Şimdi Ara

GÜNCELLENDİ:WHATSAPP ANA BAŞLIK-TEK KONU (TÜM SORULAR BURAYA!) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.009
Cevap
62
Favori
730.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Whatsapp arkada çalıştığında belli bi zaman sonra sanki boşta durumuna geçiyor ve programı acıp bağlanmadan yeni mesajlar gelmiyor bu sorunu yaşıyan varmı?
  • evet bb de yaşıyorum.
  • arkadaşlar önemli bir sorum var, sonucta bu program data alışverişi şeklinde işliyor, neden windowsta kullanılamıyor sadece telefonlarda var ? nasıl ki msn bilg.da var telefonda da var rahatlıkla konusuluyorsa, whats app bilgisayarlara da yuklenebilse mükemmel olur.. Bu konuda bilgisi olan var mı yapılabiliyor mu?
  • populer bi program aslında tamamen cevrenizdekilerin kullanmasıyla alakalı, bugun itibariyle 83 kişi var listemde mesaj fln atmıyorum artık kimseye :)
  • dun 3kez basatn indirdim programi ama biturlu sms aktivasyon yapilmadi...

Edit + e mail adresimi yazdim sms attim onlara direk aktivasyon mailime geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZAGROSs -- 1 Nisan 2011; 22:32:07 >
  • iphone4 4.3.2 de çalıştırabilen varmı. Ben installous dan indiriyorum kur diyorum ama ekrana ikon gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

iphone4 4.3.2 de çalıştırabilen varmı. Ben installous dan indiriyorum kur diyorum ama ekrana ikon gelmiyor

Ben geçen indirip kurdum bir sorun olmadı. Ama JB li değil. Installous tan olabilir belki
  • Evet arkadaslar, sınıfında piyasadaki en kullanışlı program diyebilirim.. İlla ücretsiz indireceğim diye kendinize yazık etmeyin, gecikmeden tanısın bu programla.. Ne yapabiliyorsunuz:
    Mesajlasabiliyorsunuz, hem de anında, chat gibi..
    Ses dosyası gonderebiliyorsuz
    Fotograf ve video gonderebiliyorsunuz,
    Lokasyon paylasabiliyorsunuz, karşımızdaki kisiye neredesin bir lokasyon ver dediğinizde size yerini anında gönderiyor,
    Kartvizit paylasabiliyorsunuz
    Benim en hoşuma giden özelliği, grup oluşturup 10 kisiye kadar üye ekleyebiliyor ve bunlarla anında grup halinde muhabbet edebiliyorsunuz, denemeyen varsa mutlaka denesin çok zevkli.
  • android 2.2 ile iphone 4 arası performans harika !
    kız arkadasım yabancı ve turkce bilmiyor , neredesin dediğimde
    tarif etmesi işkence oluyordu sır bu yuzden android aldık
    lokasyon gönderme okadar çok işime yarıyorki anlatamam :)

Saygılar
  • lokasyon yollamak çapkın adam için de rezalet birşey, nerdesin?, evdeyim..., yolla bakalım lokasyonu...

yandı gülüm keten helva
  • quote:

Orijinalden alıntı: hobapli

android 2.2 ile iphone 4 arası performans harika !
    kız arkadasım yabancı ve turkce bilmiyor , neredesin dediğimde
    tarif etmesi işkence oluyordu sır bu yuzden android aldık
    lokasyon gönderme okadar çok işime yarıyorki anlatamam :)

Saygılar

lokasyon yollama iphone'da da var
  • indirdim programı kullanıyorum gayet guzell
  • facebook'ta whatsapp için sayfalar görmüştüm, yeni arkadaşlar edinip whatsapp üzerinden msjlaşmak için kurulmuş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: whtswrongstupid

quote:

Orijinalden alıntı: RapsodiLamer
    BeyLer bende n95 kuLLAnıyorum bendede whatsapp var.. ve herşey ücretsiz olarak kullanıyorum rehberimdeki whatsapp kullanıcılarıyla ister net olsun ister olmasın her türlü haberleşebiliyorum..

Net olmadan ilahi gucle mi yolluyosun mesaji

• quote:

Orijinalden alıntı: acorpse

lokasyon yollamak çapkın adam için de rezalet birşey, nerdesin?, evdeyim..., yolla bakalım lokasyonu...

yandı gülüm keten helva

Aynen ole hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

lokasyon yollamak çapkın adam için de rezalet birşey, nerdesin?, evdeyim..., yolla bakalım lokasyonu...

yandı gülüm keten helva

Aynen ole hocam

ben bazen yaptiriyorum cok zevkli oluyor ama hemen triplere giriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 06 AMT 71

quote:

quote:

yandı gülüm keten helva

Aynen ole hocam

valla dediğim gibi, bugün siz yaparsınız yarın karşınızdaki =) tehlikeye luzum yok, can sıkıcı birşey, eskiden google latitude ile de yapılıyordu bu, ama google içinde çalışan akıllı çapkınlar beni konumumda değil de evimde göster gibi bi opsiyon vardı, birisi sorduğunda evinde göstertebiliodun kendini, whatsappı yazanlar daha kullanamadı bu konuda kafasını

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06 AMT 71

quote:

quote:

yandı gülüm keten helva

Aynen ole hocam

valla dediğim gibi, bugün siz yaparsınız yarın karşınızdaki =) tehlikeye luzum yok, can sıkıcı birşey, eskiden google latitude ile de yapılıyordu bu, ama google içinde çalışan akıllı çapkınlar beni konumumda değil de evimde göster gibi bi opsiyon vardı, birisi sorduğunda evinde göstertebiliodun kendini, whatsappı yazanlar daha kullanamadı bu konuda kafasını

bosver kullanamasinlar dedektifcilik oynayalim biraz daha

• WHATSAPP programını yükledim fakat 3 haneli bir pin kodu istiyor ve bu pin kodu bana ulaşmadı ? kaç sefer denememe rağmen sonuç aynı
    Nasıl çözebilirim acaba
  • sil progamı tekrar yükle numarana bir mesaj gelecek oradaki kodu girip aktive edeceksin,kolay gelsin...
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.