Şimdi Ara

GunZ Online Full Download (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
10.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende tam bilmiom ki h4pp3 yazdıydı ama bulamadım aradım aradımda
  • abi bu nası iniyo bi açıklar mısınız bir sürü şeye giriyo ya
  • bunu indirme http://gunz.ijji.com/ <=====bunu indir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mince49 -- 27 Haziran 2007; 16:10:32 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mince49

bunu indirme http://gunz.ijji.com/ <=====bunu indir

Sanane arkadaşım, adam belki International Gunz oynıcak.
  • la ölü konuyu ne diriltiyon allahım yarabbim ya s4l4k s4l4k polemik yaratıonuz.... senin werdiin zaman tamamda internacional artık ii deil ondan dedik bilip bilmeden konuşma
  • bencede yeni başlıycaksa kesinlikle ijji başlamalı... IGunzdaki lag çekilmez...!

bence sende Ijji basla mcking... boşa ugrasma hiç International iş yapmıyo artık... kendisini güncellemiyo server... hep aynı :S ne bir map gelir ne bi gelişme olur.. hiç bişey yok private serverler daha saglam IGunzdan hem torrent sorunu yoq
  • quote:

Orjinalden alıntı: W

Download 2 :http://depositfiles.com/en/files/741600

Rar Şifresi: oyungeyik.com

Depositfilesde antivirüs programınız uyarı verebilir,dikkate almayın. Sitede pop-up açıldığı için antivirüs bunu trojan olarak algılıyor. İyi oyunlar(kendi dosyalarımı upload ettim)

Not: İnternational Edition

ya ben indirdim çalıştırmıyo dosyaları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noobmob -- 6 Ağustos 2007; 22:51:45 >

• INTERNATIONAL CALISMAZ AZ ARA O KADAR YAZDIM LINK VS VERDIM!
  • işde buradada bi polemik yaratmış...adam yardım olsun die okdr uraşıp up etmiş dioki int.indirme ijji'i indir...adam international için topic açmış ijji için bir topic ztn mevcut..ijji oynamak isteyenler oradan yaralanabilirler...

Not:İnternational sizlere ömür...
  • noldu internationala ijji mi daha güzel internationalmı?ya ben ijji indirdim ama çalışlmıyoya mamk sitesine giriyom installer exe indirio göt downlaod yazıom site gibi biş iaçılıo ne sşiktşr anlamadım ya donwload.com yazıo installerın yanında işte ona tıklıom site çaılıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noobmob -- 9 Ağustos 2007; 4:09:32 >
  • kardes. ilk önce arastır hepsinin cevabı var

ve konusma tarzını düzelt.
  • beyler update %35.97 de kalıyor bende beqlemem mi gerekiyor yoqsa bi sorun mu var biri bi yardımcı olsun 20 dk beqledim bi hareketlilik olmadı kapattım aynısı burdada oldu az önce indirdsim kurdum update etmiyor deli oldum bi yardım edin
  • yaw bu international ile ijji gunz arasında ne fark var ?? bana ijji lasımda aynı ise indirecem ark larla oynucas evlerden. onlarda ijji varmıs benim pc de gunzun sitesine girmiyo. bu ijji mi diil mi? diilse biri bana guzun sitesine girmeden ijji yi indirebileceğim bir yer bulabilir mi arıyorum arıyorum bulamıyorum :S
  • Bende Gunz oynıyodum ama bıraktım. Tekrar baslıcam
  • yaw bu oyun bi yerden sonra baya skıyo
    yıllar önce çok önce ilk çıktığı zamanlara yakın sayılır bi zamanda
    level 20 lere kadar gelmiştim bıktım bıraktım
    daha ilerki levellerde ekşın varmı yoksa hep aynı mı
  • gunz the duel gunz ijji fln varda su anda bu oyun varmı varsa sölermisiniz
  • gunz the second duel devam edıormu kapandımı ındırcem ona goe ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: asd360

yaw bu international ile ijji gunz arasında ne fark var ?? bana ijji lasımda aynı ise indirecem ark larla oynucas evlerden. onlarda ijji varmıs benim pc de gunzun sitesine girmiyo. bu ijji mi diil mi? diilse biri bana guzun sitesine girmeden ijji yi indirebileceğim bir yer bulabilir mi arıyorum arıyorum bulamıyorum :S

kardes biraz beyin flash diskle arkından al yukle at pc ne ugrasıon
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmekparası

yaw bu oyun bi yerden sonra baya skıyo
    yıllar önce çok önce ilk çıktığı zamanlara yakın sayılır bi zamanda
    level 20 lere kadar gelmiştim bıktım bıraktım
    daha ilerki levellerde ekşın varmı yoksa hep aynı mı

sana gore ben hala bu oyunu arıorum 20 li degıl butun serı oynuorm bilmion oynama
  • Nasıl bi hort la bu, arkadaş 4 sene geriden geliyo
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.