Şimdi Ara

Güneşlik neden kullanılmıyor? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2012-2015 arasındaki kasaya bakıyorum son kasanın bir altı. Bütçe onlara yetiyor bi yerde ;)
    Piyasası acayip, temizse 1 gün durmuyor. o yüzden alamadım mesela iki tanesi kaçtı gitti.. Anlamıyorumda ne ara gördünüz, aradınız, pazarlık yaptınız ekspere soktunuzda aldınız.

Neyse ne diyorduk güneşlik evet güneşlik. Önemli birşey tabi

Edit :noktalama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eloq -- 2 Temmuz 2019; 14:35:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öpücükler ön camın iki yanında duruyor sürekli, arabadan inerken güneşlik yan koltukta hazır duruyor, iki kancaya takması 10 saniye. Alıştım ben artık.

Arabayı park edip bir hafta kullanmadığım için güneşlik kullanıyorum. Günlük kullansam belki üşenirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civicin geniş bir müşteri kitlesi var, çok uygunsa zaten galeri alsatçı tipler atlar hemen.

Fakat şöyle de bir durum var, ikinci el fiyatları yüksektir. Temizse eski kasaya yeni kasa fiyatı isterler. Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız aynı paraya tamponu değişmiş yeni kasa alırsınız normalde. Yani bir iki ufak boya veya tampon çamurluk gibi önemsiz değişen... Bu şekilde hatasız ile 10 bin lira oynuyor, kazalı ise 30 bin lira oynuyor zaten. Bütçe ne kadar bilmiyorum ama.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Yenilere 105 den aşağı isteyen yok bizde bütçe 85 hadi çok temiz dedin 90. Evet piyasası çok hareketli ve yüksek açıkcası.. 81 e buldum 79 satmış ilanı kaldırmamış adam . Alsatçı 2 gün önce aldığı arabayı 85 e ilan çıkmış şimdi 86500 e çıkarmış fiyatı. O da boş paket. Aynı araçta bir hafta içinde bu olaylar gerçekleşiyor düşünün. İlginç. Kendime alacak olsam dediğiniz gibi yaparım çıtır hasarlı alıp yıllarca kullanıp öyle satarım ;)

Ne diyorduk. Güneşlik evet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

Ön cama güneş gözlüğü dedikleri zımbırtıdan aldım efsane koruyor. Yan camlara da 5TL'ye satılan perdeyi takıyorum mis gibi oluyor. Diğer türlü el değmeyecek kadar yanıyor her yer.
    Hocam hangi markayı aldınız acaba sorabilir miyim ?

Bende alacağım bu güneş gözlüğü denen şeyden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Messerschmitt BF109

Hocam hangi markayı aldınız acaba sorabilir miyim ?

Bende alacağım bu güneş gözlüğü denen şeyden.

Alıntıları Göster
    N11'den aldım hocam markası yok bunların en ucuz nereden bulursanız oradan alın.
  • İstanbul da park yeri buldugumuzda göbek atıyoruz, gölge veya değil çok arayamiyoruz. Güneşlik koymayinca aracın icerisi düzgün sogumuyor. Önde oturanların yüzüne geliyor klima, arkadakiler yanıyor. Sadece araca da zarar vermiyor.

Güneşte parketmis 10 araçtan birinde ancak güneşlik var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternette en ucuz 37tlye gördüm
    Bauhouse da 28tl

• quote:

Orijinalden alıntı: cqr52

İnternette en ucuz 37tlye gördüm
    Bauhouse da 28tl
    Teşekkür ederim, Bauhouse'dan alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.