Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2013 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
62
Favori
173.437
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SERENGETİ dünyanın en iyi camlarını üretiyor,
    Drivers serisi ni deneyin gece gündüz çıkarmazssınız, :)
    gerçek gözden daha güzel görüyorsunuz, abartmıyorum,

ama fiyatları biraz pahalı gelebilir,

700-1000 TL den başlıyo, ama yurtdışından(ABD) 300-350 TL gbi alabilirsiniz,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azuredora -- 7 Mayıs 2013; 9:39:09 >
  • GEnçler acil yardım lazım bana..

32 yaşındayım bekarım filan herneyse, almak istediğim gözlükten dolayı yaşımı söyledim. yorumlara ihtiyacım var.

bu POLİCE marka gözlüklerde aynalı - mavi camlı gözlüklerden almayı düşünüyorum, sizce bu benim yaşıma uygun mudur yoksa ergen işi midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksf

@mali198534 : Ayrıntılı yanıt için teşekkürler...

Rica ederim hocam
  • Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda bir güneş gözlüğü alacağım. Ve hediye çekim olduğu içinde HEPSİBURADA'dan almak istiyorum.

Ancak hangi mağazaya bakmaya gitsem; hepsi hepsiburada'daki ürünler için "sahte-çakma-1.kalite" diyor..

Aslına bakarsanız inanmam ama hem fiyatlarının piyasadan düşüklüğü hem de

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=60000375&Productid=sagurrb2132-7797

Örneğin bu gözlükteki "7797" kodunun bir şey ifade etmemesi nedeniyle kafam karışık.

Eğer bir gözlükçüden aldığım gibi orjinal gelecekse ve bu gözlük RAYBAN RB2132 - 901'e karşılık geliyorsa almak istiyorum.

Orjinalin linki;http://www.ray-ban.com/turkey/products/sun/RB2132?var=901

• quote:

Orijinalden alıntı: simurgoptical

sebago çok komik bir seçim,aman diyim:)
    en ucuz film polarizeden üretiliyor camları.çerçeve materyalleri de vasatın altında. 62 tl çok sebago gibi bir gözlük için

2 polarize güneş gözlüğü için mi çok 62 tl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: simurgoptical

sebago çok komik bir seçim,aman diyim:)
    en ucuz film polarizeden üretiliyor camları.çerçeve materyalleri de vasatın altında. 62 tl çok sebago gibi bir gözlük için

2 polarize güneş gözlüğü için mi çok 62 tl ?

2 adetse normal.ama aşağı yukarı o paralara en azından daha bilindik markaların sezon sonu ürünlerini alabilirdiniz..
    neyse almışsınız artık daha fazla kafanızı karıştırmıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Merhaba arkadaşlar,

Yakın zamanda bir güneş gözlüğü alacağım. Ve hediye çekim olduğu içinde HEPSİBURADA'dan almak istiyorum.

Ancak hangi mağazaya bakmaya gitsem; hepsi hepsiburada'daki ürünler için "sahte-çakma-1.kalite" diyor..

Aslına bakarsanız inanmam ama hem fiyatlarının piyasadan düşüklüğü hem de

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=60000375&Productid=sagurrb2132-7797

Örneğin bu gözlükteki "7797" kodunun bir şey ifade etmemesi nedeniyle kafam karışık.

Eğer bir gözlükçüden aldığım gibi orjinal gelecekse ve bu gözlük RAYBAN RB2132 - 901'e karşılık geliyorsa almak istiyorum.

Orjinalin linki;http://www.ray-ban.com/turkey/products/sun/RB2132?var=901

7797 diye bir renk kodu yok raybanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: azuredora

Çok net söylüyorum,
    SERENGETİ dünyanın en iyi camlarını üretiyor,
    Drivers serisi ni deneyin gece gündüz çıkarmazssınız, :)
    gerçek gözden daha güzel görüyorsunuz, abartmıyorum,

ama fiyatları biraz pahalı gelebilir,

700-1000 TL den başlıyo, ama yurtdışından(ABD) 300-350 TL gbi alabilirsiniz,

kesinlikle haklısınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/tt-gozluk-aksesuar-moda-stil-alisveris/21083998?CID=TR_COP_478_225_1_1&utm_source=cop_478&utm_medium=cop_225&utm_campaign=cop_1&utm_content=cop_1?ref=ShoppingHub

bu kampanyaya iyi gibi duruyor ama dikkatli olmak gerek. (referans linki değildir)

470 TL'lik gözlükler 120 TL'ye geliyor. Bu kadar indirim yapabilir mi sizce? Öyleyse mantıklı görünüyor gerçekten...

• arkadaşlar forumdan ve mesajdan x yaşındayım gencim bekarım güzelim bana tavsiye edeceğiniz model marka var mı tarzı yorumlar üzerinden bilgi isteyen,fiyat soran arkadaşlar oluyor.
    marka,model ve renk bazında bildirirseniz, özellikle police ve raybanda uygun bir fiyat verebiliriz sanırım.bu markalardaki tek sıkıntı stok durumu.forumda fiyat vermem çok uygun olmuyor,mesajdan ulaşabilirsiniz.
  • Ben pek guvenemedim ama yinede paylastim. Takdir sizin

• Beyler bu n11.com sitesindeki gözlükler hakkında ne düşünüyorsunuz çekle almayı düşünüyorum lacoste ama bilemedim herşeyi ile orjinal midir kesin ?
  • Aston Martin AMR 491 09 57 Unisex Güneş Gözlüğü sizce nasıl alınır mı?
    yada 150 200 tl arası gözlük önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

GEnçler acil yardım lazım bana..

32 yaşındayım bekarım filan herneyse, almak istediğim gözlükten dolayı yaşımı söyledim. yorumlara ihtiyacım var.

bu POLİCE marka gözlüklerde aynalı - mavi camlı gözlüklerden almayı düşünüyorum, sizce bu benim yaşıma uygun mudur yoksa ergen işi midir?

bi cevap yok mudur

• kemik al, yasına o gider
  • Ben de çerçevesi kalın kırmızı br gözlük arıyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mı ?
  • quote:

quote:

GEnçler acil yardım lazım bana..

bi cevap yok mudur

Hocam mavi cam pek revaçta olan veya göze hoş gelen(dışardan bakana) bir model değil ,biraz farklı olsun istiyorsanız yuzunüze tam oturan tek camlı modelleri tavsiye ederim ancak kesinlikle denemeden almayın gözlük kesinlikle denemeden alınmamalı bence ,yada bir yerde deneyip doğru modele karar verin sonra netten aynı modeli alın

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Ben de çerçevesi kalın kırmızı br gözlük arıyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mı ?

Carrera modellerine bak hocam

• Link var mı hocam bir göz gezdireyim
  • arkadaşlar bu site güvenilir mi yardım http://www.gozlukvegozluk.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi themimarist -- 7 Mayıs 2013; 17:49:31 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.