Şimdi Ara

-güncel-PTT KARGO-SÜRAT KARGO-YURTİÇİ KARGO-MNG KARGO ücretsiz 12-18TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
85
Favori
23.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş dan 2.alis verisimiz oldu sıkıntı yok tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.alışverişim herşey yolunda.

• Sağ olsun ilgili bir kardeşimiz, güvenilir gönül rahatlığı ile işlem yapabilirsiniz, ödeme vs de hiç sorun yaşamadım, teşekkür ediyorum

• Kendisi ile iki kere alışveriş yaptım. İlgili ve güvenilir birisi. Hiç sorun yaşamadım
  • Kendisi güvenilir ve ilgili birisi. Kocaman kasayı sayesinde çok ucuza gönderdik. Başka satıcılar gibi normalde siz 120 ödersiniz size 30'a 50'ye kod satayım demiyor. Dürüst şekilde ilk başta fiyatını belirtiyor. Çok teşekkür ederim.

• Hızlıca iletişim kurup kargomu gönderdim, teşekkür ederim.

• Pm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Çok iyi niyetli ve dürüst bir arkadaş.
    Benden kaynaklanan bir aksaklığı bile telafi etti.
    Şiddetle tavsiye ediyorum. 10/10

• pm

• Emin Bey ile ilk alışverişimi dün gerçekleştirdim. Kendisinden 2 adet kod aldım. Sağolsun, kargo sırasında ve sonrasında çok yardımcı oldu. Güvenilir birisi, teşekkür ediyorum bu güzel alışveriş için.

• Sağlam güvenilir arkadaş

• İyi günler. Kargo kodu almak istiyorum.

• Arkadaş çok ilgili kendisine çok teşekkür ederim
  • Arkadaş çok ilgili kendisine çok teşekkür ederim
  • Arkadaş ile alışverişimiz oldu. Kargo olayını çok hızlı ve ekonomik çözebiliyor. Herşey için teşekkür ederim. Güvenilir satıcı. 👍
  • Geçen hafta 3 tane kargo işlemimiz oldu. Sorunsuz kargolar oldu. İlgili arkadaş sağolsun. Güvenilir arkadaş. Teşekkürler

• 2 adet büyük ebatlı ve birisi 11 kilo diğeri 25 kilo olan kargom vardı. Emin arkadaşımızdan 2 adet kargo kodu aldım ve Emin arkadaşımıza sadece 24 tl göndererek Yurtiçi kargo ile yolladım. Aynı kargoyu yurtiçi kargo hesaplama kısmına yazdığımda vatandaş olduğumuz için 540 tl fiyat veriyordu. Yurtiçi kargoya bu parayı ödemek yerine kendim araba ile götürsem daha ucuz olurdu.

Emin beye yardımları için teşekkür ederim.

• Geçtiğimiz hafta 70 desi civarında bir kargo işlemini arkadaşımız sayesinde çok kolay ve ucuz bir şekilde gerçekleştirdim. Güvenilir satıcı. Emin beye teşekkür ederim

• Güvenilir arkadaş. Hemen işimi halletti

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.