DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
GÜNEŞLİ MEYDANIA NASIL GİDERİM
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
6.562
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> GÜNEŞLİ MEYDANIA NASIL GİDERİM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      3861 Mesaj
      02 Temmuz 2009 18:46:34 Konu Sahibi
      Arkadaşlar eminönü- mecidiyeköy den nasıl güneşliye giderim ?

|
      |

Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)
    • Yarbay
      3861 Mesaj
      02 Temmuz 2009 19:36:39 Konu Sahibi

|
      |

Adam olmak cinsiyet meselesi değil, şahsiyet meselesidir. Necip Fazıl Kısakürek. Ben bir tepeden “Allah” diye bağırırım, o ses diğer tepeden “Özgürlük” diye yankılanır (ŞEYH ŞAMİL). Dünyayı bize büyük gösteren o'nun büyüklüğü değil, bizim küçüklüğümüzdür (Şeyh Edebali) “Abdülhamid'i Anlamak Her Şeyi Anlamak Olacaktır" (Necip Fazıl)
    • Yüzbaşı
      806 Mesaj
      02 Temmuz 2009 19:53:35
      metroo ama sanırım metrobüste var

http://wowturkey.com/forum/viewforum.php?f=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narsess -- 2 Temmuz 2009; 19:57:44 >
      |
      |

• Yarbay
      3861 Mesaj
      02 Temmuz 2009 19:54:50 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: narsess

metroo

Sağol vağrol da, biraz daha açabilirmisin

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      02 Temmuz 2009 19:57:52
      Eyüpten beyazıta otobüsle gitmen lazım oradanda 97 beyazıt- günesli seferi iett otobüsüne bin son durak güneşli meydanı

|
      |

2000 YILI UEFA KUPASI VE SÜPER KUPA
    • Yüzbaşı
      434 Mesaj
      02 Temmuz 2009 19:58:05
      beyazıt yap ordan 97 ye bin otobüse 1 saat sonra güneşli meydandasın

|
      |

Pulsar 200 NS | KTM Duke 200 (Rider)
    • Yarbay
      3861 Mesaj
      02 Temmuz 2009 20:11:24 Konu Sahibi
      Teşekkürler

|
      |

• Yüzbaşı
      466 Mesaj
      02 Temmuz 2009 20:19:30
      Ben Güneşlide oturuyorum kardeş. Mecidiyeköyden 97M Güneşli-Mecidiyeköy hattı var. Oradan atla gel. Boşuna beyazıta gitme yolu çok uzatırsın.Bu otobüs direk meydandan geçiyor.

|
      |

• Yarbay
      3861 Mesaj
      02 Temmuz 2009 21:04:09 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: metintosyali

Ben Güneşlide oturuyorum kardeş. Mecidiyeköyden 97M Güneşli-Mecidiyeköy hattı var. Oradan atla gel. Boşuna beyazıta gitme yolu çok uzatırsın.Bu otobüs direk meydandan geçiyor.

Sağolun dediğiniz gibi yapacağım.

|
      |

• Yarbay
      3633 Mesaj
      02 Temmuz 2009 21:08:16
      Daha kısa yolu tarif edeyim.
      Metrobüs ile mecidiyeköyden bin Yenibosnada in.
      İndiğin yerden hemen sağında minübüsler kalkıyor.
      Direk güneşliye gidenler var.
      20 dakika sonra güneşli meydandasın.

|
      |

Samsung Note 4 -I- Hp Pavilion 1360 ET -I- 42' LG LH3000 -I- 47' LG LB670V -I- Ford Focus Titanium HB 109 Bg
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.