Şimdi Ara

### GunZ OnLine Club ### (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
0
Favori
18.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: PsychoSéxy_

Öncelikle merhaba ben bir süre normal gunz oynadım ama sadece lobby , kanallar filan vardı.DH gunz online bölümünü okudukça onu oynayasın gelmedi.Çünkü sanırımsizin oynadığınız gunz'da moblar,questler filan varmış.Şu an resmi sitesinden gunz ijji'yi inidiriyorum.Yalnız sitesinden üye olunmuyor?Bir de bu forumda herkesin oynadığı gunz ijji mi ? Teşekkürler , yardımcı olan herkese...

Genelikle ijji oynuyor burdakiler... Sitesinden üye olunuyor üst konularda bulabilirsin...
  • Mince sana zahmet beni silsene kardeş.İjji oynamıyorum bırakdım gunz'ı kirlilik yapmasın =)
    Eğer sorun olmaz kirlilik yaratmaz diyorsan kalabilir
  • Bende bugun basladim.

LeveL : 8

Clan : Yok

Nick : TariqTR

Birde DH için belli bir serverde dolap açalım.herkes oraya gelsin.Dü$ük lwllar içinde quest bölümünü açın.Lwl kasalım. :) Hemen 20 Olalım oRAda
  • quote:

Orjinalden alıntı: fungsclup

Bende bugun basladim.

Birde DH için belli bir serverde dolap açalım.herkes oraya gelsin.Dü$ük lwllar içinde quest bölümünü açın.Lwl kasalım. :) Hemen 20 Olalım oRAda

Ekledim...
  • peki devamlı oynadığımız bir serverimiz yokmu :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mince49

quote:

Orjinalden alıntı: fungsclup

Bende bugun basladim.

Ekledim...

• Ya benim yeni char : AssasinTR LeveL : 11 Clan : NasıL Gırecem BılmıoRum ANLATIRMISINIZ ???
  • adam clan atıcak sana 30 saniyeden geri sayım başlıyacak + 2 seçenek acc ve dec. accept dersen giriyrsun dec dersen girmiyorsun xD
  • Karde$im EywaLLaH!
  • np görevimiz
  • Ben de varım
    nick:M0rimoto lv:17
  • X Gunz
    Nick Bredn
    Lwl:81

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrednL.triceps -- 14 Mart 2008; 22:13:52 >
  • benide eklemeyi unutmayın
  • benide eklerseniz sevinirim
  • Hastayım iyileşince herkesi eklerim. Arkadaşlar benide ekleyin deyip bırakmayın ilk sayfada anlatıldığı gibi level, isim falanda yazın...
  • 2 charım var:

SavaşçıKız:43 Level

KGT_beekoo:35 Level
  • Nick:Han
    Level:61
    İjji Gunz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gur Han -- 19 Mart 2008; 16:17:30 >
  • Nick:__BuRN__
    Level:64
    GunzP
  • Char: Asena
    LVL: 53
    Style: Dagger Style

Illuyankas
    LVL: 25
    Style: Dagger Style
  • Bizi Koymıcaksın Heralde Yazdık Ama :S
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.