Şimdi Ara

GÜNLÜK BİREYSEL KUPON/YORUM PAYLAŞIM KONUSU ANA BAŞLIK-TEK KONU! (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.650
Cevap
64
Favori
163.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  GÜNLÜK BİREYSEL KUPON/YORUM PAYLAŞIM KONUSU ANA BAŞLIK-TEK KONU!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.berk

Hannover - Hoffenheim
    2,5 Üstü : 1.30

Leverkusen - Augsburg
    MS1 : 1.35

Schalke - Dortmund
    KGVar : 1.35

Toplam Oran:2.37

• Major liginde konferanslar belirleniyor artık son bir maç kaldı ve ilk beşe girme yarışının sonuna gelindi.

Banko;
    Chivas Usa - Portland = 2 (Yabancıda oranı 1.70'den 1.63'lere kadar düştü)

Doğu konferansında ilk beşe girme yarışı;
    Houston Dynamo vs New England galibiyet alması gerekiyor.

Yukarıdaki iki takım da ilk beşe girmek için canla başla savaşacaktır, New England'ın averajı olduğundan dolayı yerini koruması için galibiyet gerekebilir, tüm ipler Houston'un oynayacağı maçta bitiyor, Houston - Washington DC'i onların evinde yenerse New England'ın durumunu bekleyecek. Ben kazanacağını düşünerekten New England'ın Houston maçına göre galibiyet alması gerektiğini bilerekten kazanacaklarını düşünüyorum. MLS liginde 3 oranlı sürpriz dediğimiz takımlar bile banko gibi tutabiliyor o yüzden oranlar çok fazla şaşırtmasın, ilk beşe giremeyenler karşı takımları pek yormayacağını düşünüyorum. Daha önceki son maçlarda da hep böyle olmuştur zaten.

Zaten iki takım da puan alamazsa Philadelphia'nın puan alması gerekiyor ama Kansas karşısında puan almalarının zor olduğunu düşünüyorum, bu maça 1.5 üst verilmesi ideal gibi, yabancıda oranı 1.33 / Kansasın da kazanması durumunda Doğu konferansında ilk sıraya yerleşme durumu söz konusu.

New york - Chicago maçında da Chicago erkenden pes etmeyecektir, bu takımın da Doğu konferansında yeri belli değil, şu anda ilk 5'te 4. sırada olabilir ama Houston ve New England'ın galibiyetleri sonucu dışarıda kalabilirler, ben daha çok bu maçta beraberlik bekliyorum ama önerim 1.5 gol üstü vermekten yana, sonuçta New York da baskılı bir şekilde kendi evinde Doğu konferansında birinci sırada bitirmek isteyecektir. 1.5 gol üstü oranı yabancıda; 1.27

Batı konferansında 1. ve 2.'lik yarışları;
    Batı konferansında ilk beş sırası artık kesinleşti, SJ takımının eksi averajı nedeniyle bir umudu yoktur herhalde. 5. Sıradaki Colorado Vancouver'a konuk olacak ve bu maçta beraberliğin olabileceğini düşünmekteyim çifte şans Colorado veya 1.5 üst verilebilir.

Batı Konferansında banko maç olarak bilinen Chivas Usa - Portland müsabakasında Portland'ın mutlak galibiyeti olmalı ki konferansda adını birinci sıraya taşısın. Chivas zaten kolay lokma olacağından Portlad hiç acımayarak ilk yarıdan galibiyete başlayacağını düşünüyorum.

Batı konferansında pek bir heyecan yok, daha çok beraberliğin buradan çıkacağını düşünüyorum, 3. sırada Galaxy yerini korumak için çifte şans olarak 1x verilebilir ama riske girilmemesi gerekir, karşısındaki Seattle da gayet iyi futbol oynuyor. Ben yine de sürpriz beklemeden beraberlik düşünmekteyim.

Major ligini az çok takip ederim, geçen sene tongayı vurmuştum;http://i.imgur.com/HJgKA.jpg göründüğü üzere bu sene de tahminlerimi uyguladım, sonuçları heyecanla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 26 Ekim 2013; 20:12:17 >

• Sistem 3,4 Kuponları | 27 Ekim Pazar

GÜNLÜK BİREYSEL KUPON/YORUM PAYLAŞIM KONUSU ANA BAŞLIK-TEK KONU!

•  GÜNLÜK BİREYSEL KUPON/YORUM PAYLAŞIM KONUSU ANA BAŞLIK-TEK KONU! GÜNLÜK BİREYSEL KUPON/YORUM PAYLAŞIM KONUSU ANA BAŞLIK-TEK KONU!

• beyler grup mu kursak tartışma amaçlı
  • Amedra kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle geçen sene için sizi tebrik ederim

Sanırım 2-3 maç oynanmış ve tutmuş herhalde geri kalanlar için sizce nasıl bir kupon yapayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sistem 3-4 ler için güveniniz nedir hepsinede oynasam mı diye düşünüyorum.

• Doğu konferansında yazdığımı bir oku istersen, Houston ve New England ilk 5'e girmek için karşılarındaki takımı yenmeye çalışacak. 19:30'daki Houston maçını biraz izle eğer New England'ın maçı başlamadan onlar bir iki gol önde götürürlerse New England'ın mutlak kazanması gerekecek.

Dün bankolar bankosu 1.70'lik maç geldi artık rahatım, 1 senenin acısını yine bu maçtan çıkardım resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 27 Ekim 2013; 12:48:01 >
  • Amedra kullanıcısına yanıt
    545 - 564 - 2
    571 - 572 - 573 - 0

-------------------------

571 - 2-3 gol
    572 - H2 - 2-3 gol

Hocam nasıl sizce?

• Fenerbahce 2/2, Bayern Munih 2/2, Karsiyaka ms2, Real Madrid iy2.

Basketbol kuponu.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Hocam sistem 3-4 ler için güveniniz nedir hepsinede oynasam mı diye düşünüyorum.

Sonuçta Futbol.......

Maddi Sıkıntı Yoksa, Hepsini Oynamanı tavsiye eder
    im....[:
    '(]
  • Hull'da sakatlıklar var diye kuponuma Tottenham'ı ekledim yoksa eklemezdim;

MLS bankolara sürpriz;

MLS ve karışık;

Dünkü tek maç olarak kasa bastığım 1.70'lik Portland maçı zaten tuttu, ek olarak bu akşam da 34 liralık 3 güne böldüğüm kuponumun sonucunu bekliyorum, Atl madrid yenerse süper olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 27 Ekim 2013; 14:34:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Hull'da sakatlıklar var diye kuponuma Tottenham'ı ekledim yoksa eklemezdim;

MLS bankolara sürpriz;

MLS ve karışık;

Dünkü tek maç olarak kasa bastığım 1.70'lik Portland maçı zaten tuttu, ek olarak bu akşam da 34 liralık 3 güne böldüğüm kuponumun sonucunu bekliyorum, Atl madrid yenerse süper olacak.

Hangi siteden oynuyorsun ben hiç internetten oynamadım ilk kuponun mbs2 mbs ler var mı tek maç oluyor mu?

• ^

pm attım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir şey denemiştim..
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.