Şimdi Ara

Günde 18 saat çalışarak ea da ve say da derece yapmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesele saat kasmak değil bunu kavraman gerek.ilk haftadan toslamışsın ,yanlış anlama dostum 4-5 saat dersen başlangıç için anlarım da programında bir saat geç kalktın diye tüm programı değiştirip günde 25 saat çalışacağım , her şeyi parçalayacağım kafasıyla tekrardan başa sararsın.Ocakta tüm konuları vs yani programını bitirip sb+branş+genel deneme atmak için 10-15 sat neyse de bu dediklerin hiç gerçekçi gelmiyor.Bunu okuyunca -hayır başkalarını umursamayacağım. gibi boş bir motivasyona da girme şimdiden.Net ol belirli program yap ve yüzde 99 ona uymaya çalış.Asker gibi ol , makineleş trum trum trak 

• Günde 18 saat çalışmaya başladın mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • muhtemelen bipolar olmuştur şimdiye

• he öyle mi olmuş kanka

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fazla çalışan biri olarak söylüyorum, böyle bir şey düzenli olarak yapılamaz. Ben bile düzenli olarak en fazla 14 saat çalışabiliyorum. 1.5 saat ders 15 dakika mola şeklinde ki molalar arasında multitasking yapmazsam (kahvaltı, market,...) gün bitmiyor. Günümün 24 saatinin 24 saatini en fazla bu şekilde kullanabiliyorum.

Aziz Sancar 40 yaşına kadar 18 saat çalıştığını belirtmiş ancak ben bu 18 saatin ham çalışma olduğunu sanmıyorum doğrusu.

• 6 ay günde 18 saat çalışabilecek npc yüz milyonda bir falandır

• Günde 18 saat çalışamazsın ve kalan süreçte derece falan yapamazsın.Ama güzel bir sistem oturtursan seneye yks 2024 de güzel bir derece yaparsın.

• Bu kadar çalışmak teknik olarak mümkün, tarihte yapmış olan insanlar var (Erdos, Tesla, Mozart, Newton, Euler, Gauss, Ramanujan)

Bunlar genelde doğuştan dahi, hayattaki anlamı matematik veya fizikte bulmuş, normalin çok ötesinde insanlar oluyor. Bu çalışma kapasitesine sahip olsanız büyük ihtimalle üniversite sınavıyla uğraşıyor olmazdınız şu anda.

Ben kendi deneyimime dayanarak konuşursam, günde 12 saat üzeri düzenli çalışmanın fiziksel ve psikolojik sağlığı bozacağını düşünüyorum. Gerçekten 18 saat çalışma zamanı çıkarabiliyorsanız, kısa zamanda hastanelik olabilirsiniz. Açıkçası bu insanlar nasıl bu kadar çok çalışmışlar pek anlamıyorum.

• Faydalı konu, up

• .Remembrance. kullanıcısına yanıt
    haklısınız, up

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Okul zamano Günde 12 saat düzenli çalışıyorum. Gayet de mümkün. Eğlence namına alternatif bırakmıyorum geriye tek uğraş dersler kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yozgat nalbur yapımı bölümünde mi okuyon

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.