Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: svs , Chaveez , U&S , ll BLooD ll Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.898
Cevap
1.167
Favori
11.804.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 54545455545654575458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kriptolar patlayınca altının onsuda yükselir.

• Ah ons ah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar yine deniyor 7,50 lirayı kırmayı

• Yeni anayasa referanduma sunulabilirmis, dolar ne olur sorusu referandum sonrası şekillenir bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redferrari R kullanıcısına yanıt

referandum ile en büyük seçim anketini yaptıracak 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Destek bulursa , balkon çatı gezer ortalığı inletir :D

• biden kafayı takmış doları güçlendirecek, teşvikleri abd tahvillerine akıtmaya çalışıyor
    giren bize giriyor
    TL değeri düşüyor,faiz artırılıyor, BTC düşüyor
    dolar umarım düşer cidden bimden 2 paket bişi alıyorum 30 tl ödüyorum bıktım

• şunu şuraya bırakıyorum anlık altın yatırımcısı🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • M4M00D kullanıcısına yanıt

telif davası yemede hocam 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Dolar fiyatı 7.50 basamağını test ediyor, risk primi yeniden 300 ün üzerinde.

Güvensizlik yeniden tırmanışta. TCMB yi faiz artırmaya zorlar. Tehditler ve riskler giderek büyüyor.

JP Morgan Martta en az 100 puan faiz artişı bekledigini aciklamis, yoksa benjoyu patlatirsiniz tehdinide aba altindan sopa göstererek yapmayi ihmal etmemis..!

Naci abl fena halde köseye sıkışmakta... 🤭🤭🤭

https://twitter.com/BloombergHT/status/1367377792841752576?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 4 Mart 2021; 12:44:21 >
  • ALTCoinci A kullanıcısına yanıt
    Sadece finans olarak savasırsa Fazla dayanamaz, kripto da karlılık yüksek elbet doları yenecektir, benim endişem ABD sadece finansal savaşmaz karalama suçlama falan başlatırsa i zakn büyük düşüşler bekler kriptoyu

• bundan telif mi atacak 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: redferrari

Sadece finans olarak savasırsa Fazla dayanamaz, kripto da karlılık yüksek elbet doları yenecektir, benim endişem ABD sadece finansal savaşmaz karalama suçlama falan başlatırsa i zakn büyük düşüşler bekler kriptoyu

Kriptocular devletin bir şey yapamayacağını sanıyor ama öyle değil. Her devletin anayasası vergi belirlemede hükümetleri serbest bırakmış durumda. Alış satışına öyle bir federal vergi getirirki amerika bütün kriptoların ruhuna fatiha olur bir gecede. istese yapar yani.

• Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    laf salatası ile iktidar şakşaklayarak değil, bir grafik, resmi bir belge ile gel.

• işi gücü malum siyaseti şakşaklamak olup, gerçekliğe gözlerini kapatan trol sürüsüne gelsin:

"TÜİK’in Türkiye ekonomisinin 2020 yılı genelinde yüzde 1.8, dördüncü çeyrekte ise yüzde 5.9 büyüdüğünü açıklaması, “Pandemi ortamında yüksek oranlı büyüme nasıl gerçekleşti?” tartışması doğurdu.

Mahfi Eğilmez, dolar bazında hesaplandığında Türkiye’nin 2020’de yüzde 5.8 küçüldüğüne dikkat çekerek, “GSYH TL cinsinden sürekli büyürken Dolar cinsiden 2016 yılı dışında sürekli küçülüyor” dedi."

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• acquiles kullanıcısına yanıt
    böylece bu 5 li ballı ihaleciler, yurt dışında ihalelere girerken kefil olarak devletimizi gösterebilir. ben öyle anladım.

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Çektikleri kredilerin kefili zaten.

• blokla geç güzel kardeşim. halen inatla cevap yazıyorsunuz. zamanınıza yazık.

• çiko miko Ç kullanıcısına yanıt

Fincan dün tamamlandı hedef 8.08.

Gecen hafta belirtmiştim. Aklı olan görüyor zaten neyin ne olduğunu.. Bakalım nasıl bir trik trak gelecek..

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Fincan dün tamamlandı hedef 8.08.

Gecen hafta belirtmiştim. Aklı olan görüyor zaten neyin ne olduğunu.. Bakalım nasıl bir trik trak gelecek..

vuralım faizi 50 ' ye, görün bakın nasıl düşüyor 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 54545455545654575458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.