Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum yaz ayları geliyor ben de uzun süreden sonra yeni bir gözlük alayım dedim. Fiyatlar oldukça yüksek, maddi durumum iyi olmasına rağmen yok artık dediğim seviyeye gelmiş hele 2-3 sene önce 250 liraya satılmayan Rayban'ların bazı modellerinin 600 lira olduğunu görünce ağzım açık kaldı. Biraz araştırma yaptım nette ve bu gözlüğü beğendim.https://www.hepsiburada.com/trussardi-trs-129-14-bk-erkek-gunes-gozlugu-pm-saflzo111685
    Gözlük fiyatı sitede 490 lira ancak kuponlarla 350 lira civarına geliyor. Trussardi markasının daha önce jeanlerini kullanıp, memnun kaldım açıkçası markayı severim. Sizce model nasıl veyahut 400 lirayı geçmeyecek şekilde tavsiyesi olan var mıdır? Rayban düşünmüyorum.

• 2 sene önce askerdeyken şu gözlüğü almıştım. 280 liraya atasundan aldım. önereyim dedim de şu fiyatı görünce aklım gitti...
    https://www.hepsiburada.com/lacoste-l163s-035-unisex-gunes-gozlugu-p-HBV000004L50D?magaza=BEST%20OPT%C4%B0K&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=1713&wt_pc=cimri.c.1713.pc

• Pazardan 20 liraya gozluk aldim raybana bin basar kalitr baabinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Pazardan 20 liraya gozluk aldim raybana bin basar kalitr baabinda
    Mutluysan sıkıntı yok dostum. Ben tercih etmiyorum şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

2 sene önce askerdeyken şu gözlüğü almıştım. 280 liraya atasundan aldım. önereyim dedim de şu fiyatı görünce aklım gitti...
    https://www.hepsiburada.com/lacoste-l163s-035-unisex-gunes-gozlugu-p-HBV000004L50D?magaza=BEST%20OPT%C4%B0K&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=1713&wt_pc=cimri.c.1713.pc
    Evet fazla pahalı ve Lacoste, Tommy Hilfiger gibi markalardan sadece giyim alışverişi yapmak gerek diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Mutluysan sıkıntı yok dostum. Ben tercih etmiyorum şahsen.

Alıntıları Göster
    Sahsen ben cok memunim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valentino V kullanıcısına yanıt
    benim giyimde en kaliteli markam zara yüksek fiyat vermem normalde. ve alışverişi de sevmem. izmirde ihtiyacım olduğu için gözlük alayım dedim. maaşlı olunca da 280 az gelmişti. şimdi saçma bi artış olmuş fiyatında.. ya da gözlük piyasası arttı bilemedim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

benim giyimde en kaliteli markam zara yüksek fiyat vermem normalde. ve alışverişi de sevmem. izmirde ihtiyacım olduğu için gözlük alayım dedim. maaşlı olunca da 280 az gelmişti. şimdi saçma bi artış olmuş fiyatında.. ya da gözlük piyasası arttı bilemedim şimdi
    Gözlük piyasası çok artmış. Daha doğrusu piyasada artan bir şey yok, bizim para değer kaybettiği için her şey zamlanıyor tabii ki.
  • https://www.beymen.com/p_bottega-veneta-siyah-oval-formlu-erkek-gunes-gozlugu_556485?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwwZrmBRA7EiwA4iMzBGdUGQwHAKfnGjmR89N41DJboNPKMT-eWsqVOqG3p_X-ACEURJ5TIBoC1KEQAvD_BwE

Zamanında Beymen'den 3 bin TL ye almıştım bu gözlüğü yıllar geçince fiyat biraz artmış olabilir ama bu devirde 2 bin den aşağı fiyata kaliteli gözlük bulmak zor. Size de tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

https://www.beymen.com/p_bottega-veneta-siyah-oval-formlu-erkek-gunes-gozlugu_556485?gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwwZrmBRA7EiwA4iMzBGdUGQwHAKfnGjmR89N41DJboNPKMT-eWsqVOqG3p_X-ACEURJ5TIBoC1KEQAvD_BwE

Zamanında Beymen'den 3 bin TL ye almıştım bu gözlüğü yıllar geçince fiyat biraz artmış olabilir ama bu devirde 2 bin den aşağı fiyata kaliteli gözlük bulmak zor. Size de tavsiye ederim.
    Otomobil bölümünü trollemen bitti buraya mı dadandın kral

• quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Otomobil bölümünü trollemen bitti buraya mı dadandın kral

Alıntıları Göster
    Gayet ciddiyim. Zamanın da bu gözlük tek maaşıma bedel olmuştur ama harcadığım paraya değdi. O kadar düştü , etti hala sapasağlam . Ama diyorsan bu fiyat benim için çok o zaman daha alt gözlüklere bakın tabi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Gayet ciddiyim. Zamanın da bu gözlük tek maaşıma bedel olmuştur ama harcadığım paraya değdi. O kadar düştü , etti hala sapasağlam . Ama diyorsan bu fiyat benim için çok o zaman daha alt gözlüklere bakın tabi .

Alıntıları Göster
    Maddi durumum gayet yerinde çok şükür, alsam bu gözlükten 10 tane alabilecek gücüm de var ancak bir gözlüğe bu kadar para vermek aklıma, mantığıma sığmıyor. Yine de öneriniz için teşekkürler.
  • Çok güzel gözlükler var şu mesleğe bir başlasam alacam bir tane 250 350 bandında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.