyorsunkı clana isim yazıcam ok anladıgım kadarıylaa oyuna girdigin zmm serverları gordugun yerin sag alt koşesinde clan yazıyor clana tıkla orda creat goruceksin ondan bi kere tıkla orda clan name yazıyor oraya yazıcan işte hee sekilli bişey istiyorsan orasını anlatırım sana ama ilk once 4 adamı hazırla bence

Alıntıları Göster
    EYWALLAH SAOLASIN BİLGİ İÇİN
  • quote:

EYWALLAH SAOLASIN BİLGİ İÇİN

Alıntıları Göster
    gunz online yi nerden indirebilirim acaba dostlar banada sölein bizde oynayalım
  • www.gunzonline.com dan oyunu ındirebilrsiniz arkdaşlar
  • quote:

www.gunzonline.com dan oyunu ındirebilrsiniz arkdaşlar
    ARKADAŞLAR BU OYUN NASIL BİŞEY BEN KO OYNUYORUM ŞU AN AMA GUNZA GEÇEBİLİRLİM.
  • arkadaşım benolsan ko yu bırakırım cunku ko nun gm leri bile hacklenmiş o oyunu neden oynayısın kı guzn oyunu bi matrıx max payne priens of persia karışımı gusel bi oyundur tavsiye ederim ama senin fikrine kalmış zevkler ve renkler tartısılmas sonuca oyun yani buu sevk meselesei bence cok iyui oyun
  • quote:

arkadaşım benolsan ko yu bırakırım cunku ko nun gm leri bile hacklenmiş o oyunu neden oynayısın kı guzn oyunu bi matrıx max payne priens of persia karışımı gusel bi oyundur tavsiye ederim ama senin fikrine kalmış zevkler ve renkler tartısılmas sonuca oyun yani buu sevk meselesei bence cok iyui oyun
    ya arkadaslar nasıl bısıdır bu oyun bırı bunu anlatabnilirmi amac ne nası oynanıo ben hıc bılmıyorum bu oyunu ismini ilk defa duydum anlatın guzelse bızde baslayak
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf31

ya arkadaslar nasıl bısıdır bu oyun bırı bunu anlatabnilirmi amac ne nası oynanıo ben hıc bılmıyorum bu oyunu ismini ilk defa duydum anlatın guzelse bızde baslayak

Alıntıları Göster
    kantırla metrix karışımı W ile ileri S ile geri A ile sola D ile sağ gideradama silahlarla ateş ederek öldürürsün her lvl atlayışında oyun 1 kat daha zorlaşır lvl atladıkça üstüne onun lvline göre kıyafet alırsın bazenleri oyunda lag çıkar adama 3 şarjör dolusu mermi yağdırırsın ama adama hiç işlemez lagtan onun için az kişi olan server larda kasmak gerekir çok net bir şekilde anlattım aa bir de space ile zıplarsın onu söylemeyi unuttum mausun sol tuşuyla ateş edersin eyer bıçak varsa elin de sol tuşa basılı tutup bir adama o bıçakla vurursun bıçak warsa eyer elin de sağ tıklarsan adama göre bıçağı sol fare tuşuna basarsan adam yere düşer ve o zaman da çok kolay bir şekilde öldürürsün bilgilendirdim mi şimdi seni

• quote:

kantırla metrix karışımı W ile ileri S ile geri A ile sola D ile sağ gideradama silahlarla ateş ederek öldürürsün her lvl atlayışında oyun 1 kat daha zorlaşır lvl atladıkça üstüne onun lvline göre kıyafet alırsın bazenleri oyunda lag çıkar adama 3 şarjör dolusu mermi yağdırırsın ama adama hiç işlemez lagtan onun için az kişi olan server larda kasmak gerekir çok net bir şekilde anlattım aa bir de space ile zıplarsın onu söylemeyi unuttum mausun sol tuşuyla ateş edersin eyer bıçak varsa elin de sol tuşa basılı tutup bir adama o bıçakla vurursun bıçak warsa eyer elin de sağ tıklarsan adama göre bıçağı sol fare tuşuna basarsan adam yere düşer ve o zaman da çok kolay bir şekilde öldürürsün bilgilendirdim mi şimdi seni

Alıntıları Göster
    saol be bilgilerin icin ama biraaz fazla ayrıntıya girmisin a geri gidilio bunu bilioz bu lvl kaca kadar gidio reset falan atılıomu bunda

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf31

saol be bilgilerin icin ama biraaz fazla ayrıntıya girmisin a geri gidilio bunu bilioz bu lvl kaca kadar gidio reset falan atılıomu bunda

Alıntıları Göster
    res atılmıyo istediğin lvl e kadar gidiyo ama okadar da çok lvl olamaz çünkü lvl kasamaz diyelim 100lvl 101 lvl olması için nerden baksan 2ay gece gündüz gunz oynaması lazım okadar zor yani
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.